Прискорення для інтернету, який гальмує

Ми живемо в час, коли про поштових голубів і гінців все забули, а комфортно жити можна взагалі не виходячи з дому. У добу, коли слово «телепортація» - не жарт. Не знаю чому, але досить сумно, що в епоху високих технологій доводиться спостерігати, як гальмує відео в інтернеті.

Користувачі скаржаться, що інтернет зависає в самий невідповідний момент

З іншого боку, немає нічого страшного і дивного в тому, що періодично ваш комп'ютер або ноутбук тупить, а швидкість інтернету падає. Чому так відбувається і що з цим можна зробити? Давайте спробуємо розібратися.

Шукаємо проблему:

Отже, якщо у вас гальмує інтернет, то не поспішайте телефонувати в службу підтримки, адже, швидше за все, головний винуватець - ви. Чому? Так адже тільки ви вирішуєте: що ваш комп'ютер повинен робити і зберігати.

Для початку, потрібно визначити, яку швидкість ми маємо зараз. На допомогу вам спеціалізовані сервіси, які допоможуть швидко дізнатися поточну швидкість інтернет-з'єднання. Після виміру, залиште собі замітку з даними - це буде контрольним результатом. Після діагностики кожної проблеми проводите виміри швидкості, і порівнюйте з контрольним результатом, щоб напевно з'ясувати, в чому причина.

ТОП причин уповільнення інтернету:

  1. віруси:

Ох вже ці цікаві посилання «завантажити без реєстрації». Чому у всіх так і сверблять руки їх помацати? Найчастіше при вході на такий сайт або скачуванні з них файлів - ви купуєте ЗПІП (захворювання, придбані інтернет-шляхом). Вони ховають різноманітні трояни, Адвар і багато чого ще, від яких не тільки гальмує відео в інтернеті, але ще і швидкість роботи комп'ютера помітно знижується.

Вихід простий - заведіть собі набір з антивірусних програм для чищення комп'ютера, а також поставте стаціонарний антивірус з постійним захистом. Всупереч поширеній помилці, від нових вірусів кактуси на моніторі більше не рятують.

  1. антивіруси:

Поставити - поставили, налаштувати - забули. Так, так як це захист - вона може сильно знижувати швидкість. І чим міцніше «броня» - тим сильніше гальмує інтернет.

Вся справа в екранах мережі. Вони перевіряють всю інформацію в режимі реального часу, тим самим намагаючись вберегти вас від ЗПІП і пригод на підозрілі сайти.

Заміряйте швидкість вашого інтернет-з'єднання при включеному і при вимкненому антивірус. Якщо причина в ньому, то варто задуматися або про новий «коваля», чия захист не буде вас обтяжувати, або про високу швидкість і ризик бути зараженими.

  1. Інше ПЗ:

Давайте не будемо забувати про те, чим користуємося самі, не думаючи, що «фоновий режим» - та сама причина, по якій в черговий раз гальмує відео в інтернеті.

Інтернет для того і створений, щоб швидко і зручно спілкуватися, передавати інформацію. Але чому ваш комп'ютер та інтернет-канал зобов'язані брати на себе надмірне навантаження? Програми, що працюють в згорнутому режимі - ICQ, Агент@Mail.ru, Skype, Viber, RaidCall, і інші месенджери і Говорилка - також використовують інтернет-канали, навіть якщо ви ними не користуєтеся, і вони згорнуті. Тому, якщо жадаєте високій швидкості інтернету, то не забувайте звільняти себе від «непотрібних пасажирів».

Надбудови і всілякі бари - біда тих людей, які не вміють відмовляти програмами-установників. У підсумку - здивування, а чому ж вони бачать тільки пів-екрану. Всі ці надбудови, до відома, легко відключаються і видаляються в розділах Розширення і Доповнення.

  1. Wi-Fi

Якщо ваші пристрої підключаються до інтернету через Wi-Fi, то незайвим буде заглянути в налаштування роутера, додавши до списку MAC-адрес всі свої пристрої, і включивши фільтр.

Однією з поширених причин, за якими гальмує інтернет, є множинне підключення до мережі Wi-Fi. Чому б не зашифрувати канал, якщо ви дійсно хочете, щоб весь трафік і швидкість діставалися тільки вам?

  1. ОС

Складання, збірки, збірки. Щастя для доморощеного комп'ютерника, який за низьку ціну перевстановить вам, нетямущим в комп'ютерних справах, операційну систему. При цьому, в комплекті ви отримуєте цілий набір неймовірно «корисних» програм. Ось тільки в таких збірках ще більше «фонових» операцій відбувається за вашою спиною. Різні служби, виконуючи свої завдання, «підсмоктуватиметься» до інтернету, і значно знижують швидкість передачі даних.

Звідси є два виходи: перший - самостійне відключення служб, способи ви можете знайти на нашому сайті. І другий - установка чистої ОС, з подальшою самостійною установкою потрібного софта, а чому б і ні?

  1. конфігурація обладнання

Не останнім питанням є сучасність вашого комп'ютера. Адже інтернет-технології працюють на поліпшення якості матеріалу, а, значить, зростають витрати ресурсів на відтворення. Тому, коли у вас гальмує відео в інтернеті, задумайтеся, а чи тягне ваш Пентіум Blu-ray?

Основні зусилля припадають на відеокарту і оперативну пам'ять, так що, не забувайте розраховувати сили свого залізного «звіра».

  1. несправність обладнання

Ну і останнє, що залежить від вас - якість догляду за обладнанням. Не варто дивуватися, що у вас гальмує відео в інтернеті, якщо ваш кіт використовує інтернет-кабель як зубну нитку. Чому б не прибрати всі дроти під плінтус?

А коли ви останній раз обслуговували свій комп'ютер? А модем з роутером коли від пилу чистили? Все це вагомі причини для того, щоб неполадки з Інтернетом почали дошкуляти вас.

Несправна мережева карта перевіряється простим підключенням кабелю до іншого комп'ютера / ноутбука.

Проблеми з інтернет-з'єднанням, які ніяк з вами не пов'язані:

Вони можуть бути пояснені технічними та профілактичними роботами провайдера, обривом дротів, великим навантаженням на мережу в зв'язку з великою кількістю підключень, і багато чого ще, з чим ви не зможете нічого зробити самостійно. Тому, коли всі пункти перевірені і відкинуті - сміливо телефонуйте провайдеру і вимагайте відновлення заявленої швидкості (яка, до речі, завжди вище реальної).

Що маємо в результаті?

Не завжди повільний інтернет можна звалити на провайдера. В більшості своїй, проблема починається з користувача. Ми розібралися і з'ясували причини, за якими може знижуватися швидкість інтернету, а тепер ви поділіться з нами своїми успіхами або задайте питання!