Топ ігор пісочниць на ПК

Кращу гру-пісочницю на ПК вибрати досить складно, так як стиль поширюється на безліч жанрів з різнорідної механікою і настройками. Але у всіх пісочниць є спільна риса: свобода. Будь то створення цілого світу або банди злочинців по всьому місту, ігри в пісочниці залишають більшу частину управління на розсуд гравця. Це всесвіти, які належить відвідати у власному ритмі, яка не продиктований разработчікамі.Однако потрібно поглянути на те, що робить відмінну гру з пісочницею такої.

ТОП 10 гри для пісочниці.

З часів Elite і Ultima - це ігри з відкритим світом, наповнені вибором і моральними дилемами. Але ревізіоністська історія описала б їх як «гри, подібні Minecraft». Таким чином, від злих вулиць Лос-Сантоса, через безжальні місії Агента 47 до приголомшливих пристроїв всесвіту Єви, ми склали список найкращих пісочниць на ПК:

  • MINECRAFT;
  • Grand Theft Auto V;
  • Hitman;
  • Scrap Mechanic;
  • Elite Dangerous;
  • Kerbal Space Program.

А також список найбільш очікуваних найближчим часом ігор.

MINECRAFT

Minecraft - це синонім сучасних ігор-пісочниць. І вона заслуговує на те, щоб бути кращою. Це одна з найбільш явних ігор-пісочниць, тому що це скоріше інструмент, ніж гра. Це фігуративна пісочниця, яка пропонує перетворення в гігантські фортеці, складні контури і гігантські космічні кораблі, підвішені в небі. Ви могли б бути наступним людиною, який зробить одну з кращих карт Minecraft. Minecraft відображає суть гри - це візуальна складова. Це гра, яка викликає спогади про дні, витрачених на створення творінь Lego в спальні. Обмежень мало і, як правило, проста установка мода Minecraft скасує ті, які існують - розробники більше зацікавлені в тому, щоб дати гравцям інструменти для оцінки їх власного прогресу, ніж вказувати їм, що робити. Ця пісочниця для слабких ПК подолала розрив між різними поколіннями геймерів. Її елементарна графіка і інтерфейс викликають ностальгію, в той час як проста логіка і блоковий геймплей залучають школярів (і чимало дорослих). І гру легко описати; або, принаймні, її основи. Логіка здорового глузду, яка проходить через основи, робить її доступною і менш лякаючою для непосвячених, роблячи її досвідом, яким можуть поділитися діти і їх батьки.

GRAND THEFT AUTO V

Останній відкритий світ Rockstar в списку кращих - це справжня ігрова яма можливостей. Іноді здається, що кожна вулиця великого міста - це місце для розваг, що пропонує нові типи людей для взаємодії, нову місцевість для експериментів і нові будівлі для дослідження. Симуляція пропонує перебільшену міський та сільський Америку, і, таким чином, божевільний з декількома вогнепальною зброєю може призвести до хаосу на вулицях, не кажучи вже про деякі виключно диких поліцейських гонитві. Розсовувати обмеження світу - це частина очікуваного ігрового процесу: бачити, скільки тіл ви можете накопичувати, скільки автостопщиков ви можете викрасти, скільки часу ви можете пройти з бажаним п'ятизірковим рівнем. Розробка модов GTA V прямо зараз перебуває на підйомі, так що це ідеальне місце, щоб експериментувати з творами інших людей. Але крім цього, гра поставляється в комплекті з власним великим набором інструментів для творчості: Rockstar Editor. Творець фільмів, здавалося б, безмежний у своїх можливостях, він дозволяє знімати все, що завгодно, а також вирізати і створювати справжні витвори кінематографічного мистецтва. Якщо вам не подобається творча сторона Rockstar, не бійтеся: ви завжди можете пережити хаотичні дні Вайс-Сіті і Сан-Андреаса, використовуючи чіти.

HITMAN

До того, як пісочниці були синонімічні з заповненими злочинністю відкритими світами або будівництвом блоків з низьким дозволом, цей термін був неминуче пов'язаний з убивством у вільній формі Хітман. Після серйозної помилки з Absolution Агент 47 забрав свою корону з пісочниці Hitman 2016 року. Набір з шести локацій надає вам незліченні можливості для ураження цілі, від простого пострілу зі снайперської гвинтівки до самих божевільних вбивств Хітман. Незважаючи на те, що симулятор в цьому поколінні змагається з такими гігантами, як Dishonored та Deus Ex, багато хто просто не можуть зрівнятися з щільною деталізацією рівня Hitman. Вони надають свободу підходити до ситуації практично будь-яким способом, який ви можете собі уявити. І, якщо ваша уява підведе вас, є безліч пропозицій завдяки блискучій системі можливостей. Більш того, з кожною зоною постійно додаються нові рівні з новими ескалаціоннимі місіями і контрактами Elusive Target. Hitman - це пісочниця, яка не перестане розвиватися.

SCRAP MECHANIC

Незважаючи на те, що знаходиться в ранньому доступі, Scrap Mechanic вже має всі складові справжнього гіганта в жанрі пісочниця. Як і Minecraft, він повністю залежить від вашої творчості і від того, як ваш розум справляється з екстраполяцією основних функцій в міні (або не такий міні) шедевр. Що відрізняє Scrap Mechanic від інших будівельних ігор, так це те, що він стимулює розвиток рухомих компонентів. Це відрізняє його від більшості інших ігор, які змушують створювати фортеці та інші стаціонарні об'єкти. Навіть ваш статичний замок може ожити завдяки складним механізмам розблокування в Scrap Mechanic. Але саме автомобілі, танки і ширяють машини дійсно демонструють всю глибину потенціалу гри. Що дивно, так це те, що більшість успішних будівель створюються тільки з декількома базовими компонентами. Уявіть, що можна побудувати, коли гра в кінцевому підсумку розширить свій інвентар.

ELITE DANGEROUS

Оригінальна Elite була однією з перших топ-ігор, встановлюючи стандарт для майбутніх пісочниць і симуляторів. Гра все ще дуже вражає, навіть 30 років по тому, з більш ніж 200 світами для відвідування і торгівлі. Elite Dangerous є галактику за розмірами, і має масштаб, який і збиває з пантелику, і надзвичайно лякає одночасно. Розміри світу цієї гри є вражаючим. Не дивно, що це одна з кращих космічних ігор-пісочниць для ПК. Пробиратися через галактику можна звичними способами: торгуйте зі станціями, виконуйте запити на товари і допомогу, боріться за нагороди. Але все це відбувається в нашій власній моделюється галактиці, де все масштабується. Коли ви стикаєтеся з гігантським світловим сонцем, створюється враження, що це справжнє сонце, щось таке величезне, що це майже неможливо. Навіть прості поїздки здаються важливими починаннями. З кожним стрибком в суперпространство є ризик заборони, який призводить до великого коливання навколо, коли ви намагаєтеся вирівнятися з вектором втечі, що занурює вас прямо в середину глибокого космосу. Невдача, і ви вже берете участь в повітряному бою.

KERBAL SPACE PROGRAM

Kerbal Space Program - єдина пісочниця-стратегія в цьому списку, де знання математики і фізики буде перевагою. Це амбітний симулятор, який доручає гравцям відправляти ракети в космос, колонізувати планети і вивчати астероїди. Що ви будете робити з усім цим, в значній мірі залежить від вас. Kerbal провела великий відрізок часу в ранньому доступі, але тепер стала однією з кращих інді-ігор. Завдяки повному набору функцій і режиму «пісочниці» в довільній формі, він надає практично нескінченні можливості для гри з великим бюджетом. Це гра, в якій ваші експерименти і успіхи мають додаткову вагу, так як вони не відбуваються в світі фантазій, а засновані на реальній науці.

очікується

Ось список найбільш очікуваних в 2019 році новинок жанру.

Dying Light 2

Розробник: Techland.

Видавець: Warner Bros.

Платформи: PC, PS4, XBOX.

Випуск: 2019.

«Dying Light 2» був представлений на E3 2018. Тут ми знову кинуті в світ зомбі-апокаліпсису і змушені боротися за виживання. Гравці будуть перебувати в новому місті, де фракції постійно борються за контроль над територією. Розробники надають гравцям більше свободи, так як вони можуть вибрати різні шляхи, хоча у всіх будуть свої особливі наслідки. Як і раніше, це гра з відкритим світом, яка дозволить гравцям вільно переміщатися. Якщо ви вирішите піти за міські стіни, вам доведеться битися з нежиттю. Через п'ятнадцять років після подій оригінальної гри, «Dying Light 2» як і раніше містить тих же зомбі-істот, які малорухливі вдень і активні вночі.

Crackdown 3

Розробник: Reagant Games, Sumo Digital.

Видавець: Microsoft Studios.

Платформи: PC, XBOX.

Випуск: 22, лютого 2019 р

Третій випуск франшизи Crackdown був вперше представлений масам в 2014 році. З тих пір ми чекали, коли гра нарешті вийде на ринок. Тепер, коли гра підтверджена до 2019 року, ми поступово наближаємося до фінальної стадії, перш ніж зможемо забрати свою власну копію з полиць магазинів. В рамках Crackdown 3 розповідь буде відбуватися через десять років після подій Crackdown 2. Нова терористична організація знову струснула все навколо, захопивши владу над світом. Тепер гравцям доведеться розробляти терористичну групу і вистежувати її, одночасно вступаючи в бій з військами агентства. Це пісочниця в жанрі екшн-пригоди, в якій гравці можуть завдати величезної шкоди міським структурам, коли вони борються з терористами або стикаються в розрахованому на багато користувачів режимі онлайн.

Tom Clancy's: The Division 2

Розробник: Massive Entertainment.

Видавець: Ubisoft.

Платформи: PC, PS4, XBOX.

Випуск 15 березня 2019 р

В The Division 2 дії продовжують події першої частини. Сюжет розгортається за все через кілька місяців після кінця оригіналу, коли з'являється новий ворог. У міру того, як Сполучені Штати Америки починають вставати на ноги після вірусної спалаху, новий уряд почав видавати жорсткі закони. Вбивають ні в чому не винних цивільних осіб, роблячи їх повсякденне життя важкою боротьбою і виживаніем. Гравці будуть виконувати роль агента в Дивізіоні - вони починають нову громадянську війну. Гра була анонсована під час E3 2018, так що ми все ще чекаємо деякі деталі гри. Пізніше розробники обіцяють викласти масу контенту у відкритому світі. Замість закритого відчуття міських вулиць, які затопили першу гру, в The Division 2 з'являться великі відкриті простори, коли ви будете досліджувати і виконувати місії.

The Elder Scrolls VI

Розробник: Bethesda.

Видавець: Bethesda.

Після декількох років роботи з випусками The Elder Scrolls V: Skyrim, Bethesda оголосила на E3 2018, що наступна версія франшизи вже в розробці. Проблема в тому, що інформації про гру практично немає. Bethesda не запропонувала ніяких подробиць, але замість цього заявила, що наступна частина франшизи The Elder Scrolls буде грою наступного покоління і вийде після їх нового майбутнього IP, Starfield. Цілком ймовірно, що в цьому році гра не вийде. Точно так же малоймовірно, що вона буде випущена на платформах поточного покоління, крім ПК, так як Bethesda говорила про Starfield, а The Elder Scrolls VI - це технологія наступного покоління.

Rage 2

Розробник: Avalanche Studios, id Software.

Видавництво: Bethesda Softworks.

Платформи: PC, PS4, XBOX.

Випуск: 2019.

Лють 2 кине гравців в роль Уокера, який є останнім рейнджером. Ваше завдання - вижити в цьому небезпечному світі після того, як його заполонили мутанти - потойбічний астероїд вдарив по поверхні. Ми також знаємо, що пройшло тридцять років після подій першої частини, тому ви можете очікувати кілька знайомих персонажів. Це як і раніше жорстокий FPS з відкритим світом, хоча інформації поки небагато. Проте, в минулих інтерв'ю про гру Тім Уїллітс, со-розробник id Software, що працює над Rage 2, заявив, що розробники оновлюють гру в цілому, покращуючи її загальну історію, транспортні засоби, персонажів і, звичайно, зброю. Однією з проблем, з якою зіткнувся Rage, це була несправжня гра з відкритим світом. Замість цього вона розділена на різні розділи, над якими ведуться роботи в сіквелі. Гравці можуть розраховувати на повноцінний відкритий світ, з доступними місіями, також більш відкритими і менш лінійними в ігровому процесі.

Як бачите, сучасні розробники пропонують кращі ігри-пісочниці на будь-який смак і можливості ПК. Якщо ви вважаєте, що ваша улюблена пісочниця повинна бути в цьому списку, поділіться коментарем під статтею.