Режим "Невидимки" ВКонтакте

ВКонтакте є однією з найпопулярніших соціальних мереж, яка охоплює широку аудиторію інтернет-користувачів. У ВК ви можете спілкуватися з друзями, створювати і вступати в співтовариства, слухати музику, викладати фотографії, і навіть заробляти на продажах реклами. Іноді з'являється необхідність приховати на своїй сторінці статус онлайн. Функцію, за допомогою якої це можна зробити, можна знайти у багатьох соціальних мережах. У даній статті мова піде про те, як включити невидимку в ВК.

Як включити режим невидимості в ВКонтакте.

Що таке режим «Невидимки» ВКонтакте

Режим невидимки - ця опція, що дозволяє користуватися всіма функціями програми, але при цьому для всіх друзів зі списку ви будете перебувати в статусі офлайн, тому що виходити з ними на зв'язок саме зараз ви не бажаєте. Ця функція буває досить корисною, наприклад, коли ви хочете просто погортати стрічку записів і послухати музику, а необхідність в спілкуванні ви зараз не відчуваєте. Давайте докладніше розберемо, як включити цю цікаву функцію.

Як підключити його для комп'ютера

Зрозуміло, що існує не один спосіб як зробити невидимку в ВК. Опишемо кожен з них.

  1. Напевно, це один з найпростіших способів, щоб зробити свій профіль невидимим на ПК. Для початку перейдіть в розділ Мої повідомлення. Чи не проводячи ніяких дій, залишайтеся на цій сторінці протягом 15 хвилин. Після закінчення цього часу ваш аккаунт переходить в статус «офлайн» (ви можете це перевірити за допомогою іншого пристрою).
ПОРАДА. Варто відзначити недолік даного методу. Якщо ви перейдете на свою сторінку або на сторінку свого друга, то статус «офлайн» відразу ж зміниться на «онлайн». Тому ви можете тільки переглядати стрічку, слухати музику, дивитися відео.

Не обов'язково чекати 15 хвилин для того, щоб отримати невидимку. Ви можете додати в закладки посилання на ВКонтакте, але щоб вона направляла вас не на ваш профіль і не на головну сторінку. Наприклад, посилання може мати вигляд vk.com/videos. Перейшовши за цим посиланням з закладок, аккаунт знову перейде в режим Offline. Іноді ця хитрість може не спрацювати, тому що адміністратори соціальної мережі ретельно усувають всі прогалини в безпеці.

  1. Стати невидимим можна і за допомогою налаштувань приватності в ВК. Можна зробити профіль закритим: ваш профіль буде доступний для огляду тільки друзям. Для того, щоб це зробити, зайдіть в Настройки - Конфіденційність - Інше - Тип профілю - Закритий.

Ще можна вибрати пункт «Тільки друзі» близько параметра «Хто може переглядати мою сторінку». Сторонні користувачі тільки будуть бачити «Сторінка закрита налаштуваннями приватності».

  1. Зайти в ВК через невидимку можна і за допомогою різних програм на комп'ютері. Найпопулярнішою з них є VkLife. Програма може бути встановлена ​​з офіційного сайту. Вона має спеціальний скрипт, який здатний приховати всі ваші дії.
ВАЖЛИВО. Не встановлюйте програми з сумнівними відгуками і які знаходяться на небезпечних доменах. Крім того, ні в якому разі не вказуйте на таких сайтах свій справжній логін і пароль, так як ваш аккаунт може бути зламаний.
  1. Є один спеціальний метод для створення невидимого аккаунта в браузері Opera. Для початку перейдіть в Налаштування - Додатково (Розширені). Відкрийте вкладку Мережа та зніміть галочку з пункту «Увімкнути автоматичне перенаправлення». Після цього здійсніть вхід в ВК з використанням вашого логіна і пароля. На екрані з'явиться помилка, яку не варто боятися. Потім зайдіть в будь-який розділ, крім вашої сторінки. Поверніться в налаштування мережі браузера Opera і відновите галочку на пункті «Увімкнути автоматичне перенаправлення».
  2. Наступний спосіб підійде для людей, які вважають за краще сидіти в браузері Mozilla Firefox. Спочатку необхідно відкрити настройки. Зробити це можна за допомогою введення команди about: config в адресний рядок. Натисніть Enter і виберіть Фільтр. Введіть network.http.redirection-limit в поле і дочекайтеся відкриття параметра. Встановіть параметр переадресації на 0. Далі вам необхідно слідувати інструкції, описаної в пункті 4, присвяченому інтернет-оглядача Опера.

Як бути невидимим ВКонтакте з Android

Величезна кількість користувачів використовує додаток ВК на телефоні. Тому слід розібрати, як приховати статус онлайн ВКонтакте в мобільній програмі.

  1. Стати невидимкою в ВК можна за допомогою такої програми, як Kate Mobile. У ній можна встановити потрібну функцію. Для її активації зайдіть в Настройки програми - Онлайн - По можливості бути офлайн. Kate Mobile користується великою популярністю серед користувачів, так як сервіс є не лише зручним, але і швидким і надійним.

Як описувалося раніше, в мобільному додатку ви можете зробити профіль закритим і змінити налаштування приватності точно так же, як і на комп'ютері.

Таким чином, ми розібралися з такою функцією, як режим Невидимки. Вона є досить корисною, однак безпечних методів, за допомогою яких її можна активувати, не так багато. Не забувайте про безпеку: не вказуйте свої персональні дані на сумнівних сервісах. Якщо у вас виникли будь-які питання по темі, то задавайте їх у коментарях.