Як і за допомогою чого зробити стоп-кадр з відео

Досить часто перед користувачем постає необхідність зробити стоп-кадр в будь-якому відео фрагменті, який може транслюватися безпосередньо з пам'яті комп'ютера, з ресурсів відеохостингу або за допомогою передачі його в прямому ефірі. Дана необхідність може обумовлюватися різними причинами, наприклад, в певному проміжку часу на певному кадрі користувачеві потрібно зробити позначку, і для того щоб не займатися редагуванням всього фрагмента (який спочатку потрібно знайти і завантажити), він використовує лише кадр (фото), що незрівнянно простіше . В рамках цієї статті розбору підлягають кілька програм, які в повній мірі зможуть задовольнити дані потреби і надати максимально великий функціонал для реалізації будь-яких творчих ідей.

Як отримати фото з кадру відео.

«Movavi Конвертор Відео»

Програмне забезпечення від компанії «Movavi» вже не один рік користується стабільним призначеним для користувача інтересом. Редактори і конвертери «Movavi» в своїй роботі використовують не тільки звичайні користувачі для «побутового застосування», а й професіонали в області монтажу та обробки поста. Розробнику з успіхом вдалося задовольнити функціональні і фінансові потреби користувачів, випустивши безліч версій своїх редакторів з безкоштовним пробним періодом і досить лояльною ціною для ліцензійного використання. Придбати даний конвертер можна на офіційному сайті розробників - //www.movavi.ru/support/how-to/how-to-make-screenshot-from-video.html, а його установка не займає багато часу і сил. Після запуску програми залишиться здійснити лише кілька кроків для створення заповітного стоп-кадру, а саме:

  • Необхідно додати відео фрагмент у вікно програми, відповідно, попереднього його необхідно завантажити будь-яким доступним для вас чином, але бажано в максимальній якості, щоб створене фото зберегла всі важливі елементи кадру.
  • Для додавання натисніть на кнопку «Додати файл» - «Додати відео» і серед наявних каталогів виберіть той, в якому міститься потрібний вам файл.
  • Обраний файл буде відображатися в основному вікні, і поруч з ним ви зможете побачити кнопку «Редагувати», натисніть на неї.
  • Відкриється вікно редактора, де вам залишиться тільки вибрати потрібний вам фрагмент відео, використовуючи повзунок і тимчасову шкалу, після чого буде потрібно натиснути на іконку із зображенням «фотоапарата» для збереження фото в потрібному вам форматі.

На цьому все, як видно, нічого понад складного в даному процесі немає. Аналогічним чином діють і інші варіанти програмного забезпечення, яких на просторах інтернету можна знайти десятки, наприклад, «AVS Video Editor» або «ВидеоМАСТЕР». Необхідною функціоналом володіє будь відеоредактор, навіть з мінімальними функціональним набором. Варто зазначити, що застосування даного програмного забезпечення передбачає наявність потрібного вам відеофайлу на жорсткому диску комп'ютера або на будь-якому іншому пристрої для збереження інформації.

висновок

Якщо вам потрібно зробити стоп-кадр в відео, яке транслюється в прямому ефірі або на якомусь відеохостингу, то можна обійтися банальним засобом - це створення скріншота за допомогою кнопки «PrtScn», «PrtScr» або «PrtSc».

Альтернативою штатному інструменту можна назвати стороннє ПО, які істотно полегшує створення і редагування скріншота. Наприклад, це досить популярна утиліта «LightShot».