Видалення або вимкнення облікового запису в Facebook: умови і варіанти

Соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною життя більшої частини населення планети. Соціальні мережі «успішно» замінили будь-яка жива спілкування. В даний час всі свята відзначаються у вигляді прямого ефіру з різними постами і публікаціями сотні фотографій різного ступеня корисності. Подібним же чином переживаються різні прикрості і біди, які поділяються з усіма «сотнями і тисячами друзями».

Але не всі сприймають подібний фанатизм і повне занурення в сферу публічної і соціального життя в Інтернеті. Для деяких соціальні мережі - це лише інструмент для перегляду різних новин, цікавого контенту, а також майданчик для онлайн-ігор. А деякі використовують дані акаунти лише як тимчасове рішення для реєстрації на інших ресурсах.

Так чи інакше, але багато хто приходить до одного рішення і задаються питанням: «А як же все-таки можна видалити свій аккаунт?».

А про відповідь на дане питання щодо його застосування до соціальної мережі Facebook і піде мова в цій статті.

Різниця між видаленням і деактивацією

У російськомовному призначеному для користувача сегменті Facebook здебільшого використовується саме як тимчасове рішення по створенню фейковий аккаунта, до якого «прив'язуються» різні сервіси (гри, форуми, сайти і т. П.).

А основною платформою для спілкування вже не один рік є сайт «Вконтакте», який вже перейшов і на світовій призначений для користувача ринок.

Отже, розглянута в цій статті тема охоплює не тільки безпосереднє видалення своєї сторінки (хтось продовжує називати її анкетою), але і різницю між даними дією і її деактивацією. Про що і варто поговорити далі.

Як пояснює сама компанія Facebook, між згаданими вище діями існує кілька ключових відмінностей, а саме:

Деактивувати аккаунт в Фейсбуці

  • При деактивації доступ до сторінки дійсно припиняється, але:
    • Власник може його відновити в будь-який час.
    • Решта користувачі не зможуть продовжувати знайомитися з вашою хронікою.
    • Деяка «загальна» інформація залишається доступна і іншим користувачам, наприклад, історія загальної листування.
  • При видаленні:
    • Запит на «знищення» сторінки обробляється протягом декількох днів, протягом яких вона може бути відновлена, в разі якщо власник самостійно зайде на сайт і веде авторизовані дані.
    • Доступ після цього повернути неможливо.
    • Історія повідомлень та інша загальна інформація продовжує залишатися доступною для «іншого боку».
    • З серверів Facebook велика частина особистої інформації видаляється протягом 90 днів, але деяка частина може так і залишитися в користуванні компанії, правда, без наявності особистих ідентифікаторів.

Тобто, приймаючи все вищесказане до уваги, варто відзначити, що ключова різниця між розглянутими діями - це наявність можливості відновлення доступу до свого облікового запису.

видалення

Перед тим, як приступити до безпосереднього видалення історії, потрібно провести збереження всієї важливої ​​для вас інформації (фото, відео, музика і т. П.), Так як в подальшому їх відновлення буде просто неможливим.

А сам порядок «знищення» свого облікового запису в соціальній мережі виглядає наступним чином:

  • Зверніть увагу на значок, який надає доступ до різних додаткових розділів. Знаходиться він у правому верхньому кутку і виглядає як стрілка, звернена вниз.
  • Серед представлених розділів виберіть «Налаштування».
  • Далі перейдіть на вкладку «Ваша інформація на Facebook».
  • Натисніть на кнопку «Видалення аккаунта і інформації».

    Як видалити акаунт в Фейсбук

  • Після чого ще раз підтвердіть обдуманість своїх дій введенням пароля і повторним натисканням на відповідну кнопку.

Варто зазначити, що наведені вище кілька днів, протягом яких користувач / власник анкети в соціальній мережі може скасувати видалення, обчислюються одним місяцем, а якщо бути точніше, то рівно 30-ма календарними днями.

висновок

Як видно з усього вищевикладеного, в «знищення» слідів перебування в соціальній мережі Facebook нічого складного немає. Ключовий момент полягає в тому, щоб однозначно відповісти на питання, чи варте воно того чи ні.