Способи передачі великих файлів по електронній пошті

Скільки раз це трапилося з вами? Ви намагаєтеся відправити великий файл, над яким працювали, - наприклад, відео або презентацію, або, може бути, просто зображення у форматі для - по електронній пошті. Але ваші електронні листи продовжують повертатися невідправленими з повідомленням про помилку «занадто велике вкладення». Незалежно від того, скільки разів ви намагаєтеся, ваш провайдер просто не дозволить вам відправляти великі документи. Як же відправити великий файл по електронній пошті? Обмеження розміру вкладень змусили людей проявити творчий підхід, і їх рішення використовуються і сьогодні, причому досить добре. Тому наступного разу, коли вам потрібно відправити великі документи, спробуйте один з цих обхідних шляхів.

Пересилання великого файлу по електронній пошті.

Як стиснути великі файли для електронної пошти

Існує два основні підходи до подолання обмежень електронної пошти: стиснення і сторонній хостинг. Стиснення - більш прямий шлях. ви як і раніше відправляєте файл, вкладений в електронний лист, але просто міняєте формат файлу, щоб зробити його досить маленьким для обмеження розміру вкладення. Тільки ви і та людина, якій ви відправили лист, матимуть копії вашого файлу. Існує ряд широко використовуваних форматів стиснення, але найбільш поширеними є ZIP- документи. Користувачі можуть створювати ZIP-файли з великих вихідних документів і відправляти їх по електронній пошті. Щоб «витягнути» стиснений файл назад в його первісну форму без втрати якості, одержувач ZIP-архіву може використовувати спеціальне програмне забезпечення.

Для відправки будь-якого стисненого файлу по електронній пошті процедура більш-менш однакова. Вона вимагає, щоб відправник і одержувач використовували сумісне програмне забезпечення для стиснення і вилучення даного файлу. Вибір неправильного формату стиснення для відправки по електронній пошті заархівіруваних файлів може в майбутньому викликати проблеми. Одним із способів вирішення цієї проблеми є використання багатоформатний компресора / екстрактора. Розглянемо процес стиснення і відправки документів по e-mail на прикладі програми WinZip.

Як стиснути і відправити файли по електронній пошті за допомогою WinZip

Продукти WinZip надають кілька способів швидко і легко відправляти документи Zip у вигляді вкладень електронної пошти або ділитися ними у вигляді посилання. WinZip надає вбудовану поштову утиліту, яка дозволить вам використовувати функції електронної пошти WinZip, навіть якщо у вас немає поштової програми MAPI. WinZip Courier надає простий спосіб стиснення вкладень при натисканні кнопки «Відправити» або відразу після прикріплення файлів. Для роботи Courier потрібно підтримувана версія Outlook або підтримувана служба веб-пошти, яка використовується з встановленим інтернет-браузером. З WinZip Courier ви заощадите час на підготовку і відправку листів з вкладеннями. Основні можливості програми:

 • Зменшіть розмір вкладень електронної пошти.
 • Надсилайте електронні листи швидше.
 • Економте час завантаження для одержувачів.
 • Зменшіть обсяг дискового простору, необхідний для зберігання електронної пошти.
 • Скоротіть час, що витрачається на створення електронних листів.
 • Менше кроків для стиснення і приєднання файлів.
 • Працює з Microsoft Outlook і службами веб-пошти, які ви вже використовуєте, скорочуючи час навчання.
 • Захист вкладень, які містять конфіденційну інформацію, за допомогою AES-шифрування на основі пароля.

За допомогою WinZip Courier ви можете відправляти документи Zip, розмір яких перевищує розмір, допустимий вашим провайдером електронної пошти. Спочатку вам потрібно буде створити обліковий запис хоча б з одним хмарним сервісом. Потім ви можете або дозволити Courier використовувати хмарну службу, коли розмір вашого Zip-файлу перевищить встановлену межу розміру, або ви можете використовувати кнопку «Прикріпити великий файл». Останній варіант дозволяє уникнути ймовірності помилки, яка може виникнути, якщо ви використовуєте Microsoft Exchange і маєте обмеження на розмір вкладеного файлу. Використовуючи WinZip Courier з хмарними сервісами, ви можете:

 • Відправляти по електронній пошті великі документи. розмір залежить від того, чи використовуєте ви безкоштовну обліковий запис або обліковий запис з підпискою.
 • Надіслати декілька файлів і папок в одному безпечному файлі Zip.
 • Захистіть документи, які ви відправляєте, використовуючи надійне шифрування AES.
 • Налаштуйте інші параметри конвертації для додаткової безпеки або для більш легкого використання одержувачем.
 • Працюйте прямо зі свого облікового запису електронної пошти.

З WinZip Courier завантаження в хмарний сервіс буде працювати у фоновому режимі, дозволяючи вам продовжувати працювати з іншими повідомленнями електронної пошти, замість того, щоб чекати завершення відправки повідомлення.

Як стиснути і прикріпити файли або папки з відкритого вікна папки

Щоб стиснути документи або папки і прикріпити їх до нового повідомлення електронної пошти з вікна відкритої папки, просто клацніть правою кнопкою миші документи або папки і виберіть Zip and E-Mail в підміню WinZip в контекстному меню. WinZip стисне вибрані елементи в тимчасовому Zip-файлі, створить нове повідомлення електронної пошти і прикріпить до нього Zip-файл. Потім ви можете відправити повідомлення як зазвичай. WinZip автоматично видалить тимчасовий файл Zip, коли він більше не знадобиться.

Як стискати вкладення при написанні повідомлень

Описану тут методику можна використовувати для стиснення вкладень при складанні повідомлень з використанням Outlook або інших програм, які дозволяють прикріплювати документи за допомогою стандартного діалогового вікна «Відкриття файлу Windows». Цей метод не потребує MAPI-сумісної поштової програми:

 1. Відкрийте діалогове вікно, яке ви зазвичай використовуєте для вкладення файлів.
 2. Знайдіть файл, який ви хочете прикріпити.
 3. Клацніть правою кнопкою миші файл і виберіть «Додати до імені файлу .zip» з контекстного меню WinZip.
 4. Натисніть новий Zip-файл, щоб вибрати його.
 5. Натисніть Відкрити або Вставити, щоб прикріпити Zip-файл.

Як відправити поштовий Zip-файл безпосередньо в WinZip

Якщо за замовчуванням програма електронної пошти сумісна з MAPI або у вас налаштований WinZip для використання вбудованого поштового ящика, ви можете відправити поштою відкритий в даний момент файл Zip, не залишаючи WinZip. Для цього натисніть «Електронна пошта» на панелі «Дії». Якщо ваша програма електронної пошти не запущена, вона відкриється автоматично. Користувачі XP повинні вибрати «Надіслати одержувачу поштою» (Zip і E-Mail) з меню «Файл».

Використання хмарних сервісів з WinZip для обміну файлами

З WinZip ви можете ділитися Zip-файлами як посиланням на хмарний сервіс. Спочатку вам потрібно буде створити обліковий запис як мінімум з одним хмарним сервісом і налаштувати WinZip для його використання. Потім, коли ви використовуєте одну з функцій електронної пошти WinZip, наприклад, Zip і E-mail, якщо Zip-файл досягає встановленого порогового розміру, він буде завантажений в ваш обліковий запис хмарної служби, і посилання на ваш Zip-файл буде поміщена в повідомлення . Якщо у вас є WinZip, налаштований для використання вбудованого поштового ящика, у вас буде можливість натиснути кнопку «Прикріпити». Це дозволяє вам обмінюватися файлами Zip, розмір яких менше налаштованого порога розміру. Крім того, ви можете натиснути правою кнопкою миші будь-який саморозпаковується Zip-файл і вибрати Email filename.exe з контекстного меню WinZip. Ваш саморозпаковується Zip-файл буде завантажений в ваш обліковий запис хмарної служби, коли ваше поштове повідомлення буде відправлено, і одержувач вашого повідомлення зможе його завантажити.

Починаючи з WinZip 22.5, для користувачів в Windows 10 також є можливість поділитися з допомогою Windows Charms. У вас повинен бути налаштований підтримуваний хмарний сервіс в WinZip. Потім, коли ви натиснете Windows Charms, ваш файл буде завантажений в хмарну службу, а посилання буде скопійована в буфер обміну. До них відносяться вбудоване поштове додаток, копіювання посилання, Microsoft OneNote і багато іншого. Для деяких виборів може знадобитися установка відповідної програми з Магазину Microsoft.

Як передати великий файл через Gmail

Поштові скриньки сьогодні без проблем утримують і приймають повідомлення з декількома ГБ в прикріплених документах. Електронна пошта сама по собі є транспортним засобом, вона також призначена для передачі великих файлів через інтернет. Однак відправка файлів по електронній пошті не дуже ефективна, і будь-який поштовий сервер може відхилити пошту, що перевищує певний - можливо, вельми обмежений - розмір.

Електронна пошта і сервіси відправки файлів

Служби відправки файлів, які пропонують документ для завантаження одержувачам з Інтернету (або через FTP), і сайти спільної роботи, які дозволяють одержувачам пересилати файл, редагувати і коментувати їх, є більш надійним засобом передачі та спільного використання великих файлів. Як правило, вони також більш громіздкі у використанні, ніж просто відправка вкладення електронної пошти. Google Drive, наприклад, добре інтегрується з Gmail. Відправка файлів через Google Drive прямо з Gmail дуже схожа на додавання вкладення і майже так само проста. Замість 25 МБ документи можуть мати розмір до 10 ГБ, і ви також можете вибрати дозволу для загальних файлів. Щоб завантажити файл (розміром до 10 ГБ) на Google Диск і легко поділитися ним по електронній пошті в Gmail:

 1. Наведіть покажчик миші на кнопку «Приєднати файли» (або знак «+») при написанні повідомлень в Gmail.
 2. Виберіть Вставити документи за допомогою Диска.
 3. Перейдіть на вкладку завантаження.
 4. Перетягніть файл (або кілька) з вашого комп'ютера і перетягніть його в спеціальне вікно.
 5. Якщо ви не бачите «Перетягніть документи сюди», натисніть «Вибрати файли на вашому комп'ютері».
 6. Якщо ви вже завантажили файли, натисніть Додати інші файли.
 7. Виділіть всі документи, які ви хочете завантажити.
 8. Натисніть Відкрити, потім Завантажити.

Щоб відправити файл (або файли) в свій аккаунт Google Диска:

 1. Перейдіть в категорію «Мій диск».
 2. Виділіть всі документи, якими ви хочете поділитися, по електронній пошті, щоб вони були відзначені.
 3. Використовуйте пошук і мітки, щоб знайти документи.
 4. Натисніть Вставити.

Якщо один або кілька документів, доданих в повідомлення, ще не передані на Google Drive всім одержувачам повідомлення, після натискання Відправити:

 1. Щоб відправити посилання, яка дозволяє переглядати, але не редагувати або коментувати документи в Google Диску, переконайтеся в тому, що ви вибрали потрібний параметр.
 2. Щоб відправити посилання з можливістю редагування і коментування файлів в Google Диску, переконайтеся, що в налаштуваннях вибрано «Можна редагувати».
 3. Щоб відправити посилання, яка дозволяє будь-якому переглядати і коментувати, але не редагувати документи на Google Диску, переконайтеся, що в налаштуваннях відправки вибрано Коментування.
 4. Для спільного доступу до документів тільки одержувачам (а не тим, хто використовує посилання) через їх обліковий запис Gmail (або Google) в Google Диску, натисніть Додаткові параметри та переконайтеся, що в розділі «Змінити спосіб спільного використання цих файлів на диску» обрані «Одержувачі цього листа». Для того, щоб дозволити всім одержувачам переглядати, але не редагувати або коментувати файли в Google Диску, переконайтеся в тому, що в параметрах одержувачів вибрано «Можна переглядати». Для того, щоб дозволити всім одержувачам редагувати і коментувати файли в Google Диску, переконайтеся, включений відповідний вимикач.
 5. Натисніть «Поділитися і відправити».

Gmail дозволяє вам піти й іншим шляхом: збереження файлів, отриманих як звичайні поштові вкладення на Google Диску, зазвичай виконується одним клацанням миші.

Як передати великий файл через Yandex

При відправці великого файлу по електронній пошті вам потрібно піклуватися про те, щоб не перевищувати обмеження за розміром. Однак з Яндекс.Поштою інша справа. Незважаючи на обмеження розміру файлу (всього 30 МБ) в одному листі, якщо ви перевищите обмеження розміру, Яндекс.Почта автоматично завантажить ваш файл на Яндекс.Діск (вбудоване хмарне сховище) і дозволить вам поділитися завантаженням за допомогою посилання на документ.

ВАЖЛИВО. Одночасно можна завантажувати тільки файли розміром не більше 2 ГБ.

З іншого боку, коли ви отримуєте вкладення файлу в свого облікового запису Яндекс.Пошти, ви отримуєте можливість зберегти файл безпосередньо на свій Яндекс.Діск. Яндекс.Почта має практично все, що користувач очікує від поштової служби - від потужного веб-доступу, мобільних додатків, до доступу IMAP / POP і необмеженого простору для зберігання.

Переваги сервісу:

 • Сервіс дозволяє користувачам легко планувати пошту і отримувати нагадування.
 • Яндекс дозволяє легко і просто шукати схожі листи, використовуючи теми і контакти.
 • Необмежена сховище, пропоноване Яндекс.Поштою, є ще одним великим перевагою.
 • Можливість використання IMAP / POP дозволяє легко отримати доступ до Яндекс.Пошті через поштовий клієнт на ПК і мобільний додаток.

Особливості сервісу:

 • Яндекс пропонує безкоштовний поштовий сервіс з необмеженим обсягом пам'яті, який починається від 10 ГБ і збільшується до 1 ГБ за один раз при досягненні ліміту.
 • Ідеально підходить як для POP, так і для IMAP, користувач може легко налаштувати свій обліковий запис Яндекс.Пошти для відправки повідомлень в клієнті електронної пошти на робочому столі і в мобільному додатку.
 • В налаштуваннях «Яндекс.Пошта» доступні теми, тому ви можете налаштувати свій обліковий запис відповідно до своїх уподобань.
 • Передача великих файлів здійснюється в пару кліків.
 • Пошта включає в себе RSS-рідер. Хоча програма читання RSS-каналів працює окремо від електронної пошти, вона не враховує такі новини, як електронні листи.
 • Користувач може отримати доступ до Яндекс.Пошті через безпечні з'єднання SSL / TLS і перевірити її на шахрайське використання або дії. Також ви можете віддалено вийти з поштових клієнтів за допомогою веб-інтерфейсу.
 • Пошта може переносити електронні листи від поштових клієнтів IMAP і POP, і користувачі можуть відправляти електронні листи через свій обліковий запис Yandex або через веб-інтерфейс.
 • У Яндекс.Пошті є вбудований перекладач, який допомагає вам читати і відправляти електронні листи на різних мовах.
 • Ви можете відправити файл великого розміру з свого облікового запису Яндекс.Пошти, інтегрувавши Яндекс.Діск. Деякі з загальних документів, які можна переглянути в Яндекс.Пошті, це PDF, XLS, RTF, Doc і PPT.
 • Якщо ви відправили електронного листа зі своєю облікового запису Яндекс.Пошти, але не отримали своєчасної відповіді (протягом 5 днів), ви можете зробити так, щоб ваш обліковий запис Яндекс.Пошти нагадувала вам про таких листах.

 • Mail може надавати повідомлення про доставку DSN для відправляються вами листів.
 • У Яндекс.Пошті доступні поєднання клавіш, що значно підвищує зручність використання.
 • З обліковим записом Яндекс.Пошти ви також можете автоматично встановлювати певні завдання. Це включає пересилку листів на іншу адресу, видалення листів, експорт контактів, автоматичний відповідь на листи і т. Д.
 • Ви можете зберігати електронні листи як шаблони для використання в майбутніх повідомленнях.
 • Ви можете запланувати автоматичне завантаження електронних листів на певну дату і час.
 • Відправляючи запрошення, побажання або вітання через свій аккаунт в Яндекс.Пошті, ви можете використовувати вбудовані електронні листівки.
 • Звузьте область пошуку відповідно до ярликом, статусом, папкою, датою і полем (наприклад, тема або відправник) і знайдіть свої електронні листи швидше.
 • Замість того, щоб зберігати електронні листи в одній папці, ви можете організувати їх в окремі папки та мітки відповідно до ваших уподобань.

Пошта поставляється з вбудованим антивірусним програмним забезпеченням, яке захищає ваш обліковий запис, перевіряючи вхідні електронні листи і фільтруючи електронну пошту від попадання у вашу поштову скриньку. Сервіс також має диспетчер задач.

Як передати великий файл через Mail.ru

Відправлення файлу великого розміру через Mail.ru полягає в його завантаженні на спеціальний сервіс клієнта. Отже, щоб перекинути великий документ, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть за адресою files.mail.ru - сервіс дозволяє пересилати великі файли будь-якому користувачеві.
 2. Знайдіть кнопку «Завантажити файл» і натисніть її.
 3. Відкриється діалогове вікно вибору документів на вашому ПК. виберіть потрібний і натисніть кнопку «Відкрити».
 4. Натисніть кнопку «Завантажити файл».
 5. Після завантаження документа з'явиться кнопка «Отримати посилання» - натисніть її.
 6. Скопіюйте отриману посилання і відправте одержувачу.

Після переходу за посиланням одержувач повідомлення перейде на сторінку завантаження вашого великого документа на сервісі files.mail.ru. Готово!

Сторонні сервіси для передачі файлів

В якості альтернативи вищепереліченим способам можна скористатися одним із сторонніх сервісів передачі великих файлів. Розглянемо найпопулярніші з них більш детально.

FTP

Хоча FTP (File Transfer Protocol) може бути досить старомодним у порівнянні з хмарними сервісами, такими як Dropbox і Google Drive, це все ще один з найнадійніших способів завантаження та скачування файлів. Всі операційні системи підтримують FTP, і існує безліч веб-сайтів і надбудов, які підтримують завантаження і скачування з вашого браузера, наприклад, FireFTP. Користувачі Windows і Mac також можуть використовувати безкоштовний ПК FTP-клієнт Cyberduck. Єдиним недоліком методу є те, що вам потрібен доступ до віддаленого сервера (наприклад, до веб-хостингу). Багато компаній, такі як DriveHQ, пропонують трохи вільного місця для зберігання (1 ГБ), і ціни можуть дуже вигідно відрізнятися від постачальників хмарних сховищ.

Mediafire

Зареєструйте безкоштовний обліковий запис, і ви отримаєте 10 ГБ пам'яті. З'єднайте свої облікові записи Facebook і Twitter, встановіть мобільний додаток і запросіть друзів, щоб отримати до 40 ГБ бонусного простору. Ви можете завантажувати документи безпосередньо зі свого комп'ютера або з інтернету і створювати посилання, яка дозволить іншим користувачам завантажувати документи з веб-сайту MediaFire. Платні підписки починаються з 3, 75 дол. На місяць і включають в себе 1 ТБ дискового простору, неабияку обмеження в 20 ГБ на розміри файлів, а також усувають дратівливі капчи і рекламу. Ще одна зручна функція преміум-класу - це одноразові посилання, які гарантують, що, як тільки одержувач завантажить ваші документи, вони більше не будуть доступні.

Hightail

Hightail (раніше YouSendIt) був створений для бізнес-користувачів. Після реєстрації ви можете створити спеціальні образи для різних файлів і проектів, якими ви зможете поділитися з іншими. Зручна функція «PipPoints» може навіть використовуватися для запису заміток на документах, коли ви і інші над ними працюєте. Безкоштовна полегшена версія Hightail дозволяє обмінюватися файлами розміром до 100 МБ. Підписка Pro доступна від 12 доларів в місяць і включає в себе необмежені робочі простору і підтримку файлів до 25 ГБ. Також немає обмежень на кількість людей, які можуть отримати доступ до файлу в будь-який момент часу.

Wetransfer

WeTransfer - один з найпростіших сервісів для обміну великими файлами. Кілька клацань миші, і веб-сайт автоматично відправить документи для вас, і вони будуть доступні для завантаження протягом семи днів. Все дуже зручно для користувача, з покроковим майстром, який проведе вас через процес завантаження. За 12 доларів на місяць або 120 доларів в рік ви можете перейти на WeTransfer Plus, який дозволяє одночасно передавати до 20 ГБ файлів і пропонує 100 ГБ пам'яті. У вас також буде можливість встановити пароль для завантаження файлів - плюс ви можете налаштувати фон і електронну пошту, якщо хочете.

Resilio Sync

Раніше BitTorrent Sync, ця зручна утиліта використовує протокол BitTorrent - розроблений спеціально для обміну великими файлами для синхронізації документів безпосередньо між вашими пристроями. Це однорангове з'єднання може використовуватися для двох або більше пристроїв, таких як телефон і настільний ПК. Resilio Sync також підтримує створення захищених посилань, що дозволяють вашим контактам завантажувати документи з ваших папок. Це, природно, означає, що ваш пристрій має бути підключений до мережі, щоб вони мали до нього доступ. Саме програмне забезпечення надається безкоштовно, і немає ніяких обмежень на обсяг даних, які ви можете передавати або зберігати.

Adobe Send & Track

Send & Track дозволяє використовувати веб-сайт Adobe або додаток Acrobat Reader для обміну великими файлами з декількома одержувачами незалежно від того, який пристрій ви використовуєте (будь то телефон або ПК). На веб-сайті не вказано жодних обмежень по кількості або розміру файлів, які ви можете відправляти, але послуга не безкоштовна і обійдеться вам в 20 доларів в рік. Є також обмеження на те, які документи можуть бути відправлені - наприклад, 7-Zip архіви не допускаються. Одна з найбільш корисних тут функцій - це відстеження, завдяки якому ви можете чітко бачити, чи відкритий документ чи ні.

Send Anywhere

Send Anywhere доступний практично для будь-якої платформи, яку тільки можна уявити, і може передавати документи розміром до 10 ГБ абсолютно безкоштовно. Служба обміну файлами доступна у вигляді веб-додатки на //send-anywhere.com, як розширення для браузера Chrome, в якості мобільного додатка для Android і iOS і в якості завантажується програмного забезпечення для Windows і macOS. Існують також версії для Linux і Amazon Kindle, а також плагіни для WordPress і Outlook. Віджет браузера дозволяє обмінюватися файлами до 4 ГБ, але настільний програмне забезпечення для платних передплатників підтримує документи до 1 ТБ. Цього має бути більш ніж достатньо для всіх, крім самих великих 4K відеофайлів.

Dropbox

Увійдіть в цій хмарної службі зберігання, і будь-які документи, переміщені в папку Dropbox, можуть бути опубліковані через веб-посилання. У деяких операційних системах ви можете зробити це, клацнувши правою кнопкою миші, для інших вам може знадобитися увійти на сайт і клацнути посилання «Поділитися». Найголовніше, що людині, якій ви відправляєте посилання, не обов'язково бути користувачем Dropbox - він може просто завантажувати документи з сайту. У Dropbox є безкоштовний поріг, який дає вам 2 ГБ дискового простору, але ви можете заробити більше, запросивши друзів використовувати цю послугу - або збільшити ліміт до 1 ТБ, зареєструвавшись в Dropbox Plus за 9, 99 доларів на місяць. Останній варіант також дозволяє набагато краще контролювати документи, включаючи управління версіями, а також віддалену очищення виробу, і ви можете встановити пароль для завантаження.

WikiFortio

Останній варіант в цьому списку - WikiFortio. Це також служба обміну файлами, дуже схожа на Firefox Send, яка дозволяє відправляти захищені паролем документи по електронній пошті. Інтерфейс простий і має два простих варіанти - Завантажити файл і Завантажити файл. Всё, что вам нужно сделать, это нажать кнопку «Загрузить файл», ввести сведения о файле и нажать «Загрузить». Готово! После этого инструмент представит множество ссылок, которыми вам нужно поделиться с получателем. Не забудьте уменьшить срок хранения до 1 или 2 дней.

DropSend

Ещё один сервис передачи больших файлов, обладающий следующими особенностями:

 • Отправка больших файлов до 8 ГБ.
 • Идеально подходит для отправки JPG, PFs, MP3.
 • Отправляйте важные большие документы клиентам.
 • Быстрый, простой и безопасный в использовании.
 • Доступно с 256-битной безопасностью AES.
 • Нет программного обеспечения для установки.
 • Попробуйте бесплатно.

Ваш безопасный жёсткий диск в облаке. Используйте сервис, чтобы:

 • Создать резервную копию всех ваших файлов онлайн.
 • Хранить важную информацию и получать к ней доступ из любого места.
 • Делиться своими сохранёнными файлами с другими пользователями.
 • Резервное копирование вашего сайта и других проектов.
 • Архивирование важных данных.
 • Для группового обмена файлами доступен бизнес-план.

Как видите, способов передачи больших файлов через e-mail довольно много. Если вы уже сталкивались с подобной проблемой и знаете другие обходные пути ограничений на размер вложений писем, поделитесь комментариями под этой статьёй.