Виправлення помилки поновлення 0x800705b4 в Windows

Код 0x800705b4 - це помилка, пов'язана з Захисником Windows. Це досить загальна помилка, яка не дає докладних відомостей про те, в чому полягає проблема. Є два можливих сценарії, коли ви можете зіткнутися з цією проблемою. Одним з них є те, що у вас є проблеми з Захисником Windows, наприклад, якщо він не працює або дає збій, і якщо це так, то ви знайдете своє рішення тут. Інша ситуація - якщо у вас виникли ці проблеми зі службою Windows Update, або, більш конкретно, ви не можете оновити свою систему, служби Windows Update зависає з повідомленням про помилку і т. Д. Це не дозволить вам встановити оновлення на ваш пристрій, а деякі з них можуть бути критичними з кількох причин, таким як безпека або виправлення помилок, і їх установка важлива.

Виправлення помилки 0x800705b4 в Windows.

Захисник Windows - це безкоштовний інструмент, що надається Microsoft в Windows 8 і Windows 10 з метою захисту систем від зовнішніх загроз, включаючи шкідливі і шпигунські програми. Таким чином, це дуже корисно для користувачів Windows, оскільки усуває необхідність завантаження додаткових сторонніх програм для захисту. Але з захисником Windows пов'язана помилка 0x800705b4, через яку він перестає працювати. Це відмінна програма, незважаючи на те, що вона безкоштовна. Він виконує ту ж роботу, що і інші платні програми. Але ці проблеми можуть бути причиною розриву, що сприяє проникненню вірусів. Таким чином, ці помилки повинні бути виправлені, щоб мати повністю захищену систему.

причини несправності

Ця помилка зазвичай виникає при оновленні, коли разом із захисником Windows встановлена ​​інша стороння служба захисту. Таким чином, виникає конфлікт між двома програмами, які виконують однакові функції. В цьому випадку стороння антивірусна програма повинна бути відключена або видалена, щоб захисник Windows працював без збоїв.

Як виправити цю помилку

На щастя, є кілька рішень, які ви можете застосувати для вирішення цієї проблеми. Повідомлялося, що не всі з них працюють, і тому їх так багато. Якщо якесь не працює, не соромтеся йти далі і спробувати наступний варіант.

Вручну завантажити оновлення

Якщо Центру Windows Update не вдається оновити ваш пристрій, ви можете подивитися номер поновлення, яке не вдалося встановити. Потім ви можете перейти в каталог оновлень Microsoft і завантажити оновлення, яке викликає у вас проблеми. Після цього вам просто потрібно відкрити папку «Завантаження» і двічі клацнути файл установки для оновлення. Обов'язково перезавантажте комп'ютер, коли це буде зроблено. Це особливо корисно для оновлень більшого розміру, таких як Anniversary Update.

Перевірка інтернет-обладнання

Щоб виправити помилку поновлення 0x800705b4 на Windows 10 або іншою версією, необхідно переконатися, що у вас правильно підключено і налаштовано інтернет-обладнання. В першу чергу необхідно звернутися до інструкції користувача вашого модему або роутера, якщо ви ними користуєтеся. Наступним кроком перевірки буде визначення автоматичних або ручних налаштувань підключення. Для отримання повної інформації зверніться до свого інтернет-провайдера.

Перевірка мережевих налаштувань

Якщо обладнання працює правильно, можливо, у вас є серйозна проблема з конфігурацією мережі. Часто журнал подій або диспетчер пристроїв усуває ці проблеми, але, якщо вони цього не роблять, ви можете встановити інший пакет інструментів для перевірки конфігурації мережі комп'ютера. Якщо ваш комп'ютер не може спілкуватися з іншими користувачами вашої локальної мережі, після перевірки журналу подій і диспетчера пристроїв використовуйте утиліту командного рядка ipconfig, щоб дізнатися, чи має ваш комп'ютер дійсний IP-адреса. Перевірте і інші комп'ютери в локальній мережі, щоб переконатися, що вони теж. У командному рядку (яку ви відкриваєте, вибравши Пуск, Усі програми, Стандартні, Командний рядок), введіть наступну команду:

ipconfig / all

Найбільш важливими елементами для пошуку є такі:

 • Host name - має бути встановлено на бажане ім'я для кожного комп'ютера. Якщо ви можете листуватися з деякими комп'ютерами, але не з іншими, переконайтеся, що ті, які не працюють, включені і мають правильні імена. Переконайтеся, що у вас немає двох комп'ютерів з однаковими іменами, і що жодне з імен комп'ютерів не збігається з ім'ям робочої групи.
 • IP address - це повинно бути встановлено відповідно до вашої мережею. Якщо у вашій локальній мережі використовується загальний доступ до підключення до інтернету, адресою буде число в діапазоні від 192.168.0.1 до 192.168.0.254. Якщо ваша локальна мережа використовує DHCP для автоматичної настройки, ваш мережевий менеджер може сказати вам, чи є IP-адреса правильним. У мережах з маршрутизаторами зі спільним використанням кабелів / DSL зазвичай використовуються номери, починаючи з 192.168.x, де x - це число від 0 до 15.
 • Якщо ви бачите число в діапазоні від 169.254.0.1 до 169.254.255.254, ваш комп'ютер налаштований на автоматичне налаштування, але DHCP-сервер не знайдений, тому Windows сама вибрала IP-адреса. Це добре, якщо ваша локальна мережа використовує цю систему автоматичної настройки. Однак, якщо мав бути сервер DHCP, або якщо ви використовуєте загальний доступ до підключення до Інтернету або апаратний маршрутизатор підключення до Інтернету, це проблема. Перезавантажте ICS або маршрутизатор, а потім перезавантажте комп'ютер і спробуйте ще раз.
 • Network mask - зазвичай це виглядає як 255.255.255.0, але можливі і інші настройки. По крайней мере, все комп'ютери в одній локальній мережі повинні мати однакову маску мережі.

Кожен комп'ютер в одній локальній мережі повинен мати однаковий дійсний IP-адреса і однакову маску мережі. Якщо вони цього не роблять, перевірте конфігурацію вашої мережі. Вбудована функція Windows «Відновити» також може використовуватися для усунення проблем з автоматичним призначенням IP-адреси на основі DHCP. Щоб дізнатися більше про IP-адресації, мережевих масках і конфігурації, відвідайте веб-сайт support.microsoft.com і знайдіть номер статті 164015, озаглавлений «Загальні відомості про TCP / IP-адресації та основи підмереж». Ви можете перевірити ідентифікацію свого комп'ютера і налаштування членства в робочій групі або домені з вікна «Комп'ютер». Для цього натисніть Пуск, Комп'ютер. Знайдіть в області відомостей у нижній частині екрана ім'я комп'ютера та ім'я домену або робочої групи.

У мережі Windows Workgroup ім'я робочої групи має бути однаковим на всіх комп'ютерах в локальній мережі робочої групи. Всі імена комп'ютерів повинні відрізнятися один від одного. Жоден з ваших комп'ютерів не може використовувати ім'я робочої групи або домену в якості імені комп'ютера. Наприклад, якщо ваша робоча група MSHOME, ви також не можете назвати комп'ютер MSHOME. Якщо ви знайдете це на одному з ваших комп'ютерів, змініть ім'я цього комп'ютера.

У доменній мережі Windows ви повинні побачити ім'я вашого комп'ютера, що відображається як частина імені домена Windows (наприклад, мій комп'ютер з ім'ям myvpc-hb буде називатися myvpc-hb.mycompany.com в доменній мережі) і ім'я домену. Ваше доменне ім'я може не включати .com. Замість цього воно може містити .local або використовувати інше закінчення. У будь-якому випадку, переконайтеся, що ваш комп'ютер дійсно є членом домену. Якщо замість цього з'являється слово «робоча група», ваш комп'ютер не є членом домену і не зможе використовувати доменні імена входу або деякі доменні ресурси.

Ви можете вручну перевірити всі встановлені мережеві протоколи і служби та їх конфігурацію, переглянувши із мережею і перевіривши властивості для підключення по локальній мережі. Для перегляду цього екрану натисніть Пуск, Мережа. У верхній частині вікна «Мережа» натисніть «Центр управління мережами і загальним доступом». На лівій панелі цього вікна натисніть Управління настройками мережі. Потім клацніть правою кнопкою миші значок підключення по локальній мережі (або відповідний значок бездротового підключення) і виберіть «Властивості».

Щоб усунути помилку поновлення 0x800705b4, переконайтеся, що кожен необхідний протокол встановлений і правильно налаштований. Загалом, налаштування на кожному комп'ютері у вашій локальній мережі повинні збігатися, за винятком того, що IP-адреса відрізняється (зазвичай тільки в останньому з чотирьох чисел, розділених крапками). Якщо ваша локальна мережа використовує автоматичну настройку IP-адреси, вам потрібно використовувати команду ipconfig, описану раніше, щоб перевірити настройки.

Помилкова блокування файлів оновлення антивірусом

Сторонні антивірусні програми або брандмауери можуть конфліктувати із завантаженням служби Windows Update 7 або іншою версією, тому ви можете відключити їх і подивитися, чи зможете ви завантажити оновлення прямо зараз. Більшість з них можна відключити, клацнувши правою кнопкою миші по їх значку на панелі задач і вибравши «Відключити». Якщо у вас встановлений сторонній антивірус, а також брандмауер, вам може знадобитися відключити. Також слід переконатися, що брандмауер Windows включений. Ви можете включити його всередині панелі управління. Для цього перейдіть на панель управління, натиснувши Win + X і виберіть його зі списку. На панелі керування натисніть «Брандмауер Windows» і включіть або виключіть «Брандмауер Windows» на лівій панелі. У наступному вікні включите брандмауер і після цього натисніть OK.

Тепер знайдіть панель служб Windows, ввівши msc в поле пошуку cortana. Клацніть правою кнопкою миші програму, зазначену в результатах пошуку, і запустіть її від імені адміністратора. Після відкриття Служб знайдіть Захисника Windows в списку і перевірте, чи є стовпець Стан порожнім чи ні. Якщо воно порожнє, клацніть правою кнопкою миші на Захиснику Windows і виберіть «Пуск». Якщо він не запускається, просто змініть запуск на автоматичний і перезавантажте комп'ютер знову. Перевірте, чи зберігається проблема як і раніше чи ні.

застарілі драйвера

Якщо у вас проблеми з комп'ютером, наприклад, ваш комп'ютер не розпізнає USB-пристрій, не може підключитися до Wi-Fi або не має звуку, ви отримаєте пораду від фахівців по оновленню застарілих драйверів на вашому комп'ютері. Так що ж це за драйвер? Як перевірити застарілі драйвери на моїй Windows 10/8/7 / XP? І як оновити драйвери до найновіших? Ось все, що ви повинні знати про оновлення застарілих драйверів на ноутбуці Windows або настільному комп'ютері. Взагалі кажучи, драйвер - це програмне забезпечення, що допомагає операційній системі Windows взаємодіяти з апаратними пристроями. Система не знає, як використовувати апаратні компоненти, такі як відеокарта, материнська плата, звукова карта, мережева карта, USB-пристрій, і їй потрібні драйвери для зв'язку з пристроями. Драйвери зазвичай пишуться виробниками, які розробляють і виробляють апаратні пристрої.

Операційна система Windows зазвичай включає в себе вбудовані драйвери і надає оновлення для драйверів. Однак драйвери, що надаються Microsoft, завжди не найшвидший вибір. Ви можете отримати останні версії драйверів на сайтах виробників пристроїв. Велику частину часу вам не потрібно регулярно оновлювати драйвери. Якщо ваш комп'ютер працює нормально, ви можете просто забути про все це. Але вам дійсно слід оновити драйвери, якщо виконується одна з наступних умов:

 • Застарілий драйвер викликає проблеми на вашому комп'ютері;
 • Ваш комп'ютер працює повільно і пропонує оновити драйвери;
 • Ви хочете максимально оптимізувати свою систему.

Оновлення вашої відеокарти, набору мікросхем, мережевих драйверів і драйверів звукової карти до офіційної версії виробника може мати значення. Для тих, хто грає в комп'ютерні ігри, необхідно обов'язково оновити застарілий графічний драйвер. Ось кілька простих безкоштовних інструментів, які допоможуть вам підтримувати встановлені драйвера в актуальному стані.

Driver Talent

Driver Talent (раніше називався DriveTheLife) - це суперлегкий програма для вирішення проблеми відновлення драйверів, яка може сканувати ваш комп'ютер на наявність доступних драйверів. Програмне забезпечення знайде застарілі, зламані або відсутні драйвери і вирішить проблеми в один клік. Щоб отримати інформацію про ваших драйверах, встановіть і запустіть програмне забезпечення та натисніть кнопку «Сканувати». Driver Talent також може відстежувати драйвери для відео / відеокарти, аудіо / звукової карти, мережевого і / або бездротового адаптера, материнської плати, USB, принтера, миші, клавіатури, сканера і інших пристроїв. Ви можете використовувати безкоштовну версію або перейти на PRO. Перша показує доступні драйвери, але не завантажує їх автоматично. PRO версія за $ 16, 95 зробить всю роботу за вас. Driver Talent PRO також дозволить вам створювати резервні копії драйверів і відновлювати їх.

Крім того, програмне забезпечення може створити пакет драйверів для поточного ПК або для того, який ви плануєте використовувати. Щоб скористатися цією функцією, перейдіть на вкладку «Попереднє завантаження» і виберіть необхідну опцію. Щоб підготувати пакет драйверів для іншого комп'ютера, ви повинні імпортувати його апаратний профіль. Загалом, Driver Talent - необхідна утиліта, якщо ви використовуєте ПК або ноутбук з Win XP або вище. З цим програмним забезпеченням ви забудете про будь-які проблеми з вашими драйверами.

Driver Booster

Це безкоштовний засіб оновлення драйверів для ОС Windows. Він підтримує всі версії Windows і може бути легко встановлений і використаний навіть недосвідченим користувачем. Як Driver Talent, Driver Booster шукає поточні драйвери ПК і перевіряє їх поновлення. Програмне забезпечення може керувати тисячами драйверів пристроїв від Intel, HP, Samsung і обладнання інших компаній. Знову ж таки є безкоштовна і платна версія. Різниця майже така ж, як в Driver Talent. Платна версія оновлює все автоматично, а при використанні безкоштовної вам потрібно зробити пару кліків.

Після того, як програмне забезпечення сканує ваш комп'ютер, поруч з кожним застарілим драйвером відображається спеціальна мітка, яка вказує, чи потребує воно термінового поновлення або може почекати деякий час. Для кожного драйвера, який необхідно оновити, Driver Booster відображає його номер версії, розмір і дату випуску. Таким чином, ви можете побачити розмір і вік нового драйвера і вибрати оптимальний період часу для відновлення. Ще одна чудова річ - це тиха установка. Програмне забезпечення буде оновлювати все в фоновому режимі, не залишаючи відкритих вікон. Коротше кажучи, Driver Booster - хороший інструмент для швидкого оновлення драйверів.

WinZip Driver Updater

Як видно з назви, WinZip Driver Updater належить до безкоштовного архіватора. Це ще один інструмент, який допоможе вам легко оновити драйвери вашого комп'ютера. WinZip Driver Updater буквально є одним з найпростіших і інтуїтивно зрозумілих інструментів оновлення драйверів. Він дозволяє завантажувати та встановлювати оновлення всього одним клацанням миші. Однак майте на увазі, що програмне забезпечення не дає ніяких гарантій того, що воно буде отримувати оновлення з сайтів офіційних виробників. Так що будьте готові, що деякі оновлення можуть бути не ідеальними.

У інструменту є можливість зробити резервну копію існуючих драйверів перед оновленнями. Таким чином, якщо ви боїтеся зіткнутися з проблемами з новими драйверами, не пропустіть цю функцію. Серед інших приємних опцій WinZip Driver Updater - планувальник. Ви можете налаштувати його на періодичне сканування системи на наявність оновлень драйверів, тому вам не доведеться робити це вручну. WinZip Driver Updater - хороший вибір для всіх шанувальників цієї компанії. Софт ефективний, хоча іноді відправляє помилкові повідомлення про оновлення. Не забувайте, що в безкоштовній версії іноді буде відображатися спливаюче вікно із запитом на оновлення ліцензії.

Free Driver Scout

Це дивовижна утиліта, на яку обов'язково варто звернути увагу. Будучи безкоштовним, інструмент дійсно автоматичний. Утиліта шукає оновлення, завантажує і встановлює їх без вашої участі. Як і інші подібні інструменти, Free Driver Scout має можливість резервного копіювання та відновлення. Ще одна особливість, яку варто згадати, - інструмент забезпечує міграцію ОС. Він працює як Попереднє завантаження в Driver Talent. Якщо ви збираєтеся перейти на інший комп'ютер, ви можете заздалегідь завантажити всі необхідні драйвери і зберегти їх на USB-накопичувачі, DVD-диску або зовнішньому жорсткому диску. На жаль, тут є пара недоліків. Перш за все, будьте уважні при установці програми. Оскільки програмне забезпечення є безкоштовним, в установнику є рекламне ПО. Уважно прочитайте, що ви встановлюєте, і відмовтеся від пропозицій, які вам не цікаві. По-друге, програмне забезпечення не відстежує всі драйвери, які у вас є. Таким чином, залишиться те, що вам доведеться оновити вручну.

DriverPack Solution

DriverPack Solution - останнє, але не менш важливе оновлення драйверів в цьому списку. Он работает безупречно на Windows XP, Vista, 7/8/8.1 и Windows 10. Программное обеспечение полностью портативно и может быть запущено как с жёсткого диска, так и с USB-накопителя. Что интересно в DriverPack Solution, так это то, что он может загружать обновления драйверов без подключения к Интернету. Вам просто нужно скачать драйвер DriverPack Network или автономную версию DriverPack и установить инструмент на ПК без интернета. Программное обеспечение не слишком богато опциями и станет идеальным выбором для тех, кто нуждается в простом инструменте и не хочет думать о каких-либо функциях резервного копирования или восстановления. Будьте осторожны при работе с программным обеспечением, оно может устанавливать панели инструментов без вашего разрешения. Как видите, все утилиты практически одинаковы по своему основному назначению – обновлению драйверов. Это зависит только от вашего выбора, какой из них установить на вашем компьютере. Мы рекомендуем использовать инструмент Driver Talent. Он находит почти все устаревшие драйверы и имеет все дополнительные функции, которые могут вам понадобиться.

Сбой настроек центра обновления

Встроенные средства устранения неполадок Виндовс errors – это инструменты, которые, как правило, в некоторых ситуациях просто не решат вашу проблему, независимо от того, что вы делаете. Это, однако, не тот случай, так как запуск средства устранения неполадок помог более чем одному человеку, имеющему эту проблему.

 • Нажмите клавишу Windows на клавиатуре и введите «устранение неполадок», затем нажмите Enter, чтобы открыть результат.
 • С левой стороны нажмите «Просмотреть все».
 • В открывшемся списке выберите Центр обновления Windows внизу. Нажмите Advanced в следующем окне, а затем Далее.
 • Нажмите «Дополнительно», а затем «Запуск от имени администратора».
 • Убедитесь, что флажок «Применить исправление автоматически» установлен и нажмите кнопку Далее.
 • Нажмите кнопку «Закрыть», чтобы завершить поиск и устранение неисправностей, или, если вы хотите увидеть более подробную информацию о проблемах, которые могли быть найдены и устранены, нажмите «Просмотр подробной информации».

Отключите обновления для других продуктов Microsoft

Обновления для других продуктов Microsoft могут фактически препятствовать загрузке критических обновлений для Windows. Чтобы это исправить, вам просто нужно отключить эту функцию до тех пор, пока вы не загрузите критические обновления, и затем вы можете снова включить её.

 • Нажмите клавишу Windows на клавиатуре, введите Проверка обновлений и откройте результат.
 • В разделе «Настройки обновлений» нажмите «Дополнительные параметры».
 • Установите флажок «Давать мне обновления для других продуктов Microsoft» при обновлении Windows и убедитесь, что он не отмечен.
 • Перезагрузите устройство и попробуйте запустить обновления ещё раз.

Они должны завершиться успешно, но имейте в виду, что вам может потребоваться запустить обновление несколько раз, чтобы получить все последние выпуски апдейтов. Теперь вы можете снова перейти к дополнительным параметрам и включить обновления для других продуктов Microsoft. Теперь вы сможете продолжить регулярные обновления.

Комментарии пользователей и их решения

Чтобы лучше понять ошибку 0x800705b4, мы исследовали несколько технических форумов, чтобы узнать, что люди говорят. В целом, они интересовались ошибкой обновления Windows 10 0x800705b4, исправлением ошибки 0x800705b4 и кодом обновления Windows 10 0x800705b4. Человек прокомментировал, что он обновил свой ноутбук с Windows 8.1 до Windows 10 и что в течение нескольких дней все работало как надо. Однако недавно он узнал, что не может проверить наличие обновлений или установить их. Он получил сообщение об ошибке, что была проблема с установкой, и код ошибки был 0x800705b4. Пользователь спросил, почему он испытывает такую проблему на форуме поддержки Microsoft, и они ответили ему, что код ошибки связан с Защитником Windows – встроенной антивирусной программой для Windows 10.

Другой участник форума поделился тем, что у него была такая же проблема с обновлением Windows 10, и что ему помогало, это загрузить устройство в Clean Boot. Однако ему было нелегко, пока он не пришёл к решению, потому что поддержка Microsoft не очень помогала. Человек сказал, что вы можете попробовать изменить настройки обновления Windows, поскольку ошибка может быть вызвана изменением настроек, которые мешают обновлению:

 • Пользователь сообщает, что вы можете сделать это, набрав Windows Update в Cortana и выбрав Проверить наличие обновлений.
 • Затем вам нужно перейти в «Дополнительные параметры» и отменить выбор «Давать мне обновления для других продуктов Microsoft, когда я обновляю Windows». После этого вы перезагружаете своё устройство, открываете настройки Центра обновления Windows и выбираете «Проверить наличие обновлений».

Тем не менее, некоторые люди указали, что решение не работает для них и что они потратили время на перезагрузку ноутбука несколько раз. Человек сообщил, что его проблемы с Windows исчезли, когда он обновил устройство до Windows Fall Creator. Тем не менее, некоторые другие люди утверждают, что ошибка 0x800705b4 появилась, когда они пытаются перейти на Fall Creator. Другой участник форума сказал, что снятие флажка «Давать мне обновления для других продуктов Microsoft, когда я обновляю Windows» работает для него. Однако проблема вернулась, как только он снова установил флажок. Он искал способы исправить это, потому что не хотел каждый раз проверять наличие обновлений вручную.

Комментатор также отметил, что ему понравились новые функции Windows 10, однако ему не понравился тот факт, что он не смог установить все необходимые обновления из-за ошибки 0x800705b4. Он попытался перезапустить своё устройство и снова запустить процесс обновления, но ему это не удалось. К счастью, проблема исчезла сама по себе через пару недель, хотя он не сделал ничего, чтобы это исправить. Он предположил, что Microsoft, возможно, выпустила исправление для этого. Другой пользователь сообщает, что он не может получить последние обновления для Windows 10 из-за ошибки 0x800705b4, и ему было интересно, что он мог сделать, чтобы это исправить. Служба поддержки порекомендовала ему установить версию Fall Creator вручную, потому что таким образом он получит самую последнюю версию, которая должна устранить любые ошибки или проблемы с Центром обновления Windows.

Кто-то заметил, что ошибка 0x800705b4 может быть связана с высокими запросами на обновление на серверах обновлений. Служба поддержки Microsoft посоветовала ему закрыть обновление Windows и открыть его через 10-15 минут, чтобы проверить, будет ли он успешным. Он последовал их совету, но это ничего не изменило. Он даже запускал средство устранения неполадок Центра обновления Windows, чтобы диагностировать проблемы, но не смогло исправить обновление.

Другой владелец ноутбука упомянул, что он получил ошибку 0x800705b4 при попытке запустить Защитник Windows – антивирус Windows 10. Из того, что он выяснил на своих собственных исследованиях форумов, ошибка могла появиться, если вы уже установили другую антивирусную или антивирусную программу, и это вызывало конфликт с Защитником Windows. Однако у него не было установлено никаких других антивирусных программ, и он не смог исправить ошибку путём обновления Защитника Windows или установки новейших обновлений. Человек заметил, что наконец-то смог решить проблему 0x800705b4, сняв флажок в каждом поле в дополнительных параметрах Центра обновления Windows. Он добавил, что после нескольких месяцев сбоев он смог обновить Windows 10 1511 до Windows 10 1607. Некоторые другие пользователи компьютеров также утверждали, что это единственное исправление, в котором удалось избавиться от кода ошибки 0x800705b4.

В общем, ошибка 0x800705b4 обычно влияет на Центр обновления Windows и Защитник Windows. Такая ошибка не должна игнорироваться, поскольку она может вызвать дальнейшие проблемы на вашем компьютере. Надеемся, что упомянутые пошаговые исправления помогут решить проблему. Если вы продолжаете видеть ошибку после попытки рекомендованных выше методов, проблема может быть вызвана другими факторами. В этом случае мы рекомендуем нанять квалифицированного компьютерного техника.