Накладення музики на відео на Android: як і за допомогою чого

В даний час стати «зіркою YouTube» можна досить просто. Все, що потрібно, - це смартфон з хорошою камерою і пара хвилин на монтування відео. При цьому для здійснення гідного відеомонтажу немає необхідності використовувати ресурси комп'ютера, так як можливості сучасних мобільних девайсів дозволяють реалізувати всі стандартні вимоги якості відеоконтенту, встановлені публікою даного відеохостингу і інших ресурсів. В рамках цієї статті мова піде саме про питання вибору програмного забезпечення для додавання музики на відео виключно за допомогою смартфона на базі операційної системи Android.

Додавання музики в відео на Android.

Топ-3

Відразу варто відзначити, що і для Android-пристроїв, і для їх прямих конкурентів з операційною системою iOS існують десятки додатків, який дозволяють не тільки накласти музику на відеоряд, але і додати різні ефекти і переходи, фільтри, титри, замітки і багато іншого. Більшість з них поширюються на умовно-безкоштовній основі, тобто скачування і установка, а також функціонал з деякими обмеженнями надається безкоштовно, а розширений набір можливостей / інструментів відкривається тільки після додаткової оплати. А про трьох найкращих додатках, які вже протягом багатьох років радують користувачів, і піде мова далі.

«VideoShow»

«VideoShow» - це визнаний лідер у своїй категорії, який вже давно отримав всесвітнє визнання і знайшов своїх фанатів більш ніж в 160 країнах. На середину квітня 2019 року біля «VideoShow» вкрай високий середній бал в «4.6», особливо вражає це з урахуванням того, що було залишено більше 4.400.000 оцінок і більш 100.000.000 установок. Інтерфейс даного програмного забезпечення простий і максимально зрозумілий, і розібратися в тонкощах його роботи не складе труднощів. Наприклад, для вирішення поставленого в цій статті завдання досить зробити наступне:

 • Натисніть на кнопку «Правити» і відзначте потрібний вам відеофайл.

 • Відкриється вікно редактора, де буде представлено безліч варіацій того, що можна додати або прибрати з завантаженого контенту.
 • Перейдіть на вкладку «Звук» і клацніть на кнопці «Музика».

 • За аналогією з вищеописаним знайдіть потрібну композицію і клацніть по ній.
 • Відкриється невелике вікно, де потрібно, використовуючи повзунок, вибрати фрагмент композиції (тобто обрізати файл) або додати її цілком.

 • Обраний вами фрагмент буде поміщений на відеоряд, і ви зможете відразу ж прослухати отриманий результат.

Крім того, як вже було сказано вище, додаток «VideoShow» пропонує безліч інструментів і стандартних тим, що дозволяють створити по-справжньому унікальний контент, який обов'язково доведеться багатьом до смаку. Незважаючи на негативні відгуки деяких користувачів, програма працює стабільно і списання плати здійснюється у встановленій закономірною формі, що підтвердили мільйони користувачів по всьому світу.

«Віва» від «QuVideo Inc»

Це менш знаменитий, але не менш функціональний редактор, у якого також вже за 100.000.000 завантажень. Це програмне забезпечення має приємну непомітну оболонку, багато в чому схожу на раніше наведений варіант. Принцип роботи той же:

 • Натисніть на кнопку «Редагувати», яка знаходиться на основному екрані.

 • Виберіть файл і встановіть його тривалість, після чого натисніть на кнопку «Додати».

 • Перейдіть на вкладку «Музика».

Величезний плюс цього варіанту в тому, що розробники впровадили можливість додати пісні з онлайн-каталогу, розширивши його таким чином, щоб задовольнити музичні смаки більшості користувачів.

 • Виберіть потрібний вам варіант і натисніть на кнопку «Додати».

Результат ви відразу ж побачите у вікні редактора. Все просто, максимально функціонально і доступно кожному користувачеві за досить лояльну вартість.

«KineMaster»

Це вже більш солідний редактор, який пропонує незрівнянно більшу функціональну частину за рахунок впровадження більш складних інструментів для нелінійного редагування відеоряду. Додаток вже давно підтвердило свою високу планку якості і успішно утримує призначений для користувача інтерес по всьому світу. Для вирішення даного питання за допомогою даного програмного забезпечення потрібно зробити лише кілька дій:

 • Натисніть на кнопку з іконкою у вигляді чарівної палички на головному екрані.

 • Введіть назву нового проекту і натисніть «ОК».
 • Знайдіть потрібний вам об'єкт і натисніть на кнопку «Наступний».
 • Виберіть одну з декількох стандартних тим чи залиште її без змін.

 • Додайте при бажанні текст.
 • На завершальному етапі буде запропоновано додати фонове супроводження.

Скористайтеся асортиментом внутрішнього магазину або використовуйте наявні композиції в пам'яті вашого смартфона. Відкриється вікно редактора, в якому можна не тільки додати різні лінійні ефекти, але і провести багатошарове редагування, чим не можуть похвалитися раніше наведені варіанти. Функціонал і якість «KineMaster» повністю виправдовують очікування користувачів.

висновок

У висновку варто зазначити, що наведені три варіанти додатків - це лише мала частина того, що можна зустріти на просторах «Google Play». Вибір дійсно величезний і вкрай різноманітний не тільки в плані технічних можливостей ПО, але і в плані їх фактичної вартості.