У чому причини помилки «Не є додатком Win32» і як її виправити

Ця помилка з'являється при спробі запустити встановлену програму або інсталятор. Таке може трапитися навіть з програмою, якій ви вже користувалися і все було в порядку. Далі ми розповімо, що можна зробити в подібній ситуації.

Способи усунення помилки «Не є додатком Win32».

Причини появи повідомлення «Не є додатком Win32»

Помилка з'являється, тому що система в результаті якогось збою раптом вирішує, що запускається програма «не є додатком win32», т. Е. Не підходить до 32-розрядному комп'ютера. Це характерно для будь-якої Windows від ХР до 10. Якщо ви впевнені, що помилка несе з собою неправильну інформацію і ПО насправді підходить для 32-розрядної Windows, значить, з системою щось сталося. Ось список можливих причин:

комп'ютер довгий час працював без перерви, запускалися ресурсовитратні програми, скачували многовесние файли і т. п .;

 • сам дистрибутив програми містить помилку: в ньому не вистачає елементів або впроваджений вірус - таке часто відбувається з піратськими версіями популярних додатків;
 • вірус «оселився» в самій системі і пошкодив важливі записи в реєстрі, порушивши порядок запуску файлів;

  антивірус заблокував програму, виявивши в ній щось підозріле, і помістив частину елементів в карантин, а система втратила до них доступ;

 • в арсеналі Windows бракує інструментів для роботи з додатком - деякі вимагають скачування бібліотек, плагінів, компонентів для читання кодів, написаних об'єктно-орієнтованою мовою програмування;
 • якщо програма запускається з диска, то він може бути пошкоджений: придивіться хоча б до його зовнішнього вигляду, чи є подряпини, «напливи» матеріалу на блискучій поверхні або ще якісь дефекти;
 • неліцензійна Windows може містити цілий ряд різних багів, мати непрацюючі інструменти, закриті для доступу бібліотеки і т. п.

Як виправити помилку

 1. Якщо ви помітили помилку «Не є додатком win32», в ваших силах дещо зробити для виправлення ситуації:

  Насамперед перезавантажте комп'ютер. Ймовірно, багатогодинна безперебійна робота ПК погано відбилася на його функціонуванні, і процеси перестали запускатися, як слід або втратили зв'язок з апаратним центром.

 2. Ще раз прочитайте і зіставте вимоги додатка до ОС: чи дійсно воно створено для Windows або все-таки ви завантажили версію, призначену для Linux або Mac. Подивіться розрядність своєї системи і дистрибутива, а також розширення останнього: якщо інсталяційний файл не в форматі ехе, то він точно не підходить для запуску на Windows, навіть якщо в описі зазначено протилежне. Часто подібне пропонується на сайтах, де прагнуть обдурити відвідувачів і впровадити в їх систему якийсь вірус.

 3. Якщо ви добре розбираєтеся в програмах, то подивіться складові дистрибутива: чи всі файли на місці. Спробуйте завантажити установочнік з іншого сайту.
 4. Перевірте комп'ютер за допомогою антивірусу: можливо в систему потрапило якийсь шкідник, який порушив порядок виконання процесів. Це особливо ймовірно, якщо крім розглянутої помилки виникає ряд інших.
 5. Тепер навпаки, спробуйте відключити антивірус, щоб переконатися, що це не він заблокував запуск програми. Іноді таке трапляється, особливо, якщо в настройках обраний режим підвищеної пильності. Внесіть програми до списку дозволених або відключайте службу кожен раз, коли користуєтеся проблемним ПО.
 6. Корисними може виявитися спроба запуску програми від імені адміністратора: натисніть на ярлик додатковою кнопкою і виберіть Run As Administrator.
 7. Можна скорегувати параметри сумісності: натисніть на ярлик програми додаткової кнопкою маніпулятора і виберіть Properties, а потім розділ Compatibility. У випадаючому списку виберіть старішу модифікацію ОС, а потім спробуйте запустити додаток - можливо, ваша версія Windows виявилася занадто нової для нього.

 8. Якщо помилка «Програма не є додатком win32» нікуди не зникла, саме час перевірити, чи все в порядку з реєстром. Натисніть Win + R і впишіть в рядок: «regedit» (без лапок), клікніть «Enter». Знайдіть праворуч великий розділ HKEY_LOCAL_MACHINE, в ньому SOFTWARE, а потім послідовно відкрийте папки: Classes \ exefile \ shell \ open \ command. Тут буде два файли зі значенням "% 1"% * (лапки, значок «відсоток», одиниця, лапки, «відсоток», зірочка). Якщо приписано щось інше, потрібно прибрати і вписати саме це. Щоб змінити напис, клікніть двічі по назві файлу.
 9. Відкрийте Command line і запустіть Run As Administrator. У чорне поле задайте команду: CHKDSK / F + «Enter» і дочекайтеся закінчення перевірки системних елементів: по завершенні вам прийде повідомлення.
 10. Зайдіть на сайт Microsoft і скачайте доповнення: Microsoft NET Framework і Microsoft Visual C ++ - деякі додатки без них не працюють. Тільки не користуйтеся сумнівними ресурсами при пошуку цих файлів, їх поведінку в системі непередбачувано.