Як знайти і подивитися прямий ефір в Instagram

Активно розвивається додаток Instagram, що використовується для обміну фото і відеозаписами сьогодні на піку популярності. З кожним оновленням користувачам пропонується все більше можливостей, завдяки чому соціальна мережа набуває вже глобальних масштабів. Реалізація функції прямого ефіру ще більше підігріла інтерес публіки. По суті, це відеозйомка в режимі онлайн з можливістю коментування, яка до того ж може бути збережена. Завдяки даній можливості знаменитості, бізнесмени, блогери, а також звичайні користувачі можуть вести live-трансляції, переслідуючи різні цілі (наприклад, спілкування з шанувальниками, жива реклама, інформування передплатників про роботу компанії, послуги та інших моментах). Прості смертні тепер можуть дотягнутися до зірок, трохи підглянувши за чужим життям через Instagram. У людей же, чиї акаунти створювалися на підтримку професійної діяльності, з'являються нові можливості для підвищення інтересу до своєї персони, товару і т.д.

Дивитися ефір в Instagram.

Ідея, до речі, не нова, подібний функціонал вже був реалізований в Facebook і перископ, проте, що з'явилася на початку 2017 року нова функція в Instagram привернула загальну увагу і була гаряче сприйнята публікою. Так що тепер живі трансляції в Instagram - тренд номер один. Привернути увагу аудиторії може кожен. При цьому не завжди прямі ефіри власників профілів Instagram несуть смислове навантаження, так що не дивуйтеся, якщо ведучий трансляцію буде дивно себе вести, неадекватна поведінка - не рідкісне явище. Оскільки функція доступна всім і кожному, в припадку несамовитого бажання висловитися і заявити про себе користувачі іноді забувають про пристойність. В основному, все ж трансляції тематичні і створюються з певною метою, будь то залучення в бізнес, контакт з передплатниками, навчання або ін., А може, мовники просто захотілося поділитися своїми думками з будь-якого приводу. Не всі користувачі знають, як знайти і дивитися пряму трансляцію в Instagram, саме з цим питанням ми і розберемося.

Як знайти прямий ефір в Instagram

Трансляції відображаються на верхній панелі над новинний стрічкою, де і історії. Так, якщо користувач, на якого ви підписані, зараз в прямому ефірі, то мініатюра його аккаунта буде обведена кольоровим кільцем, а під нею з'явиться відповідний напис «Прямий ефір». Ви можете приєднатися до перегляду з профілю людини, який веде запис відео в режимі онлайн (в нижній частині аватарки користувача буде доступна стандартна кнопка у вигляді трикутника «Play»). Зберегти контент на пристрої для подальшої публікації або інших цілей, крім користувача, який організував зйомку, для глядачів же така опція недоступна, тому чужі збережені трансляції можна подивитися, коли власник профілю їх викладе у себе на сторінці. При цьому вгорі на записи буде вказано, коли була проведена дана трансляція.

Популярні прямі ефіри в Instagram можна подивитися з головної сторінки пошуку. При цьому відеоролик доступний в рекомендаціях, якщо його переглядають більше 500 користувачів. Отримувати повідомлення про початок трансляцій можна за умови підписки на профіль. Таким чином, організація спілкування з передплатниками більш ефективна. У власника профілю також є можливість приховати ефір від певних осіб, вказавши їх у налаштуваннях, оскільки, яку б мету переслідувала трансляція (збільшити число передплатників, проінформувати про що-небудь і т. Д.), До неї можуть приєднатися різні особистості, в тому числі і небажані.

Як дивитися з телефону

До трансляції можна підключитися в будь-який момент мовлення, не обов'язково заходити на початку, а також переглянути записаний прямий ефір одного, якщо той виклав його на своїй сторінці в Instagram. У впевненого користувача не виникає питань, як це зробити, але багато користувачів тільки почали підтягуватися до лав шанувальників Instagram і ще не встигли зорієнтуватися. Подивитися трансляцію з телефону на базі iOS або Android дуже просто:

 • Для початку потрібно відкрити програму на смартфоні, і авторизуватися.
 • Над стрічкою публікацій бачимо мініатюри, вибираємо потрібний профіль (в кольоровому кружечку з написом «Прямий ефір») або знаходимо популярну трансляцію в пошуку. Якщо ви не підписані на користувача, ефір якого необхідно подивитися, можна знайти його в пошуку, після чого натисканням на головне фото (аватарку) підключаємося до живого мовлення (власник побачить, що приєдналася до користувачі).

У процесі перегляду можна залишати коментарі в поле для коментування внизу, натискати лайки, а якщо ви не встигає за розгортатимуться події в ефірі, є можливість перемотати чат.

Як дивитися з комп'ютера

Веб-версія Instagram має обмежений функціонал, тому, щоб дивитися прямий ефір на комп'ютері, знадобиться установка додаткових інструментів. Проблем з цим не виникне, потрібне програмне забезпечення доступне на офіційних ресурсах (в магазині додатків, на сайті розробника). Забезпечити умови для можливості дивитися прямий ефір в соціальній мережі Instagram з комп'ютера можна наступними засобами:

 • Емулятор Android.
 • Додаток Instagram.
 • Розширення для браузера.

емулятор Android

Емулювати Android-середу на комп'ютері з метою запуску мобільного додатка ми будемо за допомогою популярного додатка BlueStacks. При наявності емулятора, запускаючи його, ви отримуєте можливість працювати точно так само, як якщо б використовували смартфон, в тому числі завантажувати і використовувати мобільний софт. Для початку симулятор Android потрібно інсталювати в систему, скачавши дистрибутив з офіційного сайту розробника. Процедура стандартна - качаємо, вибравши шлях установки, приймаємо умови угоди, після чого установка виконується автоматично. Далі виконуємо наступні дії:

 • Запускаємо BlueStacks. При першому запуску доведеться трохи почекати, поки програма виконає сканування системи і застосує відповідні налаштування.
 • По завершенню процесу настройки потрібно авторизуватися в облікового запису Google.
 • Авторизувавшись, йдемо у вкладку «Центр додатків», звідки нам будуть доступні будь-які додатки під Android. У пошуковому полі справа вбиваємо запит Instagram.
 • Серед результатів вибираємо перший в списку офіційний клієнт Instagram і встановлюємо його натисканням відповідної кнопки, після установки софт з'явиться у вкладці «Мої додатки».
 • Тиснемо на іконку Instagram, після запуску вводимо дані авторизації свого профілю.
 • Тепер, ви зможете дивитися прямі ефіри користувачів в Instagram через комп'ютер за тією ж схемою, що і на смартфоні. Вгорі інтерфейсу доступні мініатюри профілів друзів, і ті з них, які ведуть трансляцію, будуть відзначені. Вибираємо ефір кліком на аватарку.

Додаток Instagram під Windows 10

Для ранніх версій операційної системи Windows, наприклад, якщо у вас «Сімка», цей метод не підійде. Використовуємо його в тому випадку, коли на комп'ютері стоїть «Десятка». Щоб дивитися прямий ефір в Instagram з компа, виконуємо наступне:

 • Встановлюємо додаток з магазину Microsoft.
 • Запускаємо софт, вводимо дані авторизації профілю (якщо відсутня, створюємо його).
 • Тепер вгорі інтерфейсу будуть доступні історії. Якщо користувач почне трансляцію, мініатюра його профілю позначиться значком «Live» і ви зможете приєднатися до перегляду мовлення.

Розширення для браузера

Ще один спосіб дивитися прямі трансляції в Instagram передбачає установку спеціального доповнення Chrome IG Story для браузера Google Chrome, для чого виконуємо наступні дії:

 • У браузері Хром переходимо в магазин розширень.
 • У лівому блоці в рядку пошуку по магазину вводимо запит Chrome IG Story.
 • Вибираємо зі списку результатів потрібне доповнення і встановлюємо його натисканням відповідної кнопки, підтвердивши дію.
 • Після установки розширення буде доступно в розділі браузера (три точки в верхньому правому куті інтерфейсу, вибираємо «Додаткові інструменти» - «Розширення»), де ви можете управляти всіма встановленими доповненнями (включати, відключати, видаляти).
 • Натискаємо на значок розширення, в результаті чого відкриється вікно з історіями користувачів, для переходу до трансляцій тиснемо «Explore», тут будуть доступні прямі ефіри. Щоб приєднатися до перегляду, просто натискаємо на потрібну трансляцію.

Пошук трансляцій можливий по імені, тегом або геолокації. Крім доступу до прямих ефірів, у вас також з'явиться можливість завантажувати історії користувачів на свій комп'ютер.

Як дивитися прямий ефір в Instagram анонімно

Користувачеві, який створив трансляцію видно тільки кількість учасників перегляду. Побачити, хто конкретно є, можна тільки з коментарів і лайкам, а також коли людина тільки приєднався. Якщо ви не хочете показувати свою присутність, виступайте в ролі спостерігача, просто дивіться трансляцію, чи не коментуючи нічого і не натискаючи сердечка. При цьому багато хто не хоче виявляти навіть свою появу на незначний час. Щоб дивитися Сторіс або прямий ефір в Instagram анонімно, можна використовувати один ефективний шпигунський метод, для якого не знадобиться навіть реєстрація профілю Instagram. Нам буде потрібно тільки месенджер Телеграм, встановлений на пристрої. Він цікавий, в тому числі тим, що дає можливість застосування функціональних ботів різного призначення. Отже, щоб переглядати історії і прямі трансляції інкогніто, будемо використовувати вбудованого в Telegram бота IgSpyBot:

 • Відкриваємо месенджер, проходимо авторизацію аккаунта (створюємо профіль, якщо у вас немає) і переходимо в «Контакти».
 • У рядку пошуку вводимо адресу бота @igspybot, вибираємо його при появі в результатах і додаємо в контакти.
 • Запускаємо бота в вікні діалогу з ним.
 • Відправляємо боту повідомлення, змістом якого буде @ нік користувача, чию трансляцію, Сторіс тощо. Дивитимемося. Собачку перед ім'ям ставимо обов'язково, відправляємо.
 • У меню вибираємо трансляції користувача і потрібний ефір з доступних у списку.
 • Чекаємо завантаження контенту, після чого можемо переглядати або скачати на пристрій.

Прямі ефіри в мережі вже далеко не новина, і дивитися трансляції, а також створювати їх не так складно, як здається на перший погляд. Після прочитання детальних інструкцій, як це зробити питань не виникає навіть у малодосвідчених користувачів.