Кращі оболонки для Android

Гаджети, які працюють на ОС Android, вважаються, згідно зі статистичними даними, найбільш популярними і затребуваними серед сучасних споживачів. Обумовлюється пріоритетне становище пристроїв їх багатофункціональністю, зручністю експлуатації, відмінними технічними характеристиками і можливістю настройки девайса під особисті потреби. Мало хто споживачі знають, що для отримання можливості налаштувати пристрій «під себе», що забезпечує вільний і оперативний доступ для потрібних опцій і функцій в щоденному споживанні, досить встановити на апарат так званий лаунчер. У цій статті розповімо, що собою являє лаунчер, в чому перевага сторонніх програм, а також розглянемо кращі програми обумовленого призначення платною і безкоштовною категорії.

Вибір найкращого лаунчер для Android.

Лаунчер: що це таке

Перш ніж приступити до огляду найкращих сторонніх лаунчер для гаджетів, що функціонують на ОС Android, важливо розібратися, що собою являє подібний софт. При виборі гаджета для себе, користувач часто орієнтується не тільки на зовнішній вигляд, бренд і технічні параметри пристрою, але і на візуальне оформлення та інтерфейс девайса. Потенційний покупець, вибираючи девайс, обов'язково включає його, щоб ознайомитися з інтерфейсом, розташуванням іконок, програм, можливостями управління настройками і додатками, ефектами і багатьма іншими важливими для нього характеристиками апарату. Нерідко в цій ситуації відмова від покупки того чи іншого пристрою обумовлюється «незручністю» управління девайсом, або ж неприйнятним оформленням інтерфейсу.

У цій ситуації «відмова» від пристрою саме по причині некоректного візуального оформлення апарату, є невиправданим, оскільки взаємодія з пристроєм на Android забезпечується за рахунок лаунчер, який користувач самостійно зможе замінити, налаштувавши систему під свої індивідуальні переваги. Лаунчер являє собою своєрідну оболонку системи, що відповідає за всі спецефекти, відображення, віджети, що знаходяться на екрані девайса.

Актуальність експлуатації стороннього лаунчер

Кожен смартфон, що функціонує на Android, модифікований лаунчером, встановленим на нього розробниками за умовчанням. Відповідно, питання, чи потрібен сторонній софт для девайса і навіщо, мають риторичний характер, так як, за умови, коли користувача повністю влаштовують заводські експлуатаційні настройки смартфона, потреба завантаження додаткового софту не є обов'язковою. Потреба завантаження стороннього додатка виникає в тих випадках, коли користувач відчуває дискомфорт при використанні девайса на тлі незручного для нього управління смартфоном: при потребі налагодження на пристрої декількох робочих столів, бажанні змінити спецефекти, забезпечити оперативний доступ до необхідних для частого використання папок, файлів, извещениям і функцій, удосконалити візуальний вигляд інтерфейсу.

Вирішити всі ці питання допоможе завантаження та інсталяція сторонніх софтів, призначених для персоналізації смартфона, наявних в базі Google Play як у вільному доступі, так і на платній основі. Найчастіше вибір кращого лаунчер обумовлюється виключно особистісними пріоритетами, проте, при підборі оптимального софта важливо не скидати з рахунків такі характеристики додатки як «вага» утиліти, стабільність роботи і функціональні особливості. Проведемо огляд лаунчер, що заслужили звання найкращих у своєму класі для Android, що допоможе кожному користувачеві зробити правильний вибір, вдосконалити і полегшити свою взаємодію з наявними девайсом.

Найкращі безкоштовні лаунчер для Android

Більшість стандартних користувачів бажає вдосконалити свій девайс, однак, не готові за оптимізацію, функціональність і поліпшення інтерфейсу платити додаткові гроші, тим більше що суми за ці послуги не завжди демократичні. Для таких користувачів є оптимальні рішення, які полягають в можливості експлуатації безкоштовних варіацій лаунчер. Деякі з них користуються величезним попитом, не поступаються за функціоналом своїм платним «родичам».

Відкриває рейтинг найкращих лаунчер на Android, представлених у Всесвітній павутині у вільному доступі, оболонка Google Now Launcher. Це проста, проте, вдала варіація лаунчер, що застосовується в деяких модифікаціях смартфонів як заводська утиліта. Серед переваг утиліти користувачі називають строгий, без надмірностей, інтерфейс, відмінну реалізацію пошуку і налаштувань в програмі, на тлі невеликого обсягу, що дозволяє експлуатацію софта навіть на слабких і малопотужних девайсах. Серед недоліків програми можна виділити відсутність комплементарних тим, допустимості зміни виду піктограм, що обмежує гнучкість оформлення інтерфейсу гаджета.

Впевнено входить в список найкращих, на думку експертів і споживачів, Launcher від Microsoft. Цей софт має наступні сильні сторони:

  1. Наявність можливості настройки жестової управління.
  2. Привабливе виконання віджетів, в формі піктограм, що візуально нагадує заводське оформлення в IPhone.
  3. Доступність функції зміни картинок як в автоматичному, так і в ручному режимі. Софт модифікований унікальними темами і шпалерами, серед яких кожен користувач зможе підібрати для себе прийнятний варіант.
  4. Присутність опції сканування QR кодів.
  5. Оперативний доступ до контактних даних.

Деякі користувачі відзначають як негативну сторону програми не надто зручне «плиткове» оформлення екрана, однак, таке брак можна вважати незначним на тлі невеликого обсягу утиліти, стабільної і багатодіапазонними її роботи навіть на застарілих моделях смартфонів.

Приємним, трохи суворим інтерфейсом характеризується безкоштовний софт на «Android» C Launcher, якому вже багато користувачів віддали свою перевагу, використовують на постійній основі. Серед головних переваг утиліти виступають можливості відстеження софтом дій користувача, з подальшим автоматичним аналізом виконуваних операцій і повідомленням споживача контекстними підказками, які вирішують питання оперативності роботи девайса і сприяє спрощенню експлуатації смартфона.

Як кращий лаунчер в плані займаного обсягу і пам'яті пристрою, що впливає позитивно на ресурси гаджета, позиціонується оболонка під назвою Solo Launcher. Вибір цієї оболонки зумовить для користувача простоту управління девайсом, швидкодія системи і стабільне її функціонування, що пріоритетно для власників застарілих моделей смартфонів. До переваг програми можна також віднести мінімальне її вплив інтерфейс пристрою: деякі користувачі таку характеристику називають негативним параметром, однак, така думка має суб'єктивний характер.

Apex Launcher - це найкращий лаунчер на Android, допустимий до скачування і експлуатації в безкоштовній варіації. Оболонка сподобалася як власникам смартфонів, так і планшетів, за рахунок приголомшливою візуалізації лаунчером інтерфейсу пристрою, легкості установки, відмінною оптимізації і масштабної функціональності. Лаунчер модифікований розробниками безліччю тим і значків, можливістю настройки декількох робочих столів, з допустимостью сортування установок і файлів за датою, часу, частоти використання. Можливість налаштування унікального жестової управління спростить використання девайса, а кількість опцій і функцій задовольнить запити навіть самого вимогливого користувача.

Кращі платні лаунчер

Серед платних варіацій оболонок пріоритетну позицію займає Nova Launcher, яка багатьма користувачами позиціонується як кращий лаунчер для Android. Ця утиліта є і в безкоштовній варіації, однак, при установці платній модифікації користувач отримає доступ до наймогутнішого функціоналу, з розширеними можливостями по кастомізації, багату кольорову гаму, з автоматичним підстроюванням під час доби. Враження від оболонки доповнює багатий діапазон налаштувань, що включає можливість як горизонтальної, так і вертикальної прокрутки, жестової управління, оснащеність утиліти масою фішок, прекрасної анімацією і можливістю імпортування цікавих споживачеві тим, дозволеності приховування непотрібних в певний момент додатків і файлів. Властиві переваги прекрасно поєднуються з невеликим впливом на обсяг пам'яті девайса, а оболонка характеризується користувачами як одна з найстабільніших за принципом роботи.

Одним з найдорожчих, проте, крутих, об'ємних і анімованих лаунчер вважається, на думку експертів, оболонка Next Launcher 3D Shell. Вартість програми складає в преміум версії близько сімнадцяти доларів, однак, за ці гроші споживач отримає унікальний інструмент для вдосконалення інтерфейсу гаджета і спрощення роботи з ним, що дозволяє включити софт в ТОП-3 кращих лаунчер для Android. Ознайомитися з пріоритетами програми можна і в безкоштовній версії під назвою Go Launcher, однак, її функціональність буде значно вужче і менш варіативної. Програма відрізняється стабільністю функціонування, безліччю унікальних опцій, оперативним відгуком на налаштування і команди, можливістю інсталяції декількох екранів одночасно і допустимостью швидкого перемикання між ними. Відмінний варіант лаунчер для любителів ефектного, кардинально нового, унікального інтерфейсу.

Ще одним, заслуговує на увагу користувачів є оболонка Smart Launcher, яка дозволена для експлуатації в безкоштовному режимі, проте, для отримання доступу до всіх можливостей і родзинок софта варто випробувати його платну варіацію. Ця оболонка прекрасно підійде людям, які віддають перевагу креативним, сміливим і нестандартним рішенням. Софт відрізняється від аналогових кардинально новим, удосконаленим дизайном інтерфейсу, що пропонують споживачеві кругової дисплей з можливістю оперативного доступу до інформації, що цікавить. Серед переваг програми, на тлі багатої функціональності, властивої більшості лаунчер, відзначаються такі функції, як сортування інтелектуального класу, з автоматичним приміщенням завантажених утиліт в відповідну категорію, адаптація під регулювання однією рукою, персоналізація і захист даних. Програма постійно удосконалюється розробниками, доповнюється інтерактивними і новими можливостями, з орієнтуванням на відповідність прогресу у відповідній галузі, відповідно до сучасних пріоритетів споживачів.

Підведення підсумків

Радити, який з лаунчер буде кращим для споживача, складно, так як кожна людина, при підборі програмної оболонки для гаджета, який працює на Android, має право вибирати продукцію згідно з індивідуальними вимогами, перевагам і побажанням. У статті проведений огляд кращих програм, згідно зі статистикою завантажень і відгуками споживачів, однак, щоб вибрати відповідний софт саме для себе - треба його випробувати, оцінивши переваги на практиці, тим більше що кожна з утиліт має безкоштовну варіацію.

При підборі лаунчер «під себе», щоб не розчаруватися, зіставляйте, перед завантаженням оболонки її об'ємні і оперативні параметри з технічними даними вашого пристрою, уважно вивчайте переваги і недоліки програм, оціните наявність в утиліті необхідних функцій для особистих потреб. Лаунчер є додатком, яке має працювати на вас: не турбуйтеся, якщо з першого разу не вдалося вгадати і завантажити потрібну оболонку, так як завжди є можливість все виправити, шляхом проб і помилок підібрати найбільш підходящий, зручний, опціональний і коректний варіант.