Пошта Yahoo: порядок реєстрації, настройки та видалення

Російськомовний призначений для користувача сегмент, незважаючи на всю відкритість інтернету і думка багатьох, що інтернет однаковий для всіх, знаходиться в стороні від решти інтернет-спільноти за багатьма параметрами. Так, наприклад, на території Росії і СНД досі належну популярність не отримали всесвітньо відомі стріммінговие сервіси, інтернет-портали, робочі площадки і т. П. Також це стосується і програмного забезпечення у вигляді пошукових і поштових сервісів, серед яких на території нашої країни і найближчого зарубіжжя в вигляді країн СНД є свої явні фаворити в вигляді «Yandex» і «Google», а на території США і більшої частини Європейських країн в число лідерів входить «Google» і «Yahoo», до того ж показники для користувача інтересу у даних компаній простий про в недосяжності для конкурентів. В рамках цієї статті мова піде саме про «Yahoo», а точніше про їх поштовому сервісі «Mail». Як провести реєстрацію поштової скриньки і його налаштування? А також як видалити назавжди обліковий запис? На ці та інші питання ви знайдете відповіді нижче.

Порядок реєстрації та використання поштової скриньки на Yahoo.

Реєстрація

Незважаючи на те, що на початку було сказано про малу популярність даного сервісу в Росії, поштовий ящик від «Yahoo» має кілька суттєвих переваг для тих користувачів, хто підтримує зв'язок зі своїми «заокеанськими» друзями, партнерами по роботі, компаніями і т. Д . Адже на території США - це найпоширеніший поштовий сервіс з колосальним охопленням клієнтів, і за деякими показниками він обходить навіть «Google». Реєстрація не займає багато часу і має стандартний для даної процедури вид, так як все, що потрібно зробити, виглядає наступним чином:

  • Відкрийте сайт - //login.yahoo.com.
  • Натисніть на кнопку «Створити обліковий запис».

  • Заповніть реєстраційні дані (ПІБ, адреса електронної пошти, пароль, номер телефону та дата народження).

  • Після введення необхідних персоніфікованих відомостей натисніть на кнопку «Продовжити».
  • З'явиться вікно з пропозицією підтвердити реєстрацію введенням цифрового пароля, який буде направлений на вказаний номер телефону.
  • Погодьтеся з даною пропозицією і введіть код, завершивши підтвердження натисненням на кнопку «Перевірити».

  • Чи залишиться натиснути на «Продовжити» після повідомлення про успішну реєстрацію поштової скриньки.

Налаштування

Після завершення реєстрації можна перейти до щойно створеного email і провести деякі налаштування свого ящика, в тому числі візуальні, а саме:

  • При першому відвідування буде запропоновано вибрати тему оформлення з декількох запропонованих варіантів.

  • Перейдіть в розділ «Налаштування» (кнопка у вигляді «шестерінки» знаходиться в правому верхньому куті) і клікніть по рядку «Інші настройки».
  • На вкладці «Поштові скриньки» можна створити разовий адреса, який буде використаний для активації розсилки без залучення основного адреси.

  • На вкладці «Повідомлення» можна активувати спливаючі повідомлення на робочий стіл для того, щоб завжди бути в курсі надходження нової кореспонденції.

  • На вкладці «Написання листів» можна встановити параметри, що відповідають за вид підпису, шрифт і вибір одержувача за замовчуванням.

  • На вкладці «Перегляд листів» можна включити режим авточитання і порядок відображення вхідних повідомлень.

  • «Авто відповідь на випадок відпустки» говорить сам за себе, це автоматичний відповідь, який отримуватимуть все, хто відправить вам повідомлення в період активації даного режиму.

  • Кожен, хто має справу з обробкою електронних повідомлень знає, наскільки важливо провести грамотну настройку фільтрації. Саме цей процес здійснюється на вкладці «Фільтри», де створюються правила, за якими сортуються всі повідомлення за певними параметрами (ключові слова, тема, адреса відправника та т. П.).

  • Вкладка «Безпека та конфіденційність» дозволяє створити «black list», який буде перешкоджати появі повідомлень від фігурантів даного чорного списку.

  • Вкладка «Облікові записи в соціальних мережах» дозволяє провести синхронізацію з майданчиком з пошуку роботи «Linkedin», яка зі збоями, але ще працює на території Росії.

Насправді, поштовий сервіс від «Yahoo» має дійсно відмінний функціональний набір. І як вже було сказано вище, якщо ви активні по відношенню до «закордонному сегменту користувачів», то наявність реєстрації на даному ресурсі виразно піде на користь. Окремо варто відзначити виділене сховище для листів об'ємом 1 ТБ!

видалення

Якщо з якихось причин ви не хочете продовжувати використовувати можливості даного сервісу, то завжди можна видалити свій обліковий запис. Зробити це можна в такий спосіб:

  • Відкрийте сайт - //edit.yahoo.com/config/delete_user і введіть логін і пароль для підтвердження повноважень на здійснення запланованих дій.
  • Перед вами з'явиться інформація про те, що саме ви можете втратити, продовживши процедуру видалення облікового запису. Якщо рішення остаточне, натисніть на кнопку «Продовжити видалення облікового запису».

  • Просто так розробники не бажають розлучатися з вами, тому потрібно повторно ввести адресу облікового запису і знову натиснути на кнопку підтвердження видалення.

На цьому все. Ваш обліковий запис буде видалена через 90 днів, і протягом цього періоду ви зможете відновити доступ до неї і продовжити користуватися послугами компанії «Yahoo».

висновок

Останнє, що слід зазначити, - це те, що не дивлячись на якусь зіпсована репутація «Yahoo» після витоку даних мільйонів облікових записів, що сталася кілька років тому, компанія продовжує розвиватися і демонструвати гідні темпи зростання і фінансового достатку (з урахуванням кількох складних періодів в фінансовому плані в останні роки).