Що таке TouchPal для смартфонів на Android і iOS

Клавіатура є головним засобом введення даних і управління пристроєм, у випадку з сучасними смартфонами, оснащеними сенсорними екранами - мова про віртуальній клавіатурі. Програмне рішення, доступне за замовчуванням, не завжди повністю відповідає вимогам власника девайса, тоді на допомогу приходить стороннє ПО, розробники якого в прагненні догодити користувачам представляють більш цікаву реалізацію продуктів. Одна з кращих віртуальних клавіатур - TouchPal, саме про неї і піде мова.

Використання утиліти TouchPal для смартфонів.

Що це за програма TouchPal

Не кожен користувач буде задовольнятися стандартною клавіатурою, і TouchPal є чудовою альтернативою вбудованим засобам введення мобільної операційної системи. Це емодзі-клавіатура на Android / iOS, яка сподобається шанувальникам максимального комфорту, а також шанувальникам смайликів і функції Swype. Розглянемо докладніше, що таке TouchPal на Android і чим примітний цей мобільний софт. За замовчуванням інтерфейс програми виконаний в спокійних темних тонах, кількість букв і цифр клавіш для введення даних той же, що і на традиційних клавіатурах, але програма пропонує більш широкі можливості, при цьому відрізняючись і простотою в управлінні, так що освоїти функціонал не складе труднощів. Користувач може вибрати вподобане оформлення інтерфейсу, поміняти розташування клавіш або змінити їх призначення, а смайлики і емодзі, часто використовувані при спілкуванні в соціальних мережах і месенджерах, зроблять ваші повідомлення більш «живими» і емоційними. Розглядаючи, що це за програма, і чим TouchPal краще за інших продуктів, наведемо ряд функціональних можливостей, доступних з установкою софта:

 • Величезна, постійно поновлена ​​база смайликів, стікерів, емодзі, Gif-ів, і смайлів із символів ʕ⊙ᴥ⊙ʔ.
 • Велика кількість шпалер і тем оформлення з можливістю створення власних.
 • Швидкий набір тексту за допомогою кривої і прогнозування.
 • Зручний голосове введення.
 • Виправлення помилок з урахуванням натиснутих кнопок і контексту повідомлення.
 • Підтримка більше 150 мов.

Розширений функціонал TouchPal вигідно виділяє програму серед іншого софта даної категорії. Спочатку додаток було доступно тільки для пристроїв під управлінням iOS, але сьогодні оцінити можливості софта можуть і власники смартфонів на Андроїд.

Додаткові можливості

Додаток TouchPal на крок попереду конкурентів, пропонуючи доступні відразу після установки можливості без застосування додаткових модулів, як наприклад, введення інформації жестами. Дана опція передбачає інтелектуальне розпізнавання тексту, аналізуючи напрямок руху пальця, клавіатура здатна пропонувати можливі варіанти слів. Звичайно, функція реалізована неідеально, але в основному метод введення проявляє себе добре. Технологія змінного введення, доступна з TouchPal в вашому телефоні, значно підвищує ефективність набору тексту, поєднуючи в собі можливість свайпа і предикативность. Не обов'язково проводити криву через все слово, програма розпізнає його заздалегідь, що особливо зручно у випадку з довгими словами.

Продуктивність при використанні TouchPal істотно підвищується за рахунок інтелектуального передбачення, заснованого на контексті і манерах користувача. Так, клавіатура буде пропонувати потрібний варіант зі слів, які ви вживаєте. Аналізуючи вводяться раніше повідомлення, вивчаючи нові слова, TouchPal розширює власну «базу знань». Навчатися програма здатна на різних мовах, в тому числі російською, так що тут реалізація інтелектуального введення обійшла «розумну» клавіатуру iPhone, яка теж славиться подібною можливістю. Крім іншого, в додатку TouchPal присутній і опція збереження особистих слів на карту пам'яті або в хмару.

Переваги та недоліки програми

Функціональні можливості TouchPal порадують навіть самого просунутого користувача, оскільки софт пропонує за замовчуванням величезна кількість опцій, не реалізованих в стандартній клавіатурі смартфона, при цьому доступних користувачеві відразу ж після установки. Серед переваг цього додатка:

 • Зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Функція Swype, дозволяє вводити тексти ковзанням пальця без відриву від клавіатури, що прискорює введення тексту.
 • Інтелектуальне запам'ятовування слів, в результаті чого з'являються найбільш ймовірні підказки, що значно підвищує ефективність набору.
 • Можливість перенесення персональних словників, що були створені користувачем, в хмару або на зовнішній носій.
 • Велика колекція смайликів, стікерів, текстових мордочок і інших графічних елементів, що дозволяють виразити емоції і зробити переписку цікавіше.
 • Безліч варіантів оформлення інтерфейсу, настроюються теми, різні підсвічування і колірні рішення.
 • Підтримка великої кількості мов, багатомовний введення (можна набирати текст одночасно на чотирьох мовах).
 • Перевірка орфографії в процесі набору тексту, виправлення помилок і друкарських помилок з урахуванням контексту інформації, що вводиться.
 • Голосове введення, здійснюваний одним натисканням.
 • Присутній набір функція для роботи з буфером обміну.

Як і у будь-якого софта, у TouchPal є і недоліки, які, звичайно ж, незначні в порівнянні з численними достоїнствами, але все ж вимагають згадки:

 • Реклама, що з'являється в настройках. Втім, цей недолік помічений лише в безкоштовній версії.
 • Помилка, що виникає під час відсутності мережі і пов'язана з тим, що не виходить довантажити рекламу (в преміум версії такого теж не буде через відсутність реклами).
 • Підтримується не всіма іграми.

Як встановити програму

Інсталяція софта на смартфон виконується стандартним способом за тим же принципом, що і установка будь-якого іншого мобільного ПЗ. Знайти TouchPal можна в магазині додатків Play Market (якщо мова про Android) або App Store (у випадку з яблучним пристроєм). Після того, як ви встановили програму, в настройках потрібно вибрати метод введення:

 • У додатку TouchPal натискаємо «Включити».
 • На сторінці «Мови і настройки» вибираємо TouchPal, встановивши прапорець.
 • Натискаємо «Переключитися на TouchPal» і відзначаємо потрібний варіант прапорцем для заміни поточної клавіатури.

Шляхом нехитрих маніпуляцій ви зможете використовувати даний продукт в системних програмах, а також у сторонніх додатках, встановлених вами.

Як видалити програму

Якщо з яких-небудь причин ви не хочете більше використовувати TouchPal, додаток без проблем можна відключити в налаштуваннях методу введення, в результаті чого буде застосована стандартна клавіатура, або повністю видалити софт. У другому випадку процедура аналогічна видалення будь-якого стороннього ПО, після цього клавіатура також заміниться на варіант за замовчуванням. Видаляється софт в налаштуваннях девайса ( «Налаштування» - «Додатки» - «TouchPal» - «Видалити»). Після цих дій програма віддалиться з пам'яті смартфона, звільнивши при цьому чимало місця. Програмне рішення TouchPal пропонує дійсно широкі можливості, недоступні в багатьох аналогічних додатках, і тим більше в стандартних засобах введення, тому після тестування даного софта вам навряд чи захочеться повертатися до вбудованої клавіатурі.