Повне очищення ПК після видалення IObit

Для багатьох покупка нового комп'ютера - очевидне рішення проблеми з повільним ПК. На щастя, це не єдиний варіант. Ви можете зберегти бюджет, якщо інвестуєте в утиліту по налаштування ПК, таку як IObit Advanced SystemCare Pro. Додаток дозволяє виконувати всі дії по відновленню системи, наявні в IObit Advanced SystemCare Free, а також додає оптимізацію в реальному часі, більш глибоке очищення реєстру і ряд інших функцій. Advanced SystemCare Pro повному обсязі відповідає можливостям AVG TuneUp або Iolo System Mechanic, але це додаток для підвищення продуктивності за відмінну ціну, яке обов'язково варто спробувати.

Порядок правильного видалення програми IObit.

IObit - що це за програма

IObit Advanced SystemCare добре справляється з прискоренням повільних ПК, але утиліта має ряд недоліків, які не дозволяють їй бути кращою в рейтингах.

переваги:

 • Покращує продуктивність комп'ютера.
 • Корисний віджет Performance Monitor.
 • Health Monitor - надає коротку інформацію про систему.
 • Має кілька функцій забезпечення безпеки.
 • Відновлення даних.
 • Вартість.

недоліки:

 • Обмеження по установці.
 • Додаткові функції - потрібні окремі завантаження і покупки.

Advanced SystemCare - це інструмент оптимізації ПК на Windows 10, 8 і 7. Остання версія утиліти - IObit 12. Підвищення продуктивності досягається за рахунок оптимізації декількох компонентів.

особливості:

 • Сканування і очищення непотрібних файлів.
 • Турбо прискорення.
 • Глибока оптимізація.
 • Оптимізація запуску.
 • Безпека.
 • Апаратне прискорення.
 • Оптимізація диска.
 • Відновлення даних.
 • FaceID і який пов'язаний паролем захист конфіденційності.

Додатки завантажуються окремо. Серед безкоштовних є оновлення драйверів вашого комп'ютера, знищення файлів / папок і розпізнавання осіб FaceID. Серед платних Smart Defrag Pro - $ 3, 99. IObit Uninstaller Pro - $ 4, 99.

Основні можливості програми

Advanced SystemCare пропонується в трьох варіантах: Free, Pro і Ultimate, орієнтований на максимальну безпеку. Безкоштовна версія включає в себе стандартну захист, оптимізацію системи, резервне копіювання / відновлення, захист конфіденційності і функцію прискорення, яка видаляє непотрібні файли і дефрагментує реєстр. Версія Pro ($ 19, 99 на рік) має додаткові функції, включаючи оптимізацію системи в режимі реального часу і захист від шкідливих програм (антивірус). Ultimate ($ 29, 99 на рік) включає безліч додаткових інструментів безпеки, які захищають від троянів, хробаків, вірусів і т. Д. На відміну від інших схожих програм, IObit має ліцензійні обмеження: софт можна встановити тільки на 3 комп'ютери. У деяких випадках такі умови можуть стати проблемою. Але якщо немає, то Advanced SystemCare скачується і встановлюється за кілька хвилин!

Нові та старі інструменти

Advanced SystemCare Pro містить кілька нових, що поліпшують систему і орієнтованих на безпеку інструментів, користуватися якими зможе навіть недосвідчений користувач.

Серед системних компонентів:

 • IObit Undelete, який відновлює файли через внутрішнє і зовнішнє сховище.
 • новий механізм оптимізації диска, який підвищує його продуктивність.

Нові функції безпеки:

 • Security Reinforce - діагностика і усунення недоліків системи.
 • Homepage Advisor - контроль зміни домашньої сторінки та пошукової системи, щоб уникнути злому браузера.

Відразу після старту можна запустити сканування системи. Потрібно клацнути значок «Сканувати» на віджеті або робочому столі. Advanced SystemCare Pro перевірить ваш ПК на наявність проблем і при необхідності запустить майстер усунення неполадок.

IObit Pro має кілька функцій, які або розширені, або недоступні у версії Free:

 • Disk Cleaner - видалення непотрібних файлів.
 • Internet Booster - підвищення швидкості інтернет-з'єднання.
 • Registry Cleaner - відновлення проблемного реєстру.
 • Система оптимізації в режимі реального часу, яка допомагає контролювати роботу системи на льоту.

Це загальний і стандартний список функцій, який також доступний в інших аналогічних програмах преміум-класу. На відміну від версії Free, IObit Pro має корисний віджет робочого столу Performance Monitor, який дозволяє переглядати навантаження на процесор, диск, мережа і оперативну пам'ять. При надмірне завантаження компонентів інструмент попередить вас про це. У системному моніторі є значки швидкого доступу, які дозволяють вимикати комп'ютер, відключати процеси, робити знімки екрану і виконувати інші корисні функції. Це прекрасний спосіб отримати миттєву інформацію про ваш ПК, не перемикаючись на додаток.

додаткові компоненти

Advanced SystemCare Pro пропонує завантажити інше програмне забезпечення від IObit для захисту ПК і підвищення його продуктивності. Наприклад, якщо Advanced SystemCare Pro не виявить інше антивірусне ПЗ, він запропонує завантажити IObit Advanced SystemCare Ultimate, що бореться з шкідливими програмами. Програма включає в себе деякі інші цікаві функції, такі як WinFix, Smart RAM, Internet Booster, Disk Doctor, Disk Cleaner і т. Д. Софт може відновити файл, який ви вже видалили з кошика, при нестачі ОЗУ звільнить віртуальну пам'ять, закриє непотрібні фонові завдання, відключить непотрібні сторонні служби і програми під час запуску і т.д. За допомогою функції розпізнавання осіб можна налаштувати розблокування ноутбука або ПК. Advanced SystemCare також ефективний для підвищення швидкості інтернету, захисту DNS, блокування відстеження і т. Д.

інтерфейс

IObit має дуже хороший і зручний інтерфейс. На головній сторінці є майже всі необхідні функції, включаючи велику кнопку сканування. При необхідності ви можете переміщатися між вкладками «Очистити і оптимізувати», «Прискорити», «Захистити», «Панель інструментів» і т. Д. Кожна вкладка містить відповідні функції. Наприклад, на вкладці «Захист» розташовані функції Face ID, Real-Time Protector, DNS Protect і т. Д., А в «Прискорити» ви побачите Turbo Boost, Апаратне прискорення, Глибока оптимізація, Очиститель додатків / панелей інструментів і т. Д .

покращення продуктивності

Щоб протестувати IObit Advanced SystemCare Pro і дозволити йому вдихнути нове життя в ПК, ми виконали два тести - запуск інструменту продуктивності системи Geekbench і вимір часу завантаження - до і після запуску софта. Кожен тест проводився 3 рази. До того, як програмне забезпечення налаштувало систему, ноутбук Intel Core i7 X990 Style-Note з тактовою частотою 2 ГГц, 4 ГБ оперативної пам'яті і твердотілим накопичувачем Intel на 80 ГБ отримав 5914 балів в Geekbench і завантажився за 50, 3 с. Після запуску IObit продуктивність системи покращилася. Оцінка GeekBench зросла до 6104 - більш ніж на 200 балів. Час завантаження скоротилося до 44, 2 с. В цілому, утиліта зробила певний позитивний вплив на ПК. Вона забезпечує помітне поліпшення продуктивності. Вся ОС стала працювати швидше навіть з відкритими iTunes і Steam.

IObit може виконувати глибоке сканування, виявляти непотрібні файли і швидко очищати їх. Доступні оптимізація запуску, інтернет-прискорювач, засіб усунення вразливостей Windows, дефрагментатор диска, чистка реєстру, засіб видалення шпигунського та рекламного ПЗ, клинер оперативної пам'яті і ще безліч функцій. Додатково при використанні програми вирішуються всі можливі проблеми з конфіденційністю. Чинників, що уповільнюють швидкість роботи ПК, може бути безліч. Але Advanced SystemCare може налаштувати декілька важливих речей, які розблокують максимальну швидкість і продуктивність. Це робиться за допомогою функції Turbo Boost, яка зупиняє непотрібні служби. Він також глибоко оптимізує деякі речі, такі як відключення непотрібної анімації, автозапуск зі знімних дисків і т. Д.

Видаляємо IObit з комп'ютера

Повністю видалити IObit з комп'ютера можна як вручну, так і за допомогою стороннього програмного забезпечення.

видалення програм

Це ручний спосіб видалення програми IObit Uninstaller, для виконання якого потрібно кілька кроків. Перший - зупинити запущений процес:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань в нижній частині екрана і виберіть «Запустити диспетчер задач».
 2. Натисніть на вкладку «Процеси», щоб побачити запущені в даний момент програми, а потім виберіть «Показати процеси всіх користувачів».
 3. Натисніть на IObit, якщо він активний, а потім натисніть «Завершити процес».

Для виклику диспетчера задач можна використовувати комбінацію Ctrl + Alt + Delete. Наступним кроком буде видалення програми через панель управління:

 1. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Налаштування».
 2. Виберіть «Система».
 3. Натисніть на Додатки та функції на лівій панелі інтерфейсу.
 4. Прокрутіть вниз, щоб знайти IObit, натисніть на програму і виберіть «Видалити».
 5. Підтвердіть дію, натиснувши «Видалити» у спливаючому вікні.

Видалення тимчасових файлів

Як видалити IObit повністю? Для початку потрібно включити відображення прихованих папок:

 1. Пуск - введіть «відображення» і виберіть Відображення зірвати і системних файлів.
 2. «Змінити параметри так, щоб показати приховані ...».
 3. Прокрутіть відкрилося вікно налаштувань в самий і виберіть «Показувати приховані файли».
 4. Застосувати / ОК.

На диску С залишаються папки з тимчасовими файлами, компонентами розширень і т.д. Видаляти їх потрібно вручну. Відкрийте Мій комп'ютер і перейдіть в:

 1. C: \ Windows \ Temp.
 2. C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp.
 3. C: \ Користувачі \ Default \ AppData \ Local \ Temp.
 4. C: \ Користувачі \ All Users \ TEMP.

По черзі відкрийте і видаліть весь вміст каталогів. Крім сміття від IObit, тут містяться тимчасові файли інших додатків. Не бійтеся їх видаляти.

очищення реєстру

Після основних і тимчасових файлів необхідно повне видалення залишилися записів реєстру:

 1. Введіть «Regedit» в рядку пошуку поруч з кнопкою «Пуск», і запустіть редактор реєстру.
 2. На вкладці «Правка» виберіть «Знайти» (або натисніть одночасно Ctrl + F).
 3. Введіть «IObit», натисніть «Знайти далі».
 4. По черзі видаляйте всі каталоги і файли реєстру, поки пошук не завершиться.
 5. Перезавантажте ПК.

Очищення планувальника завдань

Наступний крок - очистити планувальник завдань:

 1. Пуск - введіть «планувальник завдань» і виберіть програму в списку.
 2. Справа виберіть гілку «Бібліотека планувальника».
 3. У середній частині вікна перегорніть список завдань (їх небагато) і видаліть все, де є IObit - спочатку в іменах файлів за алфавітом, потім в колонці Автор.

контрольна чистка

Останнім етапом буде контрольна чистка провідника:

 1. Відкрийте Мій комп'ютер і введіть в рядок пошуку «IObit», натисніть Enter.
 2. Дочекайтеся закінчення пошуку і переконайтеся, що всі папки та файли з такою назвою були видалені.

Всі ці кроки допоможуть прибрати програму повністю. В якості альтернативи можна скористатися стороннім додатком, яке виконає всі дії автоматично.

Видалення IObit сторонніми програмами

Розглянемо процес на прикладі популярного CCleaner:

 1. Після запуску відкрийте вкладку Сервіс, в меню Видалення програм знайдіть IObit
 2. Виберіть Деінсталяція і при запиті надайте підтвердження.
 3. Поверніться на першу вкладка Очищення і натисніть кнопку Аналіз.
 4. Тут же можна задати критерії очищення, включаючи настройки Провідника, Chrome, антивіруса і т. Д.
 5. Дочекайтеся закінчення сканування і натисніть кнопку «Очищення».
 6. На вкладці Реєстр натисніть Пошук проблем, потім «Виправити зазначені».

IObit Advanced SystemCare Pro - заслуговує на увагу утиліта, яка спритно підвищує продуктивність ПК. Програма виконує практично ті ж функції, що і лідери категорії, а коштує трохи дешевше. На жаль, IObit має ліцензійні обмеження - для повної настройки потрібно завантажити (в деяких випадках купити) додаткові розширення, але, тим не менше, програма є надійним і стабільним вибором.