Як з'єднати кілька фото в один PDF за допомогою вбудованих і сторонніх сервісів Windows

Друк в PDF є широко доступним варіантом в наші дні, і це стало ще простіше завдяки підтримці ОС на більшості платформ і навіть на мобільних пристроях. Зробити PDF з документа Word або створити комбінацію документів досить просто. Те ж саме стосується ситуації, коли у вас є відскановані сторінки, і потрібно об'єднати JPG в PDF, щоб поділитися з кимось іншим. Виконати це буде трохи простіше, якщо ви працюєте в Windows 10, тому що Microsoft додала цю можливість як вбудовану функцію в свою останню операційну систему. Також можна спробувати сторонні інструменти, які можуть виконати роботу на старих версіях Windows. Крім того, що це швидкий спосіб поділитися купою фото в зручному форматі, ця функція має вирішальне значення для об'єднання відсканованих документів або слайдів в один документ. До речі кажучи, власний додаток Microsoft Office Lens, яке доступне безкоштовно на Android і iOS, по суті перетворює ваш смартфон в портативний сканер, який може сканувати документи, візитні картки, квитанції, таблички і т. Д.

Способи об'єднання файлів JPG в PDF.

Як об'єднати вбудованими інструментами Windows

Процес, який ми пройдемо, підійде для будь-якого сумісного формату, включаючи скани, слайди і т.д. Перед просуванням переконайтеся, що ваші фото (або інші формати, наприклад, bmp) названі в тому порядку, в якому ви хочете, щоб у файлі pdf вони об'єдналися правильно. Якщо ви не працюєте зі скануванням, вам, можливо, доведеться перейменувати деякі документи (додавання 1, 2, 3 і т. Д. В початок імен здається найшвидшим способом). Вам не потрібно завантажувати будь-які програми для пакетного перейменування. Замість цього ви можете відзначити все, що хочете змінити, клацнути правою кнопкою миші перший документ в списку, відзначити перейменувати (або використовувати клавішу F2) і ввести ім'я. Це автоматично змінить все решта з тим же кореневим іменем з суфіксом: (1), (2) і так далі.

Припускаючи, що сторінки розташовані в потрібному порядку, ви можете вибрати їх всі, натиснути правою кнопкою миші по першому і відзначити «Друк» в контекстному меню для запиту, який дозволить вам почати об'єднання JPG в PDF. З настройками за замовчуванням, які ми використовували (включаючи «Підігнати картинку до кадру»), деякі фото втратили якість, але для перегляду в повноекранному режимі дозвіл залишалося достатнім, і це, ймовірно, не буде проблемою, якщо ви працюєте з документами замість картинок.

Об'єднання декількох зображень в один PDF в Windows 8, 7 і молодше

Якщо ви спробуєте виконати цей процес в Windows 8 або більш ранньої версії без установки стороннього інструменту, сама Windows надасть можливість збереження тільки у вигляді документа XPS або OpenXPS, але не PDF. Для правильного конвертації доведеться скористатися однією з доступних в інтернеті програм.

Об'єднання за допомогою сторонніх програм

JPEG є найбільш широко використовуваним. Сьогодні це одна з найважливіших форм інформації для приватних осіб про бізнес-проектах. Термін «формат JPEG» відноситься до алгоритму стиснення з втратами, розробленим Об'єднаної групою експертів по фотографії. Це формат зображення, який використовується для кольорових, напівтонових і монохромних зображень. Недоліки використання JPEG:

 1. Немає підтримки прозорості;
 2. Не підходить для невеликих зображень з текстовими даними;
 3. Повторне редагування або збереження зображення JPEG погіршує його якість з плином часу;
 4. Може генерувати більший розмір для маленьких зображень;
 5. Зображення втрачають деякі дані і якість через стиснення.

Потрібний формат усуває недоліки використання JPEG, спрощуючи повторне використання цифрових зображень. Ось кілька найбільш популярних програм, які допоможуть об'єднати кілька JPG в один PDF.

Adobe Photoshop

Перехід від JPG до PDF в Photoshop надзвичайно простий. Спочатку ви повинні запустити програму, а потім відкрити зображення:

 1. Для цього вкажіть «File» / «Open». Потім ви можете відзначити фото;
 2. Якщо ваше зображення відкрито в програмі і вам не потрібно редагувати або обрізати його, вкажіть «File» / «Sava as»;
 3. Відкривається новий екран. Вгорі введіть заголовок, який допоможе легко знайти вашу фотографію. У списку після «Де» вкажіть місце на вашому комп'ютері, де ви будете зберігати своє зображення. І в випадаючому списку після «Формат» переконайтеся, що ви вибрали Adobe Photoshop PDF. Потім ви можете натиснути Ok, і ваша фотографія буде збережена у форматі PDF!

Припустимо, у вас є кілька JPG, які ви хочете конвертувати в один документ PDF. Не турбуйтеся, тому що це теж легке завдання:

 1. Перед початком переконайтеся, що всі JPG, які ви хочете використовувати, знаходяться в одній папці, і що вони є єдиними зображеннями в цій папці. Це зробить процес набагато простіше для вас;
 2. Коли всі ваші зображення опиняться в одній папці, відкрийте Adobe Photoshop і вкажіть «File» / «Автоматизація» / «Презентація»;
 3. Відкриється нове вікно. Посередині вгорі ви побачите кнопку з написом «Обзор». Натисніть на цю кнопку.
 4. Тепер знайдіть папку, яка містить всі ваші фотографії. Натисніть на неї, вкажіть всі фотографії, які ви хочете використовувати, а потім натисніть «Відкрити». Ви побачите, що ваші фотографії тепер містяться в рамці під «вихідними файлами».
 5. Тепер ви можете поглянути на параметри виведення. Якщо ви хочете просто зберегти їх як багатосторінковий PDF, вкажіть Багатосторінковий документ. Якщо ви хочете зберегти його як презентацію, вкажіть Презентація. Фон, як правило, буде білим, хоча у вас є можливість змінити його на чорний або сірий. У вас також є варіанти додавання заголовка, опису, інформації EXIF, авторських прав і т. Д.
 6. Після того, як ви вибрали свої особисті настройки, ви можете натиснути «Зберегти». Тепер ви можете назвати свій документ PDF і зберегти його в тому місці на вашому комп'ютері, де його буде легко знайти. З'явиться нове вікно, і вже перевірені настройки повинні бути в порядку. Натисніть «Зберегти». Ви закінчили!

Adobe Acrobat

Конвертувати JPG в PDF так само просто, якщо ваша єдина доступна програма - Adobe Acrobat.

 1. Відкрийте Adobe Acrobat і вкажіть «File» / «Create» / «PDF from file».
 2. Знайдіть JPG, які ви хочете перетворити в PDF. Виберіть їх і натисніть «Open».
 3. Ви повинні побачити зображення на екрані. Тепер вкажіть «File» / «Save as».
 4. З'явиться нове вікно, яке пропонує вам назвати ваш документ. Виберіть ім'я, вкажіть місце призначення на вашому комп'ютері, де його буде легко знайти, переконайтеся, що він має формат Adobe Files, а потім натисніть «Save». Ваше зображення тепер перетворено в PDF!

A-PDF Image to PDF

Ви можете використовувати A-PDF Image to PDF, щоб конвертувати кілька зображень TIFF, TIF, JPEG, JPG, BMP, WMF, EMF, PNG, TGA в PDF. Він забезпечує простий і зручний спосіб створення електронних книг у форматі PDF з пакетних зображень:

 1. Безкоштовно скачайте і встановіть програму;
 2. Потім запустіть програму, вам буде представлений основний екран, з якого виконуються всі дії;
 3. Натисніть на «Додати зображення», щоб відкрити стандартний перегляд і зазначити вікно. З цього вікна ви можете перейти до папки і знайти зображення, які ви хочете додати в список (мініатюру зображення) для перетворення;
 4. Доданий зображення буде відображатися в лівому вікні A-PDF Image to PDF. Ви можете переглянути будь-який із зображень у вікні, «клацнувши» їх. Вони відобразяться в правому вікні перегляду. Ви можете обрізати, обертати, перевертати, підвищувати різкість і додавати ефекти до обраних зображень за допомогою «панелі інструментів зображення»;
 5. Щоб відзначити режим виведення, A-PDF Image to PDF створить PDF із зображень з різним дозволом друку в залежності від режиму виведення;
 6. вкажіть опцію настройки / трансформації, щоб встановити поворот зображення і ефект зображення (наприклад, перевернути, негатив і т. д.);
 7. вкажіть настройки- / налаштування сторінки, щоб встановити розмір вихідний PDF-сторінки, макет сторінки, поля, положення і т. д.
 8. вкажіть налаштування / властивості, щоб додати / відредагувати заголовок, тему, автора, ключові слова;
 9. вкажіть налаштування / безпека, щоб відзначити, чи має вихідний документ PDF безпеку чи ні, встановивши / знявши прапорець «Додати захист». Ви можете застосувати два пароля (пароль для відкриття документа, пароль для доступу);
 10. вкажіть налаштування / водяний знак, щоб додати кілька водяних знаків у вихідні документи.
 11. Після завершення налаштування, ви можете відзначити Дія / Створити один PDF, щоб створити один PDF.
 12. Щоб закінчити і поставити ім'я PDF, натисніть кнопку «Зберегти як».

Готово!

Ви можете використовувати A-PDF Image to PDF, щоб перетворити безліч зображень JPEG в один документ PDF, виконавши всього 2 дії:

 1. Натисніть значок «Додати зображення», щоб додати кілька зображень JPEG;
 2. Натисніть значок «Створити в один PDF», щоб створити PDF-документ, що містить всі зображення у форматі JPEG.

Foxit PhantomPDF

Щоб виконати конвертацію:

 1. Запустіть Foxit Phantom. Відкриється нове вікно.
 2. У нижній частині вікна вкажіть «Об'єднати декілька файлів в один документ».
 3. Щоб додати фото, які ви хочете включити в документ, натисніть «Додати ...», потім знову виберіть «Додати ...». Ви можете додавати з більшості програм Microsoft, PDF і більшості типів зображень.
 4. Ви також можете додати всі з папки, вибравши «Додати папку ...» замість «Додати файли ...».
 5. Відкриється нове вікно, що дозволяє вам переглядати дані в браузері.
 6. Щоб відзначити один файл, просто натисніть на нього один раз і натисніть «Відкрити».
 7. Щоб відзначити кілька, утримуйте Ctrl, а потім натисніть «Відкрити».
 8. Як тільки ви додасте свої, вони будуть перераховані з їх іменами файлів і додатковою інформацією.
 9. Ви можете змінити порядок, вибравши документ в списку і натиснувши «Перемістити вгору» або «Вниз».
 10. Щоб видалити документ зі списку, натисніть «Видалити».
 11. Коли ви будете готові створити новий PDF, натисніть «Конвертувати».
 12. Відкриється нове вікно з питанням про те, де зберегти документ і як ви хочете його назвати. Після того, як ви вибрали, де зберегти свій документ і як його назвати, натисніть «Зберегти».
 13. Відкриється рядок стану, яка вказує на прогрес створення.
 14. Як тільки процес буде закінчений, вікно Convert залишиться відкритим.

Ви можете продовжити створювати додаткові сторінки, додаючи або видаляючи файли, або ви можете просто закрити вікно і насолоджуватися вашим новим творінням.

FM JPG to PDF Converter

Конвертер FM JPG в PDF - це інструмент, який дозволяє об'єднувати декілька зображень JPEG і зберігати їх у вигляді PDF. Він дозволяє додавати, видаляти і впорядковувати фото. Ви також можете додати цілу папку, яка містить зображення JPG, і ви будете врятовані від додавання файлів по одному.

 1. Натисніть кнопку «Додати» і виберіть зображення, які ви хочете об'єднати.
 2. Натисніть на стрілки вгору і вниз, щоб перемістити зображення вгору або вниз.
 3. Є панель попереднього перегляду, так що ви можете додати або видалити будь-який документ зі списку, натиснувши кнопку Видалити.
 4. Встановіть вихідні властивості.
 5. Натисніть кнопку Пуск.
 6. Якщо ви хочете створити інший документ, натисніть кнопку «Очистити», щоб видалити всі одночасно.

PDF Mate Merger

Mate Merger - це безкоштовна утиліта, яку можна використовувати для об'єднання декількох файлів в один. Ми також можемо об'єднати зображення в форматі JPEG і створити документ через нього. Програма абсолютно безкоштовна, і ви можете почати використовувати його прямо зараз без будь-якої підписки або реєстрації. Mate Merger має простий у використанні інтерфейс, який дозволяє додавати будь-яку кількість файлів за допомогою кнопки «Додати файли». Ви можете розташувати їх в будь-якому порядку, використовуючи кнопки «Вгору» і «Вниз». Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому імені, і ви побачите відповідні параметри в формі контекстного меню. Ви можете використовувати кнопку Видалити, щоб видалити будь-яке зображення, яке було додано помилково. Можливо, вам доведеться налаштувати параметри виведення відповідно до ваших вимог, використовуючи параметри «Налаштування виводу» внизу. Можна додати пароль. Не забудьте встановити макет, інакше він буде встановлений автоматично. Тепер натисніть кнопку Build, і ваш документ буде створений.

novaPDF

novaPDF є доповненням до оболонки Windows, замінюючи можливість друку через принтер на друк. Якщо ви користуєтеся сторонньою програмою для перегляду фото, novaPDF також допоможе швидко конвертувати будь-які JPG. Розглянемо процес на прикладі найбільш популярних віюверов - Picasa і IrfanView. Picasa - це програмний продукт, який дозволяє переглядати, організовувати, редагувати і обмінюватися фото. За замовчуванням в Picasa немає опції прямого перетворення. Оскільки замість цього він містить параметр друку, ви можете використовувати його для перетворення фото в PDF шляхом віртуальної друку фото за допомогою творця PDF. Щоб перетворити з Picasa, виконайте наступні дії:

 1. Завантажити та встановити novaPDF на свій комп'ютер.
 2. Відкрийте Picasa і виберіть фото, які ви хочете конвертувати в PDF (може бути одне або кілька фото, якщо ви хочете конвертувати кілька JPG в PDF).
 3. Перейдіть в «Файл» і виберіть «Друк» (ви також можете натиснути «Ctrl + P» або клацнути значок «Друк» на нижній панелі інструментів).
 4. У вікні «Друк» необхідно відзначити novaPDF в розділі «Налаштування принтера». Виберіть макет друку для фото (одне зображення на сторінці, кілька фото на сторінці), а також вкажіть кількість копій на сторінку PDF.
 5. Після натискання кнопки «Друк» вам буде запропоновано ввести місце збереження файлу PDF, і при його створенні він буде автоматично відкритий (ці параметри можна змінити за допомогою вікна «Налаштування друку» в novaPDF).

Irfanview

Irfanview - найпопулярніший безкоштовний переглядач фото з опцією «Друк». Таким чином через нього можна створювати документ PDF (IrfanView має окремий плагін для створення файлів PDF, який вимагає додаткового завантаження). Щоб перетворити фото в PDF з IrfanView:

 1. Перейдіть в «File» і натисніть «Відкрити», виберіть фото, яке ви хочете перетворити в PDF, і натисніть «Відкрити»;
 2. Після відкриття зображення перейдіть в «File» і виберіть «Друк» (додатково ви можете натиснути «Ctrl + P»);
 3. У вікні попереднього перегляду ви повинні відзначити novaPDF в розділі налаштувань принтера. Ви можете додати інформацію верхнього / нижнього колонтитула, вибрати розмір друку, а також кількість копій (окремі сторінки).

Коли з'явиться діалогове вікно «Зберегти PDF як», виберіть місце для збереження PDF і натисніть «ОК». Цю опцію також можна встановити у вікні «Налаштування друку» novaPDF перед початком перетворення.

PDF Editor Desktop Tools

Цей інструмент являє собою безкоштовний конвертер фото в PDF. Це швидка, проста і зрозуміла у використанні безкоштовна PDF -Утиліта, призначена для перетворення файлів фото в документ. Просто додайте файли фото, такі як JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF, TIFF, GIF і WMF, з параметрами розміру сторінки, поля сторінки і макета фото. Ось кроки про те, як конвертувати зображення:

 1. Відкрийте «Безкоштовні інструменти PDF» / «Перетворити зображення в PDF».
 2. Відкриється діалогове вікно «Перетворити зображення в PDF».
 3. Відкрийте файли фото (BMP, PNG, GIF, JPEG, TIFF і WMF). Натисніть Ctrl, щоб позначити кілька файлів фото в діалозі вибору файлів.
 4. Натисніть «Додати зображення», щоб додати файли фото, які ви хочете перетворити в новий документ PDF. Відображаються заголовок, ім'я, розмір і місце розташування кожного файлу.
 5. Натисніть «Додати всі зображення в папці», щоб додати всі файли фото в цій папці.
 6. Натисніть на заголовок, щоб змінити його в списку, якщо ви хочете оновити назву.
 7. Натисніть «Показати заголовок», якщо хочете показати заголовок на кожному фото.
 8. Щоб перемістити документ вгору або вниз зі списку, вкажіть ім'я файлу і натисніть «Вгору» або «Вниз», якщо необхідно.
 9. Щоб видалити файл зі списку файлів, вкажіть ім'я файлу і натисніть «Видалити».
 10. Якщо ви натиснете «Використовувати розмір фото», щоб відзначити розмір сторінки з DPI, розмір кожної сторінки буде визначатися розміром кожного фото з використанням DPI (точка на дюйм). Тільки одне фото на сторінці PDF.
 11. вкажіть розмір сторінки і орієнтацію для всіх фото.
 12. Введіть поле сторінки з країв.
 13. вкажіть стовпці і рядки на одній сторінці.
 14. Введіть горизонтальне і вертикальне простір між зображеннями.
 15. Використовуйте Image Compress з Зображення стискається з використанням DPI. DPI за замовчуванням - 150. Він доступний тільки для зареєстрованих користувачів.
 16. Натисніть Зберегти як, щоб отримати новий документ PDF. Новий файл може бути запущений автоматично, якщо ви встановили Adobe Reader.

Експериментуйте з доступними варіантами, щоб побачити, які з них найкраще відповідають вашим потребам. Натисніть Закрити, щоб закінчити.

OneNote

Можливо, ви використовували OneNote для створення і ведення своїх робочих щоденників. Як щодо використання One Note для об'єднання фото JPEG в файл?

 1. вкажіть фото, які ви хочете об'єднати.
 2. Клацніть правою кнопкою миші по ним.
 3. вкажіть Надіслати до OneNote.
 4. Відкрийте OneNote і розподіліть в ньому фото.
 5. Перейдіть в Файл / Експорт / Виберіть «Розділ».
 6. вкажіть формат PDF.
 7. Натисніть Експорт.
 8. Вкажіть ім'я файлу і місце розташування.
 9. Натисніть зберегти.

DocuFreezer

Якщо вам потрібно конвертувати файли в графічні формати або PDF - DocuFreezer надасть вам все необхідне. Він також може конвертувати інші типи файлів, і ви можете вибирати з інших форматів виводу, включаючи PNG, TIFF і XPS. Одна з чудових особливостей DocuFreezer полягає в тому, що ви можете конвертувати окремі файли або працювати з декількома файлами одночасно - або додаючи їх по одному в список, або додаючи цілі папки в робочу чергу. Конверсія досить швидка. Після вибору вихідного формату і місця, в якому ви хочете зберегти документ, ви можете відзначити між кольоровим або чорно-білим виходом, встановити якість і налаштувати дозвіл. Досить варіантів, щоб зробити те, що вам потрібно, максимально ефективно.

Об'єднання за допомогою онлайн сервісів

Також існує ряд перевірених онлайн-сервісів, що дозволяють об'єднати кілька фото в один файл PDF.

Hipdf

HiPDF - один з найпопулярніших веб-сайтів, який можна використовувати для конвертації широкого спектра документів через Інтернет без фактичної установки будь-якого програмного забезпечення. За допомогою цього безкоштовного онлайн-конвертера JPEG в PDF ви можете легко конвертувати онлайн JPEG в PDF і зберігати результати на своєму комп'ютері для використання в будь-який час. Натисніть кнопку «Зображення в PDF» і просто завантажте фото JPEG з будь-якої області зберігання, а потім конвертуйте його в PDF, і це так просто. Важливо відзначити, що якість після перетворення є на вищому рівні і стандартним і може бути прочитано будь-яким читачем PDF. HiPDF - дуже ефективний інструмент, доступний на всіх платформах.

Convert-JPG-to-PDF.net

Це один з найбільш часто використовуваних конвертерів і інструментів для об'єднання фото в один PDF, доступних в інтернеті. Сервіс може конвертувати ваш JPEG протягом декількох секунд, і це абсолютно безкоштовно. Якщо у вас є фото JPEG на вашому комп'ютері, просто завантажте його на сайт і клацніть по файлу конвертації. Конвертація пройде швидко і ефективно. Крім того, він має можливість зміни розміру фото JPEG перед перетворенням на основі поля, розміру, орієнтації сторінки та розміру фото. Основною перевагою є те, що вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення на ваш ПК, щоб він перетворював в високоякісний PDF.

PDF online.com

Програмне забезпечення розроблене, щоб ефективно допомогти вам з вашими PDF-рішеннями. Він має можливість швидко конвертувати JPEG, використовуючи простий, надійний і ефективний конвертер PDF. Сайт в основному просить вас завантажити файл JPEG, а потім вибрати фото і почекати, поки воно запрацює.

Jpg2pdf.com

Сайт може легко конвертувати ваші файли JPEG. Він також має можливість об'єднання декількох фото JPEG. Його основна перевага полягає в тому, що він не має ніяких обмежень в розмірі файлів, реєстрація не потрібна, і він додає водяні знаки в файли. Сервіс, який він пропонує, фокусується на фото JPEG і обертає його, оптимізує і зменшує фото, але гарантує збереження вихідної якості зображення.

Smallpdf.com

Сайт перетворює все фото JPEG в PDF, навіть якщо вони зберігаються в Dropbox або на Google Диску. Будь-який користувач в основному перетягує зображення в поле на сайті, а потім сортує їх відповідно до своїх уподобань, щоб вони відображалися в PDF. Сайт підтримує безліч графічних форматів і легко конвертує їх. Його відрізняє те, що він підтримує безліч доступних платформ ОС і видаляє файли зі своїх серверів через годину. Перетворення документів відбувається в хмарі, отже, воно не споживає ресурсів процесора.

Online2pdf.com

Сервіс також є фаворитом, оскільки дозволяє легко конвертувати зображення JPEG в PDF. Конвертер має безліч функцій, таких як об'єднання, редагування, розблокування і перетворення.

Після завантаження файлу JPEG ви повинні натиснути на «Конвертувати файл», щоб перетворити його в PDF. Документ тепер буде конвертований і не повинен перевищувати 100 МБ.