Переадресація листів з однієї електронної пошти на іншу: регламент перенаправлення кореспонденції на актуальний портал

Електронна пошта - це сучасна, гідна альтернатива старого формату обміну листами, за допомогою поштових відділень, з більш великими і оперативними можливостями. Кожна людина, що користується комп'ютерним пристроєм, має особистий електронну поштову скриньку, а деякі і не один, наприклад, для робочої інформації, особистих даних та інших суб'єктивних цілей. Нерідко у людей, що мають кілька поштових доменів в електронному форматі, виникає потреба об'єднати всі листи в єдиному місці за допомогою переадресації кореспонденції на конкретну адресу. Об'єднання кореспонденцію, що надходить істотно оптимізує роботу користувача, за рахунок відсутності необхідності кілька разів в день перевіряти кожен електронний ящик, що займає багато часу. Здійснення цього завдання здійснимо на практиці, однак, процедура відрізняється незначно по процесу здійснення, в залежності від типу експлуатованого поштового інтернет-порталу. У цій статті розповімо, як налаштувати переадресацію пошти, розглянувши найпопулярніші варіанти електронних порталів: mail, Gmail і «Яндекс».

Встановлення перенаправлення листів.

Особливості переадресації даних з домену mail.ru

Електронний портал для обміну поштовими повідомленнями mail.ru є найбільш популярним серед користувачів, налічує масштабне кількість користувачів за рахунок зручності в експлуатації, регулярного і надійного функціонування. Функціональні можливості порталу дозволяють здійснити перенаправлення листів на іншу адресу, причому санкціонує допустимість як переадресовувати всю пошту, так і окрему категорію повідомлень, що підходять під конкретні, задані користувачем вимоги. Спочатку розглянемо регламент, як зробити переадресацію всієї пошти на інший електронний ящик, наявний в експлуатації користувача:

 1. Для початку треба перейти в пункт «Налаштування» в акаунті своєї електронної пошти, де вибрати категорію «Правила фільтрації».

 2. У вікні, в рубриці «Мої правила фільтрації», клікнути по напису «Додати пересилку».

 3. У вікні заповнити рядок «Пересилати всі листи на адресу", вписавши в неї актуальний email, на який користувач бажає отримувати пошту.

 4. Система запросить ПІН від зазначеного домену, після введення якого на нього буде відправлено лист-підтвердження.
 5. Для завершення процесу користувачу треба перейти за вказаною в листі посиланням.

Щоб переадресація активізувалася, буде потрібно ще раз зайти в «Правила фільтрації» і перемістити позначку з позиції "Виключено" в стан «Включено», розташовану внизу екрану, навпроти напису «Пересилати всі листи на адресу ...».

Якщо пересилання абсолютно всієї пошти не актуальна, можна переадресувати частина листів, задавши фільтраційні критерії, за якими система виділятиме сповіщення, що відповідають заданим параметрам. Щоб налаштувати переадресацію листів конкретного змісту, потрібно через «Налаштування» зайти в «Правила фільтрації» де вибрати позицію «Додати фільтр», і заповнити фільтраційне поле, вказавши в ньому необхідні параметри. Це можуть бути як імена відправників, так і окремі слова, присутні в складі повідомлення, обсяг тексту або інші характеристики, необхідні адресату. Залишається тільки вказати новий email одержувача і завершити процедуру аналогічно вищеописаному регламенту.

Процедура здійснення переадресації листів в Яндексі

Ресурси «Яндекс» також дозволяють налаштувати переадресацію кореспонденцію, що надходить на іншу пошту. Налаштування пересилання листів з «Яндекс.Пошти» по процесу виконання аналогічна вищеописаної процедури, однак, має деякі відмінності в плані назви розділів і технології внесення змін. Здійснюється переадресація електронної кореспонденції «Яндекс» на інший ящик відповідно до наступної інструкції:

 1. Для початку необхідно зайти в «Яндекс» під своїм логіном і паролем.
 2. Далі, через розділ «Все настройки» перейти в пункт «Правила обробки листів», де і можна буде встановити переадресацію.

 3. Переадресація з «Яндекс» пошти на інший електронний ящик може бути виконана як для всіх листів, так і для часткової кореспонденції, в одному вікні.
 4. У вікні, треба заповнити стандартний шаблон, де відзначаються фільтри, якщо адресат бажає, щоб переадресація стосувалася не всіх листів, або ж закрити фільтр «червоним хрестиком», коли пересилання стосуватиметься всієї кореспонденції без винятку.
 5. У рядку «Переслати за адресою» треба прописати адресу, куди повинна здійснюватися переадресація.
 6. Підтвердження внесених змін в «Яндекс.Пошті» здійснюється натисканням кнопки «Створити правило» внизу екрану.

 7. Далі треба відкрити електронний ящик, куди запрограмовано перенаправлення листів, відшукати у вхідній пошті лист-підтвердження, в якому буде посилання для верифікації змін в настройках.
 8. Перехід по веб-адресою, вказаною в листі, автоматично активує переадресацію.

Після виконаних маніпуляцій пошта автоматично перенаправлятиметься на домен, вказаний одержувачем.

Специфіка перенаправлення кореспонденції з Gmail

Сервіс Gmail наскільки варіабельний і популярний, що саме його найчастіше користувачі позиціонують як основного порталу для отримання електронної пошти. Однак бувають ситуації, коли необхідна переадресація з поштової скриньки Gmail кореспонденції на іншу адресу, в силу корпоративних вимог на роботі, або через інших, суб'єктивних обставин. Ресурси порталу надають такі можливості, причому дозволяють переадресовувати як весь обсяг що надходить кореспонденції адресату, так і пересилати частину вхідної пошти, актуальною для користувача. Щоб здійснювалася автоматична переадресація всієї електронної пошти на інший, активний адресний портал, необхідно виконати наступні, нескладні маніпуляції:

 1. У відкритому «поштовику» необхідно зайти в рубрику «Налаштування», де буде потрібно активувати вкладку під назвою «Пересилання та POP / IMAP».
 2. У вікні активувати позицію «Додати адресу пересилання», клікнувши по напису правою клавішею миші.
 3. Ввести в з'явилася на екрані рядку адреса, на який необхідна переадресація листів.

 4. Перейти по активному посиланню, яка прийде автоматично на вказаний користувачем домен. Якщо з яких-небудь причин посилання не є активною, налаштувати переадресацію, скопіювавши і вставивши вручну засвідчує дії код, наявний в отриманому листі, в відповідне поле з написом «Код підтвердження», розташоване внизу сторінки, серед налаштувань Gmail, в категорії «Пересилання та POP / IMAP ».
 5. Для вступу змін в силу необхідно клікнути по клавіші «Підтвердити», і оновити сторінку Gmail, за допомогою натискання відповідної кнопки у вигляді кругової стрілки на верхній панелі пошти.

Виконана операція запустить процес: система буде в автоматичному форматі пересилати всі листи на вказаний користувачем адресу. Якщо необхідна пересилання тільки обраної кореспонденції Вам за вказаною адресою, додатково встановіть фільтр, згідно з яким система буде «відбирати» відповідні перерахованим адресатом параметрам листи. Для цього треба натиснути на трикутнику в рядку пошуку на пошті Gmail, вказати характеристики, за якими система повинна відбирати необхідну для перенаправлення кореспонденцію, вибрати графу «Переслати на адресу», де треба зазначити актуальний ящик і підтвердити маніпуляції натисненням директиви «Створити фільтр». Після цієї операції на активний домен переорієнтовуються тільки ті повідомлення, які відповідають заданим адресатом вимогам.

Підведення підсумків

Наявність декількох поштових електронних скриньок у сучасного користувача ПК більше виступає не рідкісним явищем, а необхідністю. Однак подібне явище має як плюси, так і мінуси. Незручність в експлуатації великої кількості доменів полягає в потреби регулярного перегляду пошти, щоб не втратити важливу кореспонденцію, що надходить, що обумовлює необхідність тримати у відкритому стані кілька активних вкладок на робочому столі. З метою оптимізації роботи ПК і своєї діяльності в цьому напрямку виступає настройка переадресації всієї кореспонденції на один email, що зможе зробити кожен користувач самостійно, уважно проінспектувавши інструменти та налаштування особистих електронних порталів. Прописані в статті детальні інструкції по перенаправлення листів з різних доменів допоможуть впоратися з проблемою і виконати на професійному рівні переадресацію пошти.