PunkBuster services: особливості та призначення програми

Не варто лукавити. Переважна більшість користувачів, незважаючи на особисте або громадську думку щодо комп'ютерних ігор, хоча б раз, але занурилися в віртуальний ігровий світ. Кожен геймер, який приділяє достатню кількість свого часу даного розваги знає, наскільки даний світ різноманітний і прекрасний, і не дивлячись на обставину реальному житті, в даному світі абсолютно будь-хто може стати героєм і врятувати цілий світ і Всесвіт. Але, на превеликий жаль, не всі любителі комп'ютерних ігор, особливо їх мультиплеерного напрямки, демонструють свою порядність і готовність вести «боротьбу» чесно і у відповідності з усіма встановленими правилами.

Для чого потрібна програма PunkBuster services.

Хтось вважає за краще використовувати додаткове програмне забезпечення, яке додає в гру деякі нелегальні «фішки», що дають істотну перевагу своєму користувачеві, хтось використовує певні лазівки, що залишилися без уваги у розробників. З подібними «нечистими на руку гравцями» розробники ігрових продуктів ось уже який рік намагаються боротися, впроваджуючи в свої проекти різні анти-чіти, тобто інструменти, що припиняють будь-які спроби «foul play». Наскільки ця боротьба продуктивна, питання вже інший, і він багато в чому риторичне, оскільки не дивлячись на всі зусилля, «Чітери» були, є і будуть. А в рамках цієї статті мова якраз і піде про один подібний інструмент під назвою - «PunkBuster Services».

особливості системи

Отже, «PunkBuster services» - це програмне забезпечення, за авторством якого стоїть компанія «Even Balance», призначене для виключення можливостей використання в онлайн-іграх різних читів. Подібне ПО стоїть на озброєння у розробників ще з 2000 року (тобто вже майже двадцять років), але в останні роки вже зазнало втрат свою актуальність і виправданість використання. Серед останніх гучних проектів, де розробники пішли на застосування даного інструменту, можна виділити «Battlefield: Hardline», «Crysis 3», «Far Cry 3», «Need for Speed: Undercover» і «Assassin's Creed III». Справедливості заради слід зазначити, що тільки серію «Battlefield» за великим рахунком слід розглядати як виключно мультиплеєрний проект, де в основі лежить далеко не сінгплеерскій режим. Сенс роботи «PunkBuster Services» досить простий - це виявлення користувача, який застосував заборонені системою чіти і його подальше відключення від онлайн-сесії, в тому числі з можливим баном.

Працездатність розглянутого додатки досягається за рахунок того, що програма, як і більшість інших комп'ютерних продуктів, ділиться на дві частини - на клієнтську і на серверну. Тобто одна частина / частка / копія / версія (назвати можна як завгодно) встановлюється на цільовий комп'ютер користувача / геймера, інша частина використовується на сервері розробників. Крім того, більшість мультіплеєрних проектів (особливо їх сучасні представники) просто відмовляється працювати, якщо у геймера на комп'ютері відсутня антічітерское програмне забезпечення, що і підводить до пояснення іншого питання, який, на жаль, продовжує хвилювати деяких користувачів.

Як її видалити

Чому нажаль"? Все просто: якщо когось цікавить питання видалення подібного програмного забезпечення, то логічно, що наміри у нього далеко не альтруїстських, і його прямо або побічно, але цікавить можливість безкарного здійснення нечесної гри. З огляду на вищевикладену інформацію, варто відзначити, що в видаленні «PunkBuster Services» немає ніякого сенсу, так як, окрім зрозумілих «людських аспектів», існує і ймовірність, що деінсталяція файлів, які використовує ці програми, призведе до непрацездатності самої гри.

Необхідно розуміти, що даний інструмент, якщо на комп'ютері встановлена ​​гра, яка використовує «PunkBuster Services», постійно знаходиться в активному стані і працює у фоновому режимі. Тому в «Диспетчері завдань» проявляє свою активність процес «PnkBstrA.exe», а в списку запущених служб можна зустріти «PnkBstrA», виконуваний файл від якої розташовується в папці «System32». Якщо ви все ж твердо впевнені в своєму бажанні видалити «PunkBuster Services», то для цього достатньо звернутися до розділу «Програми та засоби» в «Панелі управління», але це не позбавить вас від залишкових слідів інструменту в структурі операційної системи.

висновок

Отже, сенс програми максимально простий і зрозумілий кожному користувачеві, незалежно від того, чи вважає він себе геймером чи ні. Чесна гра - це запорука веселого проведення часу, а використання читів - це, як мінімум, не цікаво.