Як включити відображення заряду батареї у відсотках на iPhone

Акумулятор - слабке місце практично будь-якого смартфона, в тому числі будь-якої версії iPhone. Багатофункціональність і використання модулів зв'язку, хороша камера, операційна система вимагають істотних витрат енергії. Тому кожен користувач прагне стежити за тим, наскільки повною залишається батарея. Це не так зручно робити, спостерігаючи за зображенням батарейки, і набагато краще побачити показник у відсотках.

Відображення заряду батареї у відсотках

На кожному iPhone, починаючи з версії 3G, можна встановити відображення акумулятора в такому вигляді. Давайте дізнаємося, як на айФоні поставити відсотки зарядки, що для цього потрібно в залежності від версії iOS. Відзначимо, що зробити це неймовірно просто - з подібною операцією впорається будь-який, навіть початківець користувач.

Як включити відсотки на айФоні?

Є кілька способів активації цієї можливості. Як відомо, при оновленні операційної системи розробники нерідко вносять зміни в різні меню, тому ми перерахуємо кілька шляхів, які дозволять встановити функцію на смартфоні.

Виконайте наступне:

  • Зайдіть в налаштування.
  • Виберіть меню «Основні».
  • У вікні, спустіться вниз списку, знайдіть пункт «Статистика».
  • Натисніть на цей рядок, в новій вкладці активуйте пункт «Заряд у відсотках» - просто перетягніть повзунок.

процес настройки

Або зверніться за таким шляхом:

  • Відкрийте меню налаштувань.
  • Виберіть пункт «Використання».
  • Активуйте «Заряд у відсотках».

У дев'ятій iOS і наступної модифікації забезпечення меню активації знаходиться по такому шляху-спочатку зайдіть в настройки, після відкрийте розділ «Акумулятор», де можна включити рядок відображення ступеня заряду в цифровому відношенні.

А якщо ви раптом є власником однієї з перших моделей iPhone- до версії 3G, на жаль, у вас не вийде використовувати функцію, так як вона передбачена тільки в ПО 3.1 і вище. Але думаємо ймовірність того, що у вас є подібний старий смартфон, і ви до сих пір їм користуєтеся, вкрай низька.

На цьому все - як бачите, активувати відображення даних про заряд акумулятора в такому вигляді вкрай просто. Відзначимо, що цифрові дані дають більш точне уявлення про те, наскільки швидко гаджет може вимкнутися, і така можливість Айфона, безсумнівно, є дуже корисною.