Кращі компанія виробники SSD-дисків

Твердотільні накопичувачі, більш відомі за абревіатурою «SSD-диски», протягом останніх пару років повністю захопили ринок пристроїв для зберігання інформація, в деяких категоріях обійшовши навіть звичні USB-флешки. Сперечатися з тим, що «SSD-диски» змогли вдихнути друге життя в величезна кількість вже морально застарілих комп'ютерів просто безглуздо, так як це підтверджується з кожним днем. Подібна популярність і колосальний попит просто зобов'язані були породити ще більшу кількість пропозицій. І на сьогоднішній день, крім компаній-гігантів, які з перших днів вклалися в розробку, свою нішу в цій галузі намагаються зайняти ще з десяток виробників подібних пристроїв зберігання інформації. «Битва між ними просто нещадна», так як «SSD-диск» деякі китайські компанії пропадають практично за безцінь на відомих китайських інтернет-магазинах. Але навіть незважаючи на те, що подібні «аутсайдери» усіляким чином намагаються переманити користувачів на свою продукцію, п'ятірка кращих виробників твердотільних накопичувачів з успіхом утримує призначений для користувача і купівельний інтерес за рахунок не тільки доступної ціни (хоч і вище середньої вартості китайської асортименту), але і за рахунок якості, яке перевірено часом. І саме про ці компанії і піде мова в цій статті.

ТОП кращих виробників SSD дисків.

Топ-5

Варто розуміти, що будь-який рейтинг або топ передбачає розподіл кандидатів по певним «призових місць», на що головним чином впливає особистісне перевагу кожного. Дана стаття - не виняток, але п'ятірка кандидатів підібрана не тільки через їх розкрученого бренду, багаторічної історії і практичного досвіду тестування, а й на основі вже існуючих рейтингів, які основним критерієм виділяють співвідношення ціна / якість. І саме на цьому і буде будуватися подальша розповідь.

«KINGSTON»

Компанія «Kingston» на ринку пристроїв для зберігання інформації та іншого обладнання вже більше 30 років, починаючи з 1987 року. На сьогоднішній день, без перебільшень, це найбільший незалежний виробник розглянутих пристроїв зі штатом більш ніж 3000 чоловік, з офісами і представництвами, розташованими по всьому світу. Чому варто вибрати SSD-диск від «Kingsotn»:

 1. Використання найсучасніших технологій у створення своєї продукції.
 2. Є величезний ціновий діапазон, що дозволяє придбати гідне обладнання за «сущі копійки».
 3. Кожен накопичувач демонструє оптимальне співвідношення ціна / якість.
 4. Розширений гарантійний термін в середньому становить 3-5 років.
 5. Велика частина пропонованого асортименту працює з типом пам'яті «TLC», що значним чином збільшує швидкість роботи накопичувача.

В цілому, бренд «KINGSTON» - вже ознака якості та доступності, на що варто було б звернути увагу і менш іменитим виробникам. Серед негативних сторін продукції «KINGSTON» багато фахівців виділяють декілька велику енерговитратність, ніж у їх прямих конкурентів, що накладає певний відбиток на співвідношення такого критерію як ціна / якість, але загальне враження від наявних пропозицій не псує.

«SAMSUNG»

Хіба можна уявити собі будь-якої топ або рейтингову добірку електронних гаджетів або комплектуючих для комп'ютера без «корейського гіганта» з багаторічною історією під назвою «Samsung». Продукція головного конкурента компанії Apple на ринку смартфонів і планшетів, де він незначно, але поступається більш розкрученому бренду в категорії для пристроїв зберігання інформації не має собі рівних суперників. Для підтвердження цих слів досить відкрити будь-який рейтинг кращих SSD-дисків, і серед них в перших рядах обов'язково зустрінете представника корейського розробника. Досить просто згадати скільки шуму в призначених для користувача колах наробили моделі 960 EVO і 960 Pro, які вже отримали поліпшення з виходом накопичувачів в лінійці «EVO» і «Pro» з номером «970». Характеристики, як і ціна, вражають:

 • 970 EVO з форм-фактором M.2:
 • Ємність у 2000 млрд. Байт.
 • Основна пам'ять Samsung V-NAND 3-bit MLC.
 • Буферна пам'ять Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM.
 • Надійність (MTBF) 1.5 млн. Годин (пор. Час напрацювання на відмову, скор. MTBF).
 • 5-річна обмежена гарантія або 1200 трлн. байт на запис.

Вкрай цікаві показники, за які не гріх розлучитися з майже 50.000 рублів, так як середній цінник на «970 EVO M.2 MZ-V7E2T0» починається від 45.000 рублів. Саме в цьому ціновому питанні і криється основний мінус продукції «Samsung». Так, за якість і передову продуктивність можна належним чином переплатити, особливо з огляду на п'ятирічну гарантію, але сума дійсно значна. Чи варто, щось додавати ще? «Samsung» - це бренд, почувши назву якого вже все стає зрозуміло.

«WESTERN DIGITAL»

Ще одна заокеанська корпорації, яка почала свою активну діяльність в кінці 80-х років минулого століття. Твердотільні накопичувачі від «WESTERN DIGITAL» мають постійний попит, і велика частина продукції, що випускається йде до покупців навіть не діставшись до прилавків магазинів. Варто відзначити, що «WESTERN DIGITAL» в 2016 році придбав відому компанію «Sandisk», що частково дозволило розширити асортимент і випустити в світ три нові лінійки «Green», «Blue» і Black ». Так, саме за колірною приналежності і класифікуються накопичувачі «WD», що максимально зручно для сприйняття:

 • «Blue» - універсальні пристрої зберігання інформації, що позиціонують себе як ідеальний варіант для офісного сегмента.
 • «Green» - повністю виправдовує присвоєний колір, так як пристрої даної моделі пропонують знижений електроспоживання, мінімум шуму і вібрації, але дещо менші показники продуктивності.
 • «Black» - основна модель, яка характеризується підвищеною продуктивністю для безперебійної роботи в режимі підвищених (побутових) навантажень. Відмінний варіант для ігор і роботи зі складним і вимогливим до ресурсів програмним забезпеченням.
 • «Red» - спеціалізована модель для роботи в умовах постійного / цілодобового функціонування. Використовується у відносно невеликих мережевих системах комунікації.
 • «Purple» - спеціалізована модель для роботи з системою відеоспостереження, має інтегроване програмне забезпечення для обробки відеосигналу і гарантії збереження / безпеки відеопотоків.
 • «Gold» - вибрані накопичувачі, які освоюють навантаження, які перевищують в десять разів і більше стандартні завдання настільних комп'ютерів.

Як видно з вищевикладеного, «WESTERN DIGITAL» постаралися охопити весь призначений для користувача ринок, зробивши свої продукти доступними, але при цьому відповідає сучасним технічним стандартам і тенденціям.

«TRANSCEND»

«TRANSCEND» - це бренд, який отримав більшу частину своєї популярності випустивши величезна кількість бюджетних пристроїв для зберігання інформації, особливо це стосується «USB-носіїв», наявних у кожного другого користувача. Окремо варто відзначити, що «TRANSCEND» досить самокритично оцінює свої можливості, не зациклюючись на професійному сегменті, і продовжує випускати максимально доступну продукції з гідними показниками стабільності. Наприклад, велика частина SSD-дисків від «TRANSCEND» пропонують наступні технічні характеристики:

 • Тип flash-пам'яті - Пам'ять типу MLC.
 • Контролер SMI SM2263XT.
 • Швидкість читання до 550 МБ / с і запису до 330 МБ / с.
 • Ресурс (TBW) - 282 TB.

«TRANSCEND» максимальним чином представлений на багатьох відомих китайських інтернет-магазинах, де займає далеко не останні місця в призначеному для користувача попиті. Якість і доступність, навіть в якомусь роді бюджетность, перевірені часом.

«ADATA»

Мабуть, вибір останньої компанії в розглянутому топі може когось здивувати, так як свою діяльність вона розпочала порівняно недавно (2001 рік). Але незважаючи на свою молодість, «Adata» вже привселюдно заявила про себе за рахунок відмінної якості всіх видів продуктів, що випускаються, оптимальної ціни і привабливих показників продуктивності. Лінійка твердотільних накопичувачів досить різноманітна і чимось нагадує асортимент «WD», в тому числі з-за схожою стилізації модельного ряду за кольорами. Серед усього різноманіття вибору непогано виділяється SSD «SX8200 Pro M.2 2280», який з успіхом може нав'язати конкуренцію вищенаведеним виробникам за рахунок таких особливостей:

 • NAND-флеш 3D TLC.
 • Контролер - SMI.
 • СВБР 2 000 000 годин.
 • Продуктивність (макс.) Читання 3500 МБ / с, запис 3000 МБ / с.
 • Інтерфейс - PCIe Gen3x4.

Вкрай цікаві показники з урахуванням того, що ціна на порядок нижче аналогів від більш іменитих виробників. В цілому, компанія «Adata» - це дійсно один з кращих виробників твердотільних накопичувачів, який підтверджує планку якості ось уже на протязі 10 років.

висновок

Отже, вище були наведені п'ять виробників SSD-дисків, які демонструють стабільні показники призначеного для користувача інтересу, так як випускається ними продукція ніколи не залежується на полицях і з успіхом проходить різні тести, що дає їм право носити звання кращих на сьогоднішній день.