Способи виправлення помилки «Can not find 800X600X32 video mode»

Помилки, пов'язані з невідповідністю параметрів необхідного до експлуатації додатки або конкретного матеріалу і налаштувань ПК, вважаються одними з найбільш поширених в сфері комп'ютерних технологій. Однією з таких несправностей є збій, який сигналізує про свою появу повідомленням «Can not find 800X600X32 video mode», що виникають переважно при спробі користувачем запустити додаток з категорії GTA або San Andreas на лептопах зі встановленою ОС Windows в десятій варіації. Подібне повідомлення призводить найчастіше користувача в подив, виникає маса питань про причини, що не дозволяють запустити гру на ПК з гідними, придатними для застосування технічними параметрами, змушує або відмовитися від експлуатації певного софта, або ж шукати раціональні способи вирішення проблеми. Природно, відмова від певної серії ігор для геймера - це критично неприпустиме рішення, що обумовлює потребу розбиратися в провокаторів проблеми, з метою усунення збою і повернення можливості експлуатації бажаного контенту, про що і піде мова в цій статті.

Виправлення помилки «Can not find 800x600x32 video mode».

Причини появи збою

Перш ніж приступити до вирішення проблеми, важливо зрозуміти, в чому її суть, якими факторами спровоковано поява збою, що і зумовить методологію боротьби з помилкою. У перекладі помилка з текстом повідомлення «Can not find 800X600X32 video mode» звучить, як «Не вдається знайти режим відео 800X600X32», що свідчить про неможливість відтворення конкретного режиму відео, яким модифікована поставлена ​​гра на експлуатується лептопі. Суть проблеми обумовлена ​​властивостями ігрового софта. Розробники подбали, щоб ігри були доступні будь-якому користувачеві, з їх орієнтуванням на цільову аудиторію споживачів з різними параметрами комп'ютерних пристроїв. Цей факт дозволяє експлуатувати гри навіть людям, які мають лептоп з рядовим монітором, зі скромним, усередненим дозволом і встановленої ОС Windows з перших версій.

Природно, якщо у любителя грального контенту стоїть сучасний монітор, з гідним дозволом, а в якості ОС експлуатується новітня версія Windows, то вимоги до параметрів відтворення режиму відео ускладнюються, так як техніка орієнтована на «видачу» картинки в сучасному, покращеному HD-якості. Конфлікт режиму відео, запрограмованого в грі і встановленого на ПК, і провокує проблему обумовленої категорії, так як гральний контент не в силах самостійно пристосувати режим відео під параметри системи. Подібний прецедент обумовлює потребу у втручанні споживача, з потребою синхронізації параметрів в ручному режимі.

Методологія «боротьби» з помилкою режиму відео

Виходячи з суті проблеми, що полягає у невідповідності режиму відео ігрового програми і монітора, на питання, як виправити помилку категорії «Can not find video mode», логічно правильною відповіддю є ручна настройка відповідного вимогу софта дозволу. Зробити це можна кількома способами, що відрізняються за технологією виконання поставленого завдання.

Зміна дозволу екрану

Найбільш простий метод вирішення проблеми полягає в самостійному, примусовому зміні налаштувань виведення картинки на монітор. Для цього треба правою кнопкою маніпулятора клацнути на порожньому місці дисплея, зайти в реєстр «Параметри екрану», де вибрати опцію «Додаткові параметри». У відкритому меню налаштувань буде доступна можливість вибрати дозвіл, відповідне відеорежимі гри. Залишається тільки підтвердити зміни за допомогою натискання директиви «Застосувати», і спробувати запустити гру. Якщо цей варіант не дав результату, при запуску програми доводитися знову споглядати картинку з повідомленням про неможливість знайти режим відео з параметрами 800X600X32, можна спробувати виправити ситуацію наступним чином:

  1. Увійти в «Панель управління NVIDIA», де в списку завдань, розташованому в лівій області вікна, розгорнути меню «Дисплей», вибрати з спадаючого реєстру пункт «Зміна дозволу».
  2. У вікні настройки параметрів дисплея виправляємо такі характеристики: дозвіл з обумовленого ОС на 800X600, глибину кольору на 32-бітове відтворення, а частоту оновлення вибираємо 60 Гц.
  3. Обрані параметри підтверджуємо натисканням кнопки «Застосувати» внизу вікна, перезавантажуємо комп'ютерний пристрій і пробуємо запустити «проблемне» додаток, що часто увінчується успіхом.

Якщо користувач експлуатує в якості робочого лептопа портативний комп'ютер, що функціонує на базі процесора Інтел, тоді буде потрібно виконати наступні операції, для отримання позитивного результату:

  1. Зайти в «Панель управління HD-графікою Intel» за допомогою натискання правої клавіші маніпулятора на вільному полі екрану: у вкладці «Дисплей» змінити дозвіл на 800 * 600, для коректного відтворення зображення.
  2. У деяких варіаціях ОС в списку завдань меню «Дисплей» відсутні відповідні налаштування. В такому випадку необхідні параметри змінюються через «Призначені для користувача дозволу», після чого залишиться перезавантажити ноутбук і перевірити результативність маніпуляцій.

Налаштування сумісності

Ще один варіант впоратися з проблемою полягає в можливості самої ОС, що дозволяють «підлаштовуватися» під технічні вимоги додатків, необхідних до відтворення на ПК. Простими словами користувач може задати, за допомогою прихованої функції Windows, команду адаптувати операційну систему під параметри програми. Для цього виконавцю робіт буде потрібно відкрити властивості GTA, в меню вибрати параметр «Сумісність», де проставити наступні характеристики:

  1. Активувати режим сумісності, за допомогою установки галочки навпроти напису «Запустити програму в режимі сумісності».
  2. У рядку під цим написом вибрати операційну систему, на якій повністю запускається додаток.
  3. Підтвердити зміни натисненням кнопки «Застосувати».

Виконані маніпуляції вирішують питання неможливості відтворення режиму відео, санкціонують адаптацію софту під експлуатований операційну систему.

Завантаження патча

Ще один варіант вирішити проблему з відтворенням ігор GTA на широкоформатному моніторі: доповнити кореневої каталог гри так званим патчем. Для цього треба всього лише знайти в мережі мод Widescreen Fixes Pack, завантажити його і інсталювати. Детальні інструкції по установці патча часто йдуть в комплекті з файлами. Згідно з твердженнями геймерів, інсталяція патча не тільки вирішує питання з обумовленої помилкою, але і дозволяє оптимізувати зображення під параметри широкоформатного екрану: чи не розтягує картинку, не спотворює, гарантує реалістичність її відтворення.

Підведення підсумків

Потужний, продуктивний комп'ютер, з широкоформатним екраном - це можливість для геймера не обмежувати себе в ігровій варіабельності. Однак, гідні технічні параметри комп'ютерного пристрою іноді є «каменем спотикання», при бажанні споживача використовувати ігрові програми, розроблені для менш «багатої» техніки, виливаючись у помилку, обумовлюється невідповідністю режиму відео програми та ПК. У ситуації з виникненням помилки класу «Can not find video mode» методи вирішення проблеми існують, причому їх реалізація часто не супроводжується складністю, при знанні регламенту виконання процесу. Запропоновані методи вирішення проблеми, за допомогою завантаження патча, або зміни налаштувань дозволу монітора, дозволять насолодитися бажаним геймплеєм, згідно суб'єктивним інтересам і вподобанням.