Помилка Windows 0x80070035 «Не знайдена мережева шлях» - причини виникнення і способи вирішення

Користувачі Microsoft Windows 10 можуть підключити комп'ютер до іншого. ОС також дозволяє використовувати одну й ту ж мережу для доступу до необхідних папок і файлів без кабельного з'єднання. На жаль, при спробі підключення в якості гостя деякі користувачі стикаються з помилкою 0x80070035 «Не знайдена мережева шлях». Так багато технічних проблем може привести до виникнення цієї помилки. Тому у нас є ряд методів, щоб виправити цю неприємну помилку 0x80070035, «Не знайдена мережева шлях».

Усунення помилки Windows 0x80070035 «Не знайдена мережева шлях».

Активація протоколу ipv4

Можливо, ви чули новини: останні блоки IPv4-адрес в інтернеті були виділені. Фундаментальна базова технологія, що забезпечує використання адрес Інтернет-протоколу (коли-небудь зустрічали в мережі число 99.48.227.227? Це IP-адреса), оскільки початок інтернету скоро буде вичерпано. Однак нова технологія займе своє місце. Наступником IPv4 є IPv6, система, яка не тільки запропонує набагато більше числових адрес, а й спростить призначення адрес і додаткові функції безпеки мережі. Однак перехід від IPv4 до IPv6, ймовірно, буде грубим. Більшість людей не знайомі з IPv4 і IPv6, тим більше що потенційний вплив переходу на IPv6 на їхнє життя може бути менше.

IPv4 означає інтернет-протокол версії 4. Це базова технологія, яка дозволяє підключати наші пристрої до мережі. Коли пристрій підключається до інтернету (ПК, Mac, смартфон або інший гаджет), йому присвоюється унікальний числовий IP-адреса, наприклад, 99.48.227.227. Для надсилання даних з одного комп'ютера на інший через інтернет, по мережі повинен бути переданий пакет даних, що містить IP-адреси обох пристроїв. Без IP-адрес комп'ютери не зможуть спілкуватися і відправляти дані один одному. Це важливо для інфраструктури Інтернету.

IPv6 є шостою версією інтернет-протоколу і наступником IPv4. Він функціонує аналогічно IPv4 в тому, що він надає унікальні числові IP-адреси, необхідні для зв'язку з підключеними до інтернету пристроями. Тим не менш, він має одну істотну відмінність: він використовує 128-бітові адреси. IPv4 використовує 32 біта для своїх інтернет-адрес. Це означає, що він може підтримувати близько 4, 29 млрд IP-адреси. Число може здатися великою, але все 4, 29 мільярда IP-адрес були призначені різним установам, що призвело до кризи, з яким ми стикаємося сьогодні.

Давайте з'ясуємо ситуацію: адреси ще не вичерпані. Багато з них не використовуються і знаходяться в руках таких установ, як MIT, і таких компаній, як Ford і IBM. Можна призначати більше адрес IPv4, і більше буде продаватися (оскільки адреси IPv4 тепер є дефіцитним ресурсом), але вони стануть дефіцитним товаром протягом наступних двох років, поки це не створить проблему для інтернету. Як вже говорилося, IPv6 використовує 128-бітові інтернет-адреси. Отже, він може підтримувати 340 282 366 920 938 000 000 000 000 000 000 000 000 інтернет-адрес. Це так багато, що для відображення адрес потрібно шестнадцатеричная система. Іншими словами, IPv6-адрес більш ніж достатньо, щоб інтернет працював дуже і дуже довго.

Виснаження адрес IPv4 було передбачено кілька років тому, тому перемикання відбувалося протягом останнього десятиліття. Однак прогрес був повільним - тільки невелика частина інтернету перейшла на новий протокол. Крім того, IPv4 і IPv6 по суті працюють як паралельні мережі - обмін даними між цими протоколами вимагає спеціальних шлюзів. Щоб зробити комутатор, програмне забезпечення та маршрутизатори повинні бути змінені для підтримки більш просунутою мережі. Це займе час і гроші. Перше справжнє випробування мережі IPv6 відбулося 8 червня 2011 року, у Всесвітній день IPv6. Google, Facebook і інші відомі веб-компанії провели тестування мережі IPv6, щоб побачити, на що вона здатна і що ще потрібно зробити, щоб переключити світ на нову мережу.

Спочатку це не зробить серйозного впливу на життя. Більшість операційних систем насправді підтримують IPv6, включаючи Mac OS X 10.2 і Windows. Однак багато маршрутизаторів і сервери не підтримують його, що унеможливлює підключення пристрою з адресою IPv6 до маршрутизатора або сервера, що підтримує тільки IPv4. IPv6 також все ще перебуває в зародковому стані, у нього багато помилок і проблем з безпекою, які ще потрібно виправити, що може привести до одного гігантського безладу. Щоб виправити помилку в Windows (в тому числі 10), виконайте наступні дії:

 1. Натисніть клавіші Windows + R, щоб викликати діалогове вікно Run.
 2. У текстовій області введіть ncpa.cpl і натисніть «ОК».
 3. ПКМ на потрібному сполученні - «Властивості».
 4. Після майстра властивостей мережі (будь то бездротової або Wi-Fi) знайдіть поле «З'єднання використовує такі елементи». Тепер натисніть «Internet Protocol (TCP / IP) Version 4». Натисніть кнопку «Встановити» трохи нижче цього поля.
 5. Тепер виберіть «Протокол» і натисніть «Додати» в майстра вибору типу мережевих функцій.
 6. Network Protocol - Reliable Multicast Protocol - OK.

Зміна параметрів мережевої безпеки

Політика налаштувань Віндовс дозволяє управляти настройками на багатьох ПК з центрального розташування. Однак, якщо у вас є автономний комп'ютер, ви можете добитися того ж результату за допомогою локального редактора політики безпеки або secpol.msc. Secpol - це спосіб управління різними політиками і настройками безпеки, які визначають різні варіанти поведінки на ПК. І це відмінний спосіб забезпечити стандартну конфігурацію політики безпеки на декількох ПК, якщо у вас немає домену. Щоб перейти до редактора локальної політики безпеки, введіть «secpol» в рядку пошуку Windows і натисніть на що з'явився аплет. Після відкриття ви побачите категорії і опції для зміни безлічі різних налаштувань. Давайте заглибимося в кілька найбільш поширених сценаріїв, в яких вам потрібно буде використовувати локальний редактор політик безпеки, наприклад, створення політик безпеки і їх імпорт на інші ПК.

Як встановити політику паролів з Secpol

Наявність політики паролів є відмінним першим кроком у підвищенні безпеки вашого комп'ютера з Windows 10. Щоб встановити політику паролів за допомогою локального редактора політики безпеки, спочатку необхідно двічі клацнути «Політики облікового запису» з лівого боку, а потім натиснути «Політика паролів». Це покаже вам різні варіанти для установки політики паролів на вашому ПК. Як мінімум, ви повинні змінити мінімальний термін дії пароля і його довжину. Для цього двічі клацніть параметр «Мінімальна довжина пароля» і змініть його на будь-яку необхідну вам довжину.

Також зверніть увагу на вкладку Пояснення. Ця вкладка є в кожному параметрі, який ви відкриваєте в редакторі локальної політики безпеки. Це відмінний спосіб точно дізнатися, що робить цей конкретний параметр і як він може вплинути на ваш ПК. Далі давайте змінимо мінімальний термін дії пароля. Для цього потрібні ті ж дії, що і при зміні мінімальної довжини пароля. Нарешті, щоб наша політика паролів дійсно мала якийсь ефект, її необхідно включити. Це робиться шляхом включення опції Пароль повинен відповідати вимогам складності. Наша політика паролів тепер діє.

Як експортувати і імпортувати політики безпеки

А що якщо ви хочете перенести ці настройки на інший ПК? Ви можете зробити це, експортувавши конфігурацію і імпортувавши її на інший комп'ютер. Після того, як ви налаштували всі параметри, ви можете клацнути «Налаштування безпеки» в головному вікні і вибрати меню «Дія». Це дає вам можливість експортувати політику. Як тільки ви натиснете, вам буде запропоновано зберегти файл настройок безпеки (INF) в обраному вами місці. Цей INF-файл являє собою текстовий документ, що містить всі настройки, які ви тільки що встановили. Перемістіть цей INF-файл на інший комп'ютер, на якому ви хочете змінити параметри безпеки, відкрийте додаток Local Security Policy, як ви робили раніше, і клацніть вузол Security Settings. Знову натисніть «Дія» та виберіть «Політика імпорту». Потім вам буде запропоновано ввести INF-файл, який ви тільки що експортували. Після імпорту новий ПК буде мати всі налаштування, які ви визначили на іншому комп'ютері.

Локальний редактор політик безпеки - це відмінний інструмент для установки численних налаштувань безпеки на вашому ПК. І, використовуючи функцію імпорту / експорту, ви можете реплицировать функціональність груповий політики, застосовуючи стандартну конфігурацію безпеки на багатьох комп'ютерах робочої групи. Ви можете змінити налаштування безпеки мережі, щоб вирішити проблему 0x80070035. Кроки наступні:

 1. Зайдіть в меню «Пуск» зі свого комп'ютера, введіть secpol.msc в рядку пошуку і натисніть клавішу «Введення».
 2. У наступній консолі виберіть параметр «Локальні політики», а потім «Параметри безпеки» в лівій частині. Виконайте подвійне клацання на Мережевий безпеки: рівень аутентифікації LAN Manager.
 3. У випадаючому меню виберіть опцію «Відправити LM і NTLM - використовувати сеансовий безпеку NTLMv2, якщо погоджено». Натисніть кнопку «Применить», потім «ОК», щоб зберегти зміни.

Відключаємо протокол IPv6

Інтернет-протокол версії 6 (IPv6) - це новий набір стандартних інтернет-протоколів. IPv6 - це версія пакету інтернет-протоколів, розроблена для задоволення ваших потреб. IPv6 розширює сферу застосування, в тому числі тимчасових і мобільних додатків. IPv6 включений в Windows за замовчуванням, наприклад, коли ви приєднуєте свій комп'ютер до домену. Щоб виправити помилку мережевого шляху, дотримуйтесь наших інструкцій. Включення і відключення IPv6 у властивостях мережевого адаптера може використовуватися в Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10:

 1. Відкрийте панель управління (значки) і натисніть / натисніть «Центр управління мережами і загальним доступом.
 2. Клацніть правою кнопкою миші або натисніть потрібний мережевий адаптер (наприклад, «Wi-Fi») і натисніть / торкніться Властивості.
 3. Встановіть (включіть) або зніміть (вимкніть) прапорець «Протокол Інтернету версії 6 (TCP / IPv6)».
 4. По завершенні ви можете закрити мережеві підключення, якщо хочете.

Включення IPv6 для певного мережевого адаптера може використовуватися в Windows 8.1 і Windows 10:

 1. Відкрийте PowerShell з підвищеними правами.
 2. Введіть командний рядок для IPv6 для всіх мережевих адаптерів. Запишіть ім'я мережевого адаптера (наприклад, «Wi-Fi»), для якого ви хочете включити IPv6.
 3. Введіть наведені нижче команду в PowerShell з підвищеними правами і натисніть Enter.

Get-NetAdapterBinding -ComponentID ms_tcpip6

 1. Замініть адаптер для бездротового мережевого адаптера (наприклад, «Wi-Fi»).
 2. Коли закінчите, ви можете закрити PowerShell, якщо хочете.

Включення IPv6 для всіх мережевих адаптерів:

 1. Відкрийте PowerShell з підвищеними правами.
 2. Введіть наведені нижче команду і натисніть Enter.

Enable-NetAdapterBinding -Name «*» -ComponentID ms_tcpip6

 1. Коли закінчите, ви можете закрити PowerShell з підвищеними правами, якщо хочете.

Відключити IPv6 для певного мережевого адаптера:

 1. Відкрийте PowerShell з підвищеними правами.
 2. Введіть наведені нижче команду в PowerShell з підвищеними правами і натисніть Enter, щоб побачити поточний стан IPv6 для всіх мережевих адаптерів. Запишіть ім'я мережевого адаптера (наприклад, «Wi-Fi»), для якого ви хочете відключити IPv6.

Get-NetAdapterBinding -ComponentID ms_tcpip6

 1. Введіть наведені нижче команду і натисніть Enter.

Disable-NetAdapterBinding -Name «Ім'я адаптера» -ComponentID ms_tcpip6

 1. Замініть Ім'я адаптера в наведеній вище команді фактичним ім'ям мережевого адаптера (наприклад, «Wi-Fi») з кроку 2, для якого ви хочете відключити IPv6.

Наприклад: Disable-NetAdapterBinding -Name «Wi-Fi» -ComponentID ms_tcpip6

 1. Коли закінчите, ви можете закрити PowerShell, якщо хочете.

Відключити IPv6 для всіх мережевих адаптерів:

 1. Відкрийте PowerShell з підвищеними правами.
 2. Введіть наведені нижче команду і натисніть Enter.

Disable-NetAdapterBinding -Name «*» -ComponentID ms_tcpip6

Готово!

Виправлення реєстру

Запустіть редактор реєстру. Для цього використовуйте одну з наступних процедур в залежності від вашої версії Windows:

 • Windows 8 - натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати». Введіть regedit.exe і натисніть ОК.
 • Windows 7 - натисніть Пуск, введіть regedit.exe в поле пошуку та натисніть клавішу Enter.

У редакторі реєстру знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ User Shell Folders

Знайдіть таке значення:

Personal

Переконайтеся, що в полі «Дані» для значення «Personal» вказано шлях до допустимого мережевого розташування. Якщо ви не впевнені, чи є це допустимим шляхом, ви можете скопіювати і вставити його в провідник Windows, щоб визначити, чи є у вас доступ до цього місця перебування. Якщо шлях в даний час недоступний, оскільки ви підключені до іншої мережі або працюєте в автономному режимі, ви можете повторно підключитися до цієї мережі і спробувати знову відкрити або створити файл PST. Однак, якщо шлях в значенні особистого реєстру більше не є допустимим, ви можете змінити цей шлях, виконавши залишилися кроки.

Двічі клацніть таке значення:

Personal

В поле «Значення» введіть правильний шлях до папки «Мої документи» і натисніть кнопку «ОК». Дані за замовчуванням для цього значення:% USERPROFILE% \ Documents. Вийдете з редактора реєстру і перезавантажте ПК.

запуск служб

Ось як перевірити і знову включити службу TCP / IP NetBIOS Helper в Windows 8 і інших версіях:

 • На панелі пошуку Windows введіть Services і відкрийте Services зі списку результатів.
 • Перейдіть до TCP / IP NetBIOS Helper.
 • Клацніть правою кнопкою миші і відкрийте Властивості.
 • У розділі «Тип запуску» виберіть «Автоматично» і підтвердіть зміни.

Перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи вирішено проблему.

Очищаємо кеш і скидаємо настройки

Одним з найбільш ефективних рішень є очищення кеша DNS і скидання налаштувань мережі. Щоб очистити кеш, запустіть командний рядок (наберіть «cmd» в поле пошуку Віндовс) і введіть тут наступну команду:

ipconfig / flushdns

Натисніть Enter і дочекайтеся закінчення операції. Після цього також необхідно відключити кешування DNS:

 • Запустіть Диспетчер завдань;
 • На вкладці Служби Науд рядок Dnscache;
 • Клацніть її правою кнопкою миші і виберіть "Відключити".

Перезавантажте ПК і перевірте, чи допомогла очищення налаштувань мережі позбавити від помилки.

Включити підтримку загального доступу до файлів SMB1

Щоб включити доступ до SMB1 в Windows 7:

 • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора;
 • Введіть наступну команду:

Set-ItemProperty -Path «HKLM: \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ LanmanServer \ Parameters» SMB1 -Type DWORD -Value 1 -Force

 • Закрийте командний рядок і запустіть ПК, щоб зміни вступили в силу.

Щоб включити SMB1 в Windows 8:

 • Відкрийте панель управління і натисніть / натисніть "Програми та засоби».
 • Натисніть на посилання «Увімкнути або деактивувати функцію Windows» зліва.

Відкриється файл C: \ Windows \ System32 \ OptionalFeatures.exe

 • Встановіть (включіть) прапорець / функцію підтримки загального доступу до файлів SMB 1.0 / CIFS і натисніть / натисніть кнопку OK.

Якщо хочете, ви також можете включити тільки те, що ви хочете - SMB 1.0 / CIFS Client або SMB 1.0 / CIFS Server. Коли все буде готово, натисніть на кнопку «Перезавантажити зараз», щоб негайно перезавантажити комп'ютер і застосувати зміни.

Щоб включити SMB1 в Windows 8.1 і 10:

 • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора;
 • Введіть наведену нижче команду і натисніть Enter, щоб побачити, чи включений в даний час SMB1.

Dism / online / Get-Features / format: table | find «SMB1Protocol»

 • Введіть наступну команду:

Dism / online / Enable-Feature / FeatureName: »SMB1Protocol» -All

 • У відповідь на запит і готовності натисніть y, щоб негайно перезавантажити комп'ютер для застосування.

Готово!

відключаємо брандмауер

Брандмауер Windows - це невидимий інструмент, який захищає наші системи від всіх видів мережевих загроз, і він був включений в кожну версію Windows протягом останнього десятиліття. Оскільки він є «мовчазним» союзником, який виконує велику частину своєї роботи в фоновому режимі, лише деякі користувачі взаємодіють з ним на регулярній основі, і ще менше людей знають, що це за інструмент і як він працює.

Що таке брандмауер Windows

Брандмауер Windows - це додаток безпеки, створене Microsoft і вбудоване в Windows, призначене для фільтрації мережевих даних, переданих в вашу систему Windows і назад, і для блокування шкідливих сполук і / або програм, які їх ініціюють. Брандмауер Windows вперше був включений в Windows XP (ще в 2001 році), і з тих пір він поліпшувався в кожній новій версії Windows.

До 2004 року його називали брандмауером підключення до інтернету, і в той час це був досить простий і глючний брандмауер з безліччю проблем сумісності. Пакет оновлень 2 (SP2) для Windows XP змінив назву на Брандмауер Windows, а також представив і поліпшив основні можливості, такі як фільтрація і блокування вхідних з'єднань.

Що брандмауер Windows робить

Брандмауер Windows може забезпечити ваш комп'ютер або пристрій захистом від атак з локальної мережі або інтернету, але при цьому надати вам доступ до мережі і інтернету. Оскільки брандмауер Windows фільтрує трафік, що проходить через ваш комп'ютер, він також може зупиняти типи шкідливих програм, які використовують мережевий трафік для поширення, наприклад, атаки троянських коней і черви. Ещё одна полезная возможность заключается в том, что он может фильтровать как исходящие, так и входящие соединения с вашим компьютером Windows и блокировать нежелательные. Брандмауэр использует предопределённый набор правил для обоих типов сетевого трафика, но его правила могут редактироваться и изменяться как пользователем, так и программным обеспечением, устанавливаемым пользователем. По умолчанию брандмауэр Windows позволяет выполнять множество задач, таких как работа в интернете, использование приложений для обмена мгновенными сообщениями, подключение к домашней группе в локальной сети, обмен файлами, папками и устройствами и т. д. Правила применяются по-разному в зависимости от профиля сети, установленного для активного сетевого подключения.

Большинство программ Windows, которым требуется доступ к интернету и сети, автоматически добавляют свои исключения в брандмауэр Windows, чтобы они могли работать правильно. Если они не добавляют такое исключение, брандмауэр Windows отображает предупреждение безопасности, в котором они просят вас разрешить им доступ к сети. По умолчанию брандмауэр Windows устанавливает флажок, соответствующий используемому сетевому подключению. Вы можете выбрать один из вариантов или оба, в зависимости от того, что вы хотите сделать. Если вы хотите разрешить программе подключаться к сети и Интернету, нажмите или коснитесь «Разрешить доступ». Если вы хотите заблокировать доступ, нажмите «Отмена».

Если вы используете Windows с учётной записью пользователя, который не является администратором, вы не увидите таких запросов. Все программы и приложения фильтруются в соответствии с правилами, существующими в брандмауэре Windows. Если приложение не соответствует этому правилу, оно автоматически блокируется без отображения каких-либо запросов. Брандмауэр Windows включён по умолчанию в современных версиях Windows, таких как Windows 10, Windows 7 и Windows 8.1, и он работает в фоновом режиме в качестве службы. Он только предлагает пользователям, когда им нужно принять решение. Вам не придётся открывать его, если вы не хотите увидеть его статус или настроить его работу.

Что не делает брандмауэр Windows

Брандмауэр Windows не может защитить вас от любых злонамеренных атак. Это инструмент, который всегда следует использовать в сочетании с хорошей антивирусной программой, поскольку он действует как барьер между вашим компьютером и внешним миром. Он не может защитить ваш компьютер с Windows от вредоносных программ, которые уже присутствуют на нем. Если случится так, что ваш компьютер заражён шпионским или вымогательским ПО, то брандмауэр Windows не сможет остановить обмен данными между вредоносным кодом и удалёнными хакерами. Для этой задачи вам понадобится сторонний инструмент.

Вы можете включить или выключить брандмауэр Windows, только если вы являетесь администратором. Ваш параметр применяется ко всем учётным записям пользователей, которые существуют на вашем устройстве Windows. Кроме того, если вы решите отключить брандмауэр Windows, убедитесь, что у вас установлена надёжная альтернатива, например, сторонний брандмауэр или антивирус. Основы брандмауэра Windows и его работы не так сложны. Однако, если вы хотите испачкать руки и настроить более продвинутые правила, которые определяют, как это работает, вам нужно немного научиться, прежде чем делать это.

Если вы на 100% уверены, что конфигурация внутренней сети работает должным образом, но ошибка не устранена, необходимо отключить сторонний брандмауэр. Большинство современных антивирусных ПО оснащены сторонними брандмауэрами. Этот дополнительный защитный слой более чем приветствуется, но он не может гарантировать, что он не будет мешать вашей внутренней сети. Процедура отключения антивирусного программного обеспечения зависит от марки антивирусного приложения. Чтобы отключить брандмауэр Защитника Windows, выполните следующие действия:

 1. Нажмите Win+R, чтобы открыть окно «Выполнить» и войти в панель управления. Нажмите Enter, чтобы открыть окно панели управления.
 2. В списке параметров щёлкните и откройте брандмауэр Защитника Windows.
 3. В списке слева нажмите Включить или отключить брандмауэр Защитника Windows.

Другие способы

Для начаола нужно проверить правильность настройки вашего девайса. Для этого необходимо выполнить следующие шаги:

 1. Выполните щелчок правой кнопкой мыши на желаемом диске, к которому вы хотите получить доступ, и выберите «Свойства».
 2. Перейдите на вкладку «Общий доступ». Проверьте, отображается ли в сетевом пути Not Shared. Продвигаясь вперёд, выберите опцию «Расширенный доступ».
 3. В следующем окне «Расширенный доступ» установите флажок «Предоставить общий доступ к этой папке». В разделе «Настройки» подтвердите, что вы ввели правильное имя диска. В нижней части окна расширенного общего доступа выберите «Применить», а затем «ОК», чтобы сохранить настройки.
 4. Выйдя из предыдущего окна, нажмите сочетание клавиш Windows+R, чтобы открыть диалоговое окно «Выполнить».
 5. В текстовом поле введите имя папки и нажмите Enter.

Проверьте доступ к папке.

IP-адрес целевого компьютера

Выполните приведённый ниже обходной путь, если не удаётся устранить ошибку 0x80070035 предыдущим методом.

 1. Нажмите клавишу с логотипом Windows на клавиатуре и введите cmd. Щёлкните правой кнопкой мыши на командной строке, показанной под «Лучшее совпадение», и выберите «Запуск от имени администратора».
 2. Когда появится запрос на подтверждение запуска, выберите Да.
 3. В окне командной строки введите следующую команду и нажмите Enter:

ipconfig / all

 1. Найдите IPv4-адрес. Например:

192.168.43.193

 1. Снова нажмите сочетания клавиш Windows+R и откройте диалоговое окно «Выполнить».
 2. В поле поиска введите следующий текст и нажмите Enter:

\\ 192.168.43.193 \ имя желаемого диска, к которому вы хотите получить доступ.

Теперь диск должен открыться правильно.

Как видите, способов исправить ошибку 0x80070035 «Не найден сетевой путь» довольно много, и здесь вы наверняка найдёте решение, которое поможет вам избавиться от проблемы. Если вы уже сталкивались с такой ошибкой, поделитесь с нашими читателями в комментариях под этой статьёй.