Способи усунення помилки 0x800f0950 при установці NET Framework

.NET Framework - це програмне середовище, використовувана багатьма додатками Windows. Деякі програми, розроблені для певної версії Visual Studio, вимагають певної версії .NET Framework. Багато компаній розробляють свої програми для роботи з використанням .NET Framework, і ці програми орієнтовані на конкретну версію. Якщо в Windows 10 ви бачите вікно з кодом помилки 0x800f0950, ви намагаєтеся запустити додаток, для якого потрібно .NET Framework останньої версії, але вона не встановлена ​​у вашій системі.

Виправлення помилки 0x800f0950 при установці NET Framework в Windows.

Що таке .NET Framework і навіщо він вам потрібен

.NET Framework - це середовище, що використовується для запуску програмного забезпечення .NET, яке ви встановлюєте в Windows, і такого роду програмне забезпечення не може працювати без .NET Framework у вашій системі. Після установки .NET Framework створюється програмне середовище, яка надає завантаженому програмному забезпеченню адекватну середу виконання для роботи. .NET Framework також може бути легко встановлений в Windows NT, 1998, 2000, Windows 7, 8 і Windows Server 2008 і 2012 років. .NET Framework є дуже важливим компонентом Microsoft Windows, який використовується для запуску і створення додатків наступного покоління і служб, заснованих на XML-мережі. Ця структура має здатність приносити користь вашому бізнесу набагато швидше. Крім того, він також надає послуги з більш низькими витратами і дуже поліпшеними системами гнучкості. Ось кілька вагомих причин для початку розробки веб-додатків за допомогою .NET Framework:

 • Надійність. Основні досягнення Windows 2000 перенесені .NET Framework і виводять їх на новий рівень. Всі додатки, створені за допомогою цього середовища, працюють довше і вважаються дуже надійними. Тому використання .NET Framework вельми корисно, якщо ви працюєте розробником веб-додатків, оскільки всі додатки .NET не працюватимуть без нього.

Фреймворк складається з таких функцій, як розширені стратегії компіляції. За допомогою цих функцій веб-додатки працюють набагато швидше, ніж раніше. Якщо ви почали використовувати технологію ASP.NET замість ASP, ви побачите значну зміну в швидкості її роботи через дивовижних можливостей, що додаються в середу.

 • Продуктивність. Якщо ви працюєте в якості розробника, ви побачите, що всі ваші веб-додатки почали демонструвати поліпшення своєї продуктивності і прискорили використання .NET Framework. Такі функції, як модель програмування, обсяг роботи, виконуваної .NET Framework, і коди, представлені в бібліотеках, допомагають вам отримати з цього максимальні переваги продуктивності. Фреймворк надає вам кращі переваги у вигляді підвищення продуктивності.
 • Безпека. Компонент містить функцію безпеки коду, яка була спеціально в нього інтегрована, з огляду на сучасну інтернет-середовище. Фреймворк може легко зібрати безліч доказів, що стосуються автора і походження будь-якого веб-додатки. Потім це середовище об'єднується з умовами безпеки для прийняття правильних рішень про те, чи дозволити додатком запуск або зупинку його доступу. Фреймворк також може взаємодіяти з веб-додатками для прийняття необхідних рішень щодо безпеки та доступності веб-додатків.
 • Інтеграція. Framework містить технологію COM Interop, яка забезпечує захист від ваших елементів COM і додатків на основі Windows. Додатки, створені за допомогою .NET Framework, можуть інтегруватися з уже існуючими додатками і системами незалежно від платформи, на якій вони засновані.
 • Розгортання. Ви можете легко управляти, запускати і розгортати свої веб-додатки за допомогою .NET Framework. Такі функції, як автоматичне керування версією і ізоляція додатків, допоможуть вам уникнути проблем з версіями. Всі ті додатки, які створені за допомогою цієї платформи, можуть бути легко розгорнуті на сервері або клієнта, скопіювавши каталог додатки на цей цільовий комп'ютер. Вам не потрібно реєструватися для процесу. Ви можете використовувати цю платформу для розгортання веб-додатків на цільових ПК, просто копіюючи важливі елементи на веб-сервери, до яких користувачі можуть легко отримати доступ.
 • Підтримка XML. Фреймворк був розроблений для забезпечення максимальної підтримки послуг XML-мережі. Це модель, яка була створена для платформ і заснована на розподілених обчисленнях для роботи на різних типах платформ. Він також пропонує свої послуги у вигляді програмного забезпечення. Ви можете інтегрувати веб-сервіси з додатками для роботи на різних платформах. Ви можете легко перетворити веб-додаток в веб-сайт з дуже простим кодуванням. Саме тому .NET Framework вважається ідеальним для забезпечення максимальної підтримки нативних сервісів Web MXL.

Перевірте, заблокована функція відстеження телеметрії в Windows

Microsoft визначає телеметрію як «системні дані, які завантажуються компонентом Connected User Experience And Telemetry, також відомим як універсальний клієнт телеметрії або служба UTC. Щоб виправити помилку 0x800f0950, перевірте підключення служби. Для цього виконайте такі дії:

 1. Натисніть Пуск і введіть services. натисніть Enter.
 2. Знайдіть у списку «Функціональні можливості для підключених користувачів і телеметрія» і двічі клацніть функцію.
 3. В параметрах запуску повинно стояти «Автоматично».

Перевірте стан служби і, при необхідності, включіть її. Перезавантажте ПК і перевірте виникнення помилки з кодом 0x800f0950. Microsoft використовує дані телеметрії з Windows 10 для виявлення проблем безпеки і надійності, для аналізу та усунення проблем з програмним забезпеченням, для поліпшення якості Windows і пов'язаних служб, а також для прийняття проектних рішень для майбутніх випусків. Функції телеметрії не є чимось унікальним для Microsoft, і в них немає нічого особливо секретного. Вони є частиною більш широкої тенденції в індустрії програмного забезпечення для збору та аналізу даних про події в рамках переходу до прийняття рішень на основі даних.

Варто відзначити, що дані телеметрії є лише невеликою частиною звичайного трафіку між ПК з Windows 10 і різними серверами, контрольованими Microsoft. Велика частина мережевого аналізу розглядає весь цей трафік і не ізолює передачі даних телеметрії. До складу Windows 10 входить програмне забезпечення, яке називається «підключених призначений для користувача інтерфейс і телеметрія», також відомий як універсальний клієнт телеметрії (UTC). Він працює як служба Windows з наведених ім'ям DiagTrack і фактичним ім'ям служби utcsvc. Microsoft розробила цей компонент як частина Windows.

Ви можете побачити сервіс DiagTrack в консолі Services в Windows 10. Щоб знайти ідентифікатор процесу (PID) для служби, відкрийте вкладку «Служби» в диспетчері завдань Windows. Ця інформація корисна для всіх, хто хоче відстежувати дії служби DiagTrack за допомогою інших програмних інструментів. Компонент DiagTrack робить саме те, що говориться в документації - виконує початкове вимір продуктивності, а потім перевіряє вміст чотирьох файлів журналу кожні 15 хвилин або близько того. Кожна передача даних зазвичай мала. Microsoft говорить, що середній розмір становить 1, 2 КБ. На ПК з Windows 10 дані телеметрії зберігаються в зашифрованих файлах в прихованій папці% ProgramData% \ Microsoft \ Diagnosis. Файли і папки в цьому місці недоступні звичайним користувачам і мають дозволу, які ускладнюють їх відстеження. Навіть якби ви могли подивитися вміст цих файлів, там нічого не видно, тому що файли даних зашифровані локально.

Клієнт UTC підключається до settings-win.data.microsoft.com, надає свій ідентифікатор пристрою (випадково згенерований глобальний унікальний ідентифікатор, який не пов'язаний з будь-якої особистої інформації) і деякі інші відомості про конфігурацію, а також завантажує файл настройок. Потім клієнт телеметрії використовує цей файл настройок для підключення до служби управління даними Microsoft за адресою v10.vortex-win.data.microsoft.com і завантаження будь-яких даних, які мають бути надіслані. Передача відбувається через зашифровані з'єднання HTTPS. Ця зміна безпеки, внесене Microsoft в таймфрейм Windows 7. Попередні версії відправляли дані телеметрії по незашифрованому з'єднанням, що дозволяло зловмисникам перехоплювати дані. Зверніть увагу, що IP-адреси, призначені цим окремим хостам, можуть відрізнятися. Це визначення великих даних.

Microsoft зберігає потенційно конфіденційні дані телеметрії «в окремому сховищі інформації, яке обмежене невеликою кількістю співробітників Microsoft в групі пристроїв Windows». Крім того, компанія говорить: «Тільки ті, хто може продемонструвати справжні потреби бізнесу, можуть отримати доступ до інформації телеметрії». Ці дані збираються в бізнес-звіти для аналізу і використання командами, яким доручено виправляти помилки і покращувати продуктивність операційної системи і пов'язаних служб. У звіти, якими обмінюються партнери, включена тільки «агрегована анонімна телеметрична інформація».

Ні суворого правила, що визначає, як довго зберігаються дані. Проте, Microsoft заявляє, що її мета - зберігати дані тільки «до тих пір, поки це необхідно для надання послуги або для аналізу». У розпливчастому іншому повідомленні говориться, що «більша частина інформації про те, як працюють Windows і додатки, видаляється протягом 30 днів». Процес збору адаптований таким чином, щоб компонент телеметрії уникав збору інформації, яка могла б безпосередньо ідентифікувати людину або організацію. Однак при налаштуванні «Розширений», коли відбувається збій або зависання Windows або програми, вміст пам'яті помилкового процесу включається в діагностичний звіт, створений під час збою або зависання, і цей аварійний дамп може містити конфіденційну інформацію.

Установка NET Framework через функцію включення або відключення компонентів Windows

Натиснувши «Встановити компонент», ви встановите .NET Framework через служби Windows Update або виправите існуючий пакет. Крім того, ви можете включити .NET Framework через панель управління Windows. Ця опція вимагає підключення до Інтернету. З використанням функцій Windows:

 • Клацніть правою кнопкою миші Пуск, виберіть Виконати. Введіть OptionalFeatures.exe і натисніть Enter.
 • У діалоговому вікні «Включення або відключення компонентів Windows» встановіть прапорець .NET Framework 3.5 (включаючи .NET 2.0 і 3.0).
 • Виберіть OK і перезавантажте комп'ютер, якщо буде запропоновано.

Вам не потрібно вибирати підпункти «Активація Windows Communication Foundation (WCF) HTTP» і «Активація без HTTP-інтерфейсу Windows Communication Foundation (WCF)», якщо ви не є розробником або адміністратором сервера, якому потрібні ці функції.

Установка NET Framework за допомогою автономного установника

Встановити пакет NET Framework можна за допомогою автономного установника. Процес має на увазі під собою запуск програми з розширенням .exe. Завантажити інсталяційний файл можна з офіційного сайту Microsoft. Відвідайте сторінку завантаження і запустіть файл на ПК. Для виконання інсталяції дотримуйтеся вказівок майстра, після чого перезавантажте ПК і перевірте програму на працездатність.

Установка з завантажувального диска Windows за допомогою команди dism

У деяких системах .NET Framework 3.5 може статися помилка установки 0x800f0950, 0x800F0906, 0x800F081Fілі 0x800F0907. Наприклад, таке повідомлення про помилку:

Не вдалося встановити наступну функцію:

.NET Framework 3.5 (включає .NET 2.0 і 3.0)

Код помилки: 0x800f0950

У цих випадках ви можете спробувати встановити цю функцію з DVD-диска Windows 10 або ISO-образу. Однак ви повинні переконатися, що версія Windows 10 на вашому DVD або ISO відповідає версії Windows 10, встановленої у вашій системі.

Установчий носій Windows 10 в якості джерела

Скачайте останню версію Windows 10 в форматі ISO (за умови, що у вашій системі Windows 10 встановлена ​​новітня збірка) за допомогою засобу створення мультимедіа, а потім підключіть образ ISO.

 • Завантажте Windows 10 ISO, використовуючи Media Creation Tool.
 • Запишіть букву вашого DVD або змонтованого диска, скажімо, H: \.
 • Відкрийте вікно командного рядка з підвищеними правами (адміністратор).
 • Введіть таку команду та натисніть ENTER:

dism / online / enable-feature / featurename: NetFX3 / Source: h: \ sources \ sxs / LimitAccess

Якщо вам необхідно встановити «Активацію Windows Communication Foundation (WCF) HTTP» і «активацію без HTTP-з'єднання Windows Communication Foundation (WCF)», обов'язково додайте параметр / All:

dism / online / enable-feature / featurename: NetFX3 / All / Source: h: \ sources \ sxs / LimitAccess

Як було сказано раніше, ці два компоненти для більшості користувачів зазвичай не потрібні.

Служба Windows Update в якості джерела

В якості альтернативи, щоб використовувати сервер служби Windows Update в якості джерела, виконайте наступну команду:

dism / online / enable-feature / featurename: NetFX3

Наведена вище команда встановлює файли компонентів .NET Framework 3.5 з вузла Windows Update. Спробуйте увімкнути .NET Framework 3.5 за допомогою компонентів Windows і перезапустіть Windows.

Налаштування групової політики

Помилка 0x800f0950 може виникнути через те, що параметр компонента в груповій політиці відключений. Для того, щоб включити його, виконайте наступні дії:

 1. На клавіатурі одночасно натисніть клавішу з логотипом Windows і клавішу R, щоб викликати вікно «Виконати».
 2. Введіть «gpedit.msc» і натисніть Enter на клавіатурі.
 3. Перейдіть в Конфігурація комп'ютера / Адміністративні шаблони / Система.
 4. Подвійне клацання «Вкажіть настройки для установки додаткового компонента і його ремонту».
 5. Виберіть «Включено», потім натисніть ОК.

Спробуйте встановити .NET Framework. Якщо цей метод спрацює, більше помилку ви не побачите.

Як бачите, виправити неполадки при установці або оновленні .NET Framework досить просто. Якщо ви вже стикалися з подібною проблемою на Windows 10 або інших версіях, поділіться своїм досвідом з читачами в коментарях під цією статтею.