Як налаштувати і користуватися додатком Netflix

На відміну від Російської Федерації, та й здебільшого європейський країн, де тільки починають свій розвиток різні стрімінговие сервіси, на території Північної Америки подібні проекти вкрай популярне явище, яке ось уже на протязі десятиліття визнаються основними конкурентами кабельних телеканалів, а на думку багатьох за якістю контенту вже значно їх перевершує. У цій статті мова піде про один з ключових гравців на даному ринку - про компанію «Netflix», річної фінансової оборот, якого вже в 2017 році перевищив 11.000.000.000 доларів. Популярності «Netflix» можна лише позаздрити, так як сервіс має активних користувачів по всьому світу з спільнотою більш ніж в 117.000.000 чоловік. Особливий вплив на досягнення подібної позначки зробила мультиплатформеність сервісу, адже офіційний додаток компанії можна придбати не тільки на своїх телевізорах, а й на смартфонах і комп'ютерах. І саме про даному додатку і піде мова в цій статті.

Як користуватися додатком Netflix.

Трішки історії

Продовжуючи хвалити Netflix, варто сказати, що щорічно з-під пера компанії виходить більше 100 серіалів і фільмів, які в більшості випадків зустрічаються дуже тепло не тільки безпосередніми глядачами, а й багатьма критиками, в тому числі на хвалебні відгуки не скупляться навіть їх прямі конкуренти . Подібна продуктивність досягається і за рахунок величезного штату співробітників, який налічує близько 6000 чоловік. Завершуючи цей невеликий хвалебний відгук, слід зазначити, що Netflix доступний на території всього Земної Кулі, за винятком лише Китаю, КНДР і Сирії, де політичний контроль за «свободою інтернету» привів до значних обмежень для їх громадян. Крим в даний список зараховує не слід, незважаючи на те, що ще існують деякі проблеми з підключенням даного ресурсу.

Де скачати і як встановити

З огляду на, що сучасний розвиток технологій призведе до того, що незабаром дивитися телевізор можна буде і на чайниках або праски (жарт чи ні?), Що розглядається додаток доступний на всіх ключових платформах сучасності. В рамках цієї статті розібрати слід дві основні платформи - це смартфони (Android / iOS) і комп'ютери під управлінням операційної системи Windows, про останній і піде мова далі.

Смартфони і планшети

Завантажити додаток можна в «Google Play» для Android, і в «AppStore» для операційної системи iOS, саме по собі програмне забезпечення поширюється повністю на безкоштовній основі, але ось для того, щоб отримати доступ до контенту сервісу потрібно розлучитися з певною сумою грошових коштів . Вартість досить лояльна:

 • Основний тариф, він же базовий, має цінник в 7.99 євро, що на 10 березня 2019 року становить лише «595 рублів 91 копійку».
 • Стандартний тариф - 9.99 євро або «745 рублів 7 копійок».
 • Преміум - 11.99 євро або «894 рубля 24 копійки».

З огляду на розмір бібліотеки, цінник навіть в 12 євро можна назвати копійчаними пропозицією, так як звичайне інтернет-телебачення поставляє за трохи меншу вартість, але якої якості. Але для початку необхідно здійснити первинну реєстрацію (якщо така ще не проводилася), а для цього:

 • Відкрийте скачані і встановлене додаток і натисніть на кнопку «Join Free for a month», для отримання підписки на один місяць на безкоштовній основі.
 • Натисніть на кнопку «See the plans» і двічі на кнопку «Continue», ознайомившись з планами сервісу і вартістю підписки.
 • Введіть адресу електронної пошти та пароль, які і стануть основними авторизаційними даними.
 • Виберіть зручний для вас варіант способу оплати «Компанії» або електронний гаманець «PayPal».
 • Введіть персоніфіковані дані і завершите настройку платіжної системи.
 • Виберіть три серіали для формування рекомендованого списку і при необхідності створіть кілька профілів, якщо сервіс плануються використовувати в якості сімейного кінотеатру.

Залишиться лише підтвердити підписку і почати користуватися всіма благами, які пропонує сервіс «Netflix» для своїх клієнтів.

Windows

Для того щоб завантажити і запустити сервіс на своєму комп'ютері, потрібно зробити лише наступне:

 • Відкрийте меню «Пуск» і відсортуйте список на англійській розкладці по букві «M».
 • Далі відкрийте «Microsoft Store» і дочекайтеся завантаження інтерфейсу магазину.
 • У пошуковий рядок введіть «Netflix» і відкрийте знайдений результат.
 • Натисніть на кнопку «Отримати» - «Встановити» і дочекайтеся завершення установки програми.

На завершення потрібно повторно ввести логін і пароль, вказаний раніше при реєстрації.

скасування підписки

Окремо варто розглянути порядок скасування підписки, так як існує така ймовірність, що запропонований контент доведеться не до душі або вартість передплати далека від фінансових можливостей користувача. Щоб скасувати передплату необхідно:

 • Відвідати офіційний сайт компанії «//www.netflix.com/ru/».
 • Ввести логін і пароль для підтвердження своїх повноважень.
 • Відкрийте настройки вашого облікового запису та перейдіть в розділ «Membership & Billing».
 • Далі натисніть на кнопку «Cancel membership» і підтвердіть обгрунтованість зробленого вибору, натиснувши «Complete Confirmation» або «Finish Cancellation».

Зверніть увагу, що якщо сервіс вами активно використовувався, то вам могли бути запропоновані спеціальні ціни за підписку, які будуть втрачені, якщо ви все ж завершите скасування підписки.

висновок

Як вже було сказано на початку цієї статті, на території Російської Федерації стрімінговие сервіси лише починають свій розвиток. Наприклад, в 2019 році активне просування свого продукту почав телеканал «ТНТ», запустивши проект «TNT Premier», який отримав суперечливі відгуки клієнтів. Своїх «Хейтер», як зараз «модно» говорити, має і компанія «Netflix», але ніхто не може посперечатися з тим, що серіали і передачі, пропоновані ними, не мають аналогів на даному ринку, принаймні на даний момент (залишається лише чекати серіал від Amazon з бюджетом в 1.000.000.000 доларів).