Як налаштувати TP-LINK TL-WR841ND

Перед нами добре збалансований, недорогий маршрутизатор, відмінно зарекомендував себе серед користувачів. Прилад TP-LINK TL-WR841ND вважається одним з найвідоміших в лінійці TP-LINK. Він допоможе організувати Wi-Fi-точку з підтримкою 802.11n або ж приєднатися до мережі будь-якого провайдера. Як цей роутер налаштувати для ефективної роботи? Спробуємо розібратися.

Роутер призначений для побудови мереж будь-якої складності

Характеристики:

 • Підтримка РРРоЕ, L2TP;
 • 2, 4 ГГц;
 • за відсутність конфліктів каналів відповідає ССА-технологія;
 • роутер оснащений двома антенами;
 • 300 Мбіт / с;
 • передачу інформації прискорює технологія 2 * 2 MIMO;
 • чотири LAN-порту.

Маршрутизатор добре підходить для облаштування мережі в невеликих офісах і приватних будинках. Заявлені характеристики дають можливість отримати надійний сигнал. Якщо розглядати недоліки, то відзначимо, що іноді користувачі скаржаться на рідкісне підвисання і проблеми з бездротовою мережею. Позбутися від подібних проблем з TP-LINK TL-WR841ND можна шляхом оновлення програмного забезпечення.

підключення

Роутер TP-LINK TL-WR841ND до настройки включають в мережу і з'єднують проводами: за допомогою дроту маршрутизатор під'єднують до ПК (його вставляють в LAN-роз'єм), а також підключають до нього кабель фірми-провайдера (вставте його в гніздо WAN).

Налаштування

Спочатку слід зайти в оболонку приладу, інтерфейс «лежить» шляхом «192.168.1.1». Після введення цих параметрів з'явиться нове вікно, де система попросить заповнити поля login / pass. Якщо роутер новий, введіть admin / admin. Другий спосіб - поверніться вихідні установки, потримавши пару секунд затиснутою клавішу reset.

Виділяють два методи настройки - швидку і ручну. При швидкому настроюванню все виконується за лічені хвилини, але є ризик втратити важливу деталь, тому ми розглянемо більш розгорнутий варіант.

РРРоЕ з'єднання

РРРоЕ потрібен для роботи з Дом.ру і оператором Ростелеком. Перейдіть в «WAN» розділу «Мережа» і заповніть поля таким чином:

 • Тип - РРРоЕ / РРРоЕ Russia;
 • відключити Secondary Connection;
 • login / pass - ввести дані з договору;
 • confirm password - підтвердити ключове слово;
 • connection mode - підключати автоматично.

Інші поля для TP-LINK TL-WR841ND не міняйте, застосуєте нову конфігурацію роутера ( «Save»).

VPN L2TР з'єднання

Наступні настройки будуть корисні для всіх, хто використовує Beeline. Отже, в WAN постарайтеся виставити такі параметри маршрутизатора:

 1. Ім'я - tp.internet.beeline.ru;
 2. login / pass - введіть інформацію, представлену в договорі;
 3. WAN type - L2TP;
 4. Connection mode - виставте прапор навпроти «Підключати автоматично»;
 5. Виберіть параметр «Динамічний IP».

Далі перевірте дані на правильність і збережіть зміни.

Налаштування Wi-Fi

Характеристики цього роутера дозволяють налаштувати його і як точку Wi-Fi. Для цього важливо перейти в пункт «Налаштування Wireless» розділу «Wireless». Тепер придумайте назву для нової точки, виберіть регіон - Росія і виставте параметр Auto навпроти поля «Канал».

На наступному етапі важливо виставити прапори навпроти пунктів «Активувати SSID Broadcast» і «Активувати Router Radio». Ще одне обов'язково умова - вказати навпроти поля Mode параметр 11 bgn mixed.

Пароль для точки налаштовується в пункті «Wireless security». Тут поля заповнюють так:

 • Тип специфікації - WPA / WPA2-Personal;
 • PSK пароль - придумайте надійне ключове слово;
 • Encryption / Version - Automatic.

Пароль краще десь записати, після чого збережіть нову конфігурацію.

Зміна заводського пароля

Якщо ви придбали новий пристрій, то для входу в інтерфейс буде потрібно ввести admin / admin. Проблема в тому, що будь-який з користувачів, підключених до маршрутизатора по Wi-Fi, зможе виконати те ж саме. Якщо ви не бажаєте відкривати настройки кому-небудь, рекомендуємо поміняти стандартні авторизовані дані. Робиться це в розділі «Системні інструменти». Тут потрібно вказати старі пароль і логін, після чого придумати і ввести нові параметри. Застосувавши зміни, ви зможете потрапити в інтерфейс тільки після введення нових login / pass.