Чи не відкриваються папки в Windows - прості рішення проблеми

Ваш жорсткий диск Windows 10 починає відчувати себе трохи тісно? Ви стали помічати, що деякі папки на комп'ютері просто не відкриваються? Швидкий спосіб виправити помилку папок - звільнити місце на жорсткому диску, видалити непотрібні, тобто тимчасові файли, документи установки старих програм, кешированниє мініатюри та інші фрагменти цифрового детриту, які накопичуються з часом.

Усунення проблем з відкриттям папок Windows.

загальні рекомендації

Якщо ви взагалі не можете відкрити жодну папку з файлами, можливо, пошкоджені системні файли. Перевірка системних файлів виправляє пошкоджені системні документи. Таким чином, це також може виправити каталог завантажень. Ви можете використовувати утиліту SFC в командному рядку наступним чином:

 • Відкрийте утиліту SFC, натиснувши клавішу Windows + гарячу клавішу X і вибравши в меню командний рядок (Admin).
 • Введіть «DISM.exe Online / Cleanup-image / Restorehealth» і натисніть клавішу «Enter» перед початком сканування SFC.
 • Потім введіть «sfc / scannow» в командному рядку та натисніть клавішу повернення. Сканування, ймовірно, займе до півгодини.

Перезапустіть Windows після сканування.

Видалити файли в завантаженнях

Деякі файли в розділі «Завантаження» можуть навіть викликати збій провідника при спробі відкрити папку. Таким чином, видалення файлів з завантажень, безумовно, прискорить будь-каталог і навіть може виправити його, якщо він не відкривається. Якщо ваша папка «Для дорослих» в основному містить установники програмного забезпечення та інші файли, які вам не потрібні, ви можете швидко стерти її вміст за допомогою Autodelete Cyber-D. Це програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам швидко видаляти старі файли в каталозі з фільтрами дати. Потім ви можете запустити Autodelete для автоматичного видалення файлів в папці, які були збережені в завантаженнях протягом більш ніж заданого періоду часу. Ось як ви можете видаляти файли за допомогою Autodelete. Якщо ви взагалі не можете відкрити свою папку «Завантаження» за замовчуванням, вам також необхідно вибрати альтернативний каталог завантаження з настройками вашого браузера.

 • Відкрийте майстер установки Autodelete, щоб додати програмне забезпечення в Windows.
 • Відкрийте вікно Cyber-D Autodelete.
 • Натисніть «Додати папки», щоб вибрати каталог завантажень.
 • Потім натисніть Date Filters, щоб відкрити настройки фільтра, показані безпосередньо нижче.
 • Ви можете налаштувати Автовидалення для видалення файлів старше місяця, перетягнувши рядок днів вправо до 30 днів. Потім Autodelete видалить всі файли, збережені в завантаженнях, старше ніж місяць.
 • Натисніть кнопку «Зберегти», а потім натисніть «Так», щоб видалити файли.

Ви також можете стерти файли, клацнувши по ярлику «Запустити Автовидалення» на робочому столі.

Оптимізуйте папку завантажень для загальних елементів

Яка не відповідає папка часто виникає через автоматичного виявлення типів папок, який автоматично оптимізує каталоги для файлів певного типу. Папка Discovery відмінно підходить для папок «Відео», «Зображення» та «Музика», які містять один дуже специфічний тип файлу. Тим не менш, він не дуже добре працює для каталогу завантажень, який включає в себе більше змінних файлів. Таким чином, Folder Discovery може бути швидше помилкою, яка значно уповільнює час завантаження папки. У провіднику не передбачена можливість відключення виявлення папок. Тим не менш, ви все одно можете налаштувати, для яких файлів він оптимізує завантаження. Оптимізація завантажень для загальних елементів може виправити цю папку. Ось як ви можете налаштувати параметри виявлення папок:

 • Натисніть кнопку «Провідник» на панелі завдань Windows 10.
 • Клацніть правою кнопкою миші по папці і виберіть «Властивості».
 • Виберіть вкладку «Налаштувати».
 • Потім встановіть прапорець «Застосувати цей шаблон до всіх підпапках».
 • Виберіть опцію «Застосувати» і натисніть «ОК», щоб закрити вікно.

Виберіть параметр «Завжди показувати значки»

Папка може не відкритися, якщо вона містить пошкоджені ескізи зображень. Ви можете налаштувати Провідник на відображення значків, клацнувши по вкладці «Файл» і вибравши «Змінити папку і параметри пошуку».

 • Натисніть на вкладку Вид.
 • Виберіть параметр «Завжди показувати значки, а не ескізи».
 • Натисніть кнопку Застосувати.
 • Натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно параметрів папки.

Вимкніть автоматичне виявлення типу папки

Як уже згадувалося, ви не можете відключити автоматичне виявлення типів папок за допомогою опції «Провідник». Однак у програмі настройки Winaero Tweaker є параметр «Відключити автоматичне виявлення типів папок». Таким чином, ви можете вибрати цю опцію, щоб Folder Discovery більше не сповільнював завантаження каталогу.

 • Завантажте Winaero Tweaker.
 • Відкрийте ZIP-архів WinAero в провіднику.
 • Натисніть кнопку «Вилучити всі» і виберіть шлях для його вилучення.
 • Натисніть кнопку Витягти.
 • Відкрийте програма встановлення з витягнутої папки, щоб встановити Winaero.
 • Закрийте провідник перед запуском Winaero.
 • Відкрийте вікно Winaero Tweaker.
 • Клацніть «Провідник» в лівій частині вікна, щоб розгорнути додаткові параметри.
 • Виберіть «Автоматичне виявлення типу папки» в лівій частині вікна, а потім встановіть прапорець "Вимкнути автоматичне виявлення типу папки».

Деякі з цих дозволів, ймовірно, виправлять яка не відповідає папку, щоб вона швидше відкривалася і завантажувалася.

Пошук і видалення вірусів

Антивірусну програму й анти-шпигунське програмне забезпечення використовується для запобігання, виявлення і видалення вірусів і інших небажаних (шкідливих) програм з комп'ютера. Такий софт допоможе і тому випадку, якщо папки на комп'ютері не відкриваються. Для забезпечення найвищого рівня безпеки рекомендується використовувати разом з антивірусною і антишпигунською програмами. Виберіть один з наступних варіантів антивірусного програмного забезпечення для установки на комп'ютер. Антивірусне програмне забезпечення буде працювати у фоновому режимі і періодично оновлювати бази, щоб дати вам кращий захист від вірусів.

комерційні:

 • McAfee VirusScan.

Безкоштовні:

 • Windows Security Essentials;
 • AVG Free Antivirus - безкоштовний антивірусний і анти-шпигунське програмне забезпечення для Windows;
 • Avast! - інше безкоштовне антивірусне і анти-шпигунське програмне забезпечення для Windows.

Шпигунське ПЗ є серйозною проблемою для всіх користувачів Windows. Необхідно встановити хоча б одну програму виявлення шпигунських програм на комп'ютері, на додаток до антивірусної програми і брандмауера. Разом з антивірусним програмним забезпеченням встановіть один або декілька з наступних сканерів безпеки і виконуйте сканування один раз в тиждень для забезпечення найвищого рівня захисту. Перед запуском сканування обов'язково перевірте наявність оновлень програмного забезпечення.

Безкоштовне завантаження:

 • Malwarebytes - настійно рекомендується ІТ-персоналом усього світу;
 • Microsoft Windows Вуаутвук - Захисник поставляється з Windows 8 і 10, користувачі XP повинні будуть завантажити його окремо;
 • Secunia Personal Software Inspector (PSI) - перевірка на наявність вразливостей і оновлень встановленого програмного забезпечення.

Платні:

 • Webroot Spy Sweeper.

Видалення сміття із системи

Засіб «Очищення диска» дає вам хороший огляд всіх непотрібних файлів в системі, які можна видалити не замислюючись. Ви також можете вибрати інші елементи в списку і вирішити, зберегти їх або стерти, прочитавши короткий опис.

ВАЖЛИВО. Обов'язково прочитайте опис для кожного елемента перед виконанням очищення.

Як користуватися інструментом очищення диска:

 1. Клацніть правою кнопкою миші меню «Пуск» в нижньому лівому кутку екрана, потім виберіть «Панель управління».
 2. Клацніть заголовок «Система і безпека», в розділі «Адміністрування» натисніть посилання «Звільнити місце на диску». Якщо на вашому комп'ютері встановлено більше одного жорсткого диска, вас запитають, який диск ви хочете очистити.
 3. Через секунду або дві повинна відкритися утиліта «Очищення диска», що містить зведену інформацію про потенційних файлах, які можна видалити в ваш обліковий запис «користувача» Windows, і загальну суму використовуваного дискового простору.

Якщо ви хочете, щоб це було безпечним, ви можете видалити елементи, які Windows вже відзначила для вас - швидше за все, це «Завантажені програмні файли» (в основному, тимчасові допоміжні файли для перегляду певних веб-сторінок), «Тимчасові інтернет-файли »(кеш старих веб-сторінок, що зберігаються на вашому комп'ютері для прискорення перегляду) і мініатюри (крихітні зображення значків, які використовуються для музики, відео, зображень та інших документів на жорсткому диску, які ваша система завжди може відновити пізніше).

 1. Натисніть кнопку «ОК», щоб почати очищення.

Хочете прибрати ще більше сміття з жорсткого диска? Натисніть кнопку «Очистити системні файли», і Windows перевірить весь ваш жорсткий диск на предмет видалення старих файлів - наприклад, попередніх установок Windows або фрагментів файлів, які були збережені після автоматичного обслуговування жорсткого диска. Натисніть на кожен елемент в списку, прочитайте його опис та встановіть прапорець поруч з елементами, які ви хочете видалити. Коли все буде готово, натисніть кнопку «ОК». Майте на увазі, що деякі «непотрібні» файли можуть насправді стати в нагоді в певних ситуаціях, тому уважно прочитайте опису файлів, перш ніж приступити до їх знищення.

Очищення жорсткого диска означає роботу з власними файлами, їх сортування, пошук і видалення тих документів, які вам більше не потрібні. Очищення системи - складна частина, в якій вам потрібно копатися в папках Windows і видаляти системний сміття, захаращує вашу систему. Також є додаткова частина очищення браузера і видалення старих програм (або додатків). Є також приховані папки, які потрібно почистити:

 • Натисніть кнопку Пуск, Панель керування / Оформлення та персоналізація.
 • Виберіть «Властивості папки», потім вкладку «Вид».
 • У розділі "Додаткові параметри" виберіть «Показати приховані файли, папки і диски» і натисніть «ОК».
 • Відкрийте \ Users \ $ USER $ \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ Temporary Internet Files. Де $ USER $ - ваше ім'я користувача.
 • Очистіть папку, вибравши весь вміст і видаливши його.

Сортування:

 • Відкрийте найбільш часто використовуваний локальний диск в «Моєму комп'ютері»;
 • Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці вікна (тільки не на елементах);
 • Виберіть Сортування / За розміром.
 • Сортування елементів в папці за розміром

Все сортується від найбільшого до найменшого, тому визначити чемпіонів у важкій вазі, від яких вам, ймовірно, варто позбутися, буде легко. Усередині важких папок ви також можете сортувати файли за розміром (якщо вони всі різні, наприклад, фотографії). Існує висока ймовірність того, що ви скопіювали папку і забули видалити оригінал або завантажили щось, не змогли знайти і завантажили знову. Трапляється це і з кращими з нас. Щоб знайти ці дублікати, вам може знадобитися додаток, спеціально призначене для цієї проблеми. Спробуйте безкоштовний dupeGuru. Інтерфейс трохи сумний, але він робить свою роботу: знаходить дублікати файлів і допомагає видалити їх.

Частка робочого столу

Чи знаєте ви, що кількість значків на робочому столі прямо впливає на час, необхідний для його завантаження? Дайте вашому ПК відпочити і зберіть все іконки, крім самих базових, в одну папку. Відображення лише одного значка замість 50 буде мати значення.

Видалення непотрібних програм

Ось що стосується додатків: чим більше у вас є, тим гірше ваш комп'ютер, навіть якщо ви ним не користуєтесь. Вони пакують пам'ять, потрапляють в автозапуск, залишають випадкові елементи. Ось як видалити непотрібні програми:

 • Відкрийте меню «Пуск»;
 • Знайдіть і натисніть Панель управління;
 • Відкрийте «Видалити програми»;
 • У списку знайдіть програми, які вам більше не потрібні;
 • Виберіть їх і натисніть «Видалити».

ВАЖЛИВО. Будьте обережні: не видаляйте все, що має Windows в назві. Крім того, переконайтеся, що ви знаєте, що видаляєте, щоб випадково не видалити системні драйвери.

Кошик

 • Відкрийте настройки в меню «Пуск»;
 • Виберіть систему;
 • Знайдіть і натисніть «Сховище», виберіть «Цей комп'ютер (або жорсткий диск)»;
 • Натисніть Тимчасові файли і кошик;
 • Натисніть «Очистити кошик», потім «Видалити»;

Тепер ваш комп'ютер повинен працювати швидше, відчувати себе краще і мати більше вільного місця на диску. Насолоджуйтесь.

Відновлення системи

 1. Натисніть кнопку «Пуск» на робочому столі. Коли з'явиться меню «Пуск», клацніть правою кнопкою миші пункт «Комп'ютер».
 2. У випадаючому меню натисніть «Властивості», щоб відкрити новий екран «Система і безпека».
 3. На новому екрані натисніть «Захист системи» в лівій частині папки. З'явиться нове вікно «Властивості системи».
 4. Натисніть «Створити», щоб створити точку резервного копіювання або відновлення. З'явиться новий екран із запитом опису точки відновлення.
 5. Введіть опис, а потім натисніть «Створити». З'явиться меню, в якому відобразиться стан створення точки відновлення. Час створення резервної копії або точки відновлення залежить від обсягу даних, продуктивності, швидкості вашої системи і т. Д.
 6. Після створення резервної копії з'явиться повідомлення про те, що операція завершена. Натисніть «Закрити», щоб завершити процес.

Як відновити вилучені файли за допомогою Backup з System Restore

Віддалені файли можуть бути легко відновлені за допомогою резервних копій. Windows автоматично створює резервні копії файлів час від часу. Для відновлення файлів виконайте наступні дії:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на папці або диску, на якому ви втратили файл. Наприклад, файл був видалений в «Мої документи», потім клацніть правою кнопкою миші на «Мої документи».
 2. Прокрутіть меню, що випадає вниз і натисніть «Властивості». У новому вікні натисніть на вкладку «Попередні версії» вгорі.
 3. З'явиться нове меню, в якому є кілька резервних копій для конкретного диска або місця призначення в різний час. Вибір резервної копії, яку ви хочете відновити, натиснувши на неї один раз.
 4. Після вибору файлу натисніть «Відновити». З'явиться повідомлення з питанням, чи дійсно ви хочете відновити дані. Натисніть «Відновити».
 5. З'являється повідомлення про те, що файл успішно відновлений у вашій системі. Натисніть «ОК», щоб завершити процес.

Рішень проблеми з відкриттям папок в Windows декілька. По черзі спробуйте кожне з них, і ви напевно знайдете відповідне рішення. Якщо ви вже стикалися з такою проблемою, поділіться з нашими читачами коментарями під цією статтею.