Imo як один з кращих нових месенджерів: порядок настройки і використання

Месенджери вже давно і щільно увійшли в побут сучасного суспільства. В даний час обмін короткими електронними повідомлення не просто елемент дозвілля у вигляді діалогу двох знайомих людей, але вже і майданчик для ведення бізнесу і віддалених корпоративних зустрічей. Зараз вже нікого не здивуєш, сказавши, що у тебе співбесіду або робоче зібрання по Skype, або ти обговорюєш висновок багатомільйонної угодою по WhatsApp, або тобі прийшло комерційну пропозицію або замовлення на послугу в Viber. Дані месенджери вже мають багатомільярдну призначену для користувача базу, серед яких тисячі компаній і сотні корпорацій. Така масовість не могла не призвести до конкуренції, і велика трійка - «Skype», «Viber» і «WhatsApp» - поступово починає розбавлятися не менш цікавими додатками, і деякі з них мають навіть більш різноманітний функціонал. І про одне з майбутніх конкурентів названих гігантів під назвою «Imo» і піде мова в цій статті.

Налагодження та робота з програмою Imo.

особливості програми

Отже, «Imo» - це досить амбітний проект студії «Pidgin» з повноцінною кроссплатформенную (iOS, Android, Windows), який позиціонує себе як інструмент для щоденного спілкування людей з використанням функціоналу IP-телефонії і технології миттєвого обміну повідомленнями. Розробники для своєї, вже багатомільйонної, призначеної для користувача бази пропонують стандартизований набір можливостей, а саме:

  • Аудіо та відео дзвінки;
  • Груповий чат;
  • Голосові та текстові повідомлення;
  • Велика кількість безкоштовних стікерів;
  • Повноцінні мультимедійні вкладення;
  • Активний / одночасний чат на кілька пристроях;
  • Наявність індивідуальної оптимізації для планшетів.

Набір даних можливостей поширюється абсолютно безкоштовно, і скачати можна вже зараз в «Google Play», «App Store» і «Microsoft Store». Окремо варто відзначити, що «Imo» показує відмінні результати навіть при повільному з'єднанні без стабільного 3G / 4G покриття, ніж, наприклад, не можуть похвалитися деякі з вищенаведених гігантів. А завдяки вдосконаленому алгоритму стиснення даних кількість споживаного трафіку істотно знижено, що економить реальні гроші при відсутності бездротового з'єднання.

Встановлення та налаштування

Віддавши належне «Imo», слід перейти до розгляду питань про скачування, встановлення та налаштування даного мессенджера, що також не відрізняється високою складністю. Майданчики / магазини, де можна безкоштовно придбати дане програмне забезпечення були згадані вище. Для скачування і установки досить лише авторизуватися зі своїм обліковим записом, дочекатися, поки закінчиться завантаження і відкрити отримане ПО. А подальший порядок настройки виглядає наступним чином:

  • Варто розуміти, що навіть якщо плануєте використовувати додаток тільки на персональному комп'ютері, то початкові авторизовані процедури необхідно пройти на своєму мобільному пристрої, для верифікації номера мобільного телефону;
  • Отже, після запуску на смартфоні або планшеті з телефонією додаток запропонує підтвердити номер телефону стандартною формою, тобто ввести номер, потім рандомних код, який прийде в смс-повідомленні;

  • Далі буде потрібно ввести «Ім'я» створюваного аккаунта.

    Встановити аватар.

    І надати необхідне додатком повноваження і вибрати потрібну мову інтерфейсу.

    Російська локалізація також є і встановлена ​​за замовчуванням;
  • Система автоматично визначить, хто з ваших контактів зареєстрований в цьому додатку, і запропонує поділитися новиною про вашу реєстрації;
  • Тепер, після того як всі дані підтверджені, можна перейти і настроювати програму на персональному комп'ютері, для цього:
    • Скачайте та встановіть програму з магазину Microsoft або з офіційного сайту «//imo.im»;
    • Відкрийте програму, звернувши увагу, що в Desktop версії за умовчанням інтерфейс англійською мовою;
    • За аналогією з мобільної версії підтвердіть номер телефону;
    • Налаштуйте профіль і тему програми під індивідуальні потреби.

Тут буде не зайвим відзначити, що версія для операційної системи Windows істотно поступається не тільки своїм конкурентам, а й власної мобільної версії. Залишається тільки сподіватися, що незабаром розробники приділять більше уваги версії для персональних комп'ютерів.

функціональність

Повертаючись до мобільного «Imo», варто виділити його мінімалізм і відсутність непотрібних помітних елементів. Свого роду, це демонстрація намірів, тобто відразу стає зрозумілим, що головний інтерес - це якісне і безперебійне спілкування, а не якісь розважальні моменти, яких повно, наприклад, в тому ж «Viber». Далі слід більш детально торкнутися основних вкладок і особливостей:

  • Розділ «Налаштування». Кнопка входу в «Меню» розташована нетипово (в лівому нижньому кутку), незважаючи на те, що це не завжди, звикання не потрібно. Настроюються функцій тут досить багато, наприклад:
  • «Повідомлення» - це включення / відключення push, світлового індикатора, вібро і т. П .;

  • «Сховище» - включити / відключити автоматичне збереження мультимедіа файлів;

  • «Налаштування аккаунта» і т. П.
  • Розділ «Створити груповий чат» - дозволяє, крім уже наявних в системі контактів, запросити до спільної бесіди і інших осіб з адресного рядка. Тобто за фактом відправити посилання на скачування «Imo». Знову ж основний інтерфейс загального чату виконаний в тому ж мінімалістичному стилі, що дійсно зручно. Стікери під рукою, кнопка аудіо повідомлень виділена і натиснути її випадково досить важко.

    До чату можна додати історію, власне як і для самого основного контакту.
  • Розділ «Прямий ефір». Дуже популярний в даний час стиль спілкування, який і в розглянутому додатку отримав своє поширення. Все максимально просто: натиснув на кнопку і дозволити доступ до камери. Звичайно ж, тут немає наворочених фільтрів, все банально просто, але при цьому зроблено якісно.

Додати і видалити контакти не складе труднощів, все кнопки під рукою і переплутати їх досить складно.

висновок

Двотижневе практичне використання мессенджера «Imo» призвело до неприємного для розробників, але очікуваного для користувачів, результату. Незважаючи на те, що цей додаток дійсно добре оптимізовано, не "пожирає» надміру трафік і максимально простий у використанні, було прийнято рішення його видалити. У кого-то виникне питання: «Чому?». А все банально просто, в системі «Imo» російськомовних користувачів менше, ніж в старій і добрій «ICQ», що б там не казали розробники. Тому, беручи до уваги всі плюси і мінуси, можна зробити висновок, що «Imo» - це відмінне рішення для сімейного чату, де важливо не оформлення відправлених повідомлень, а гарантія їх доставки. Але це, безумовно, багатообіцяючий проект, який обов'язково незабаром «піде в гору».