Reimage Repair - універсальний інструмент для очищення Windows

Reimage Repair - це утиліта відновлення, яка може допомогти виправити операційну систему Windows від пошкоджень, викликаних вірусами і шкідливими програмами, без необхідності переустановлення Windows.

Як працювати з програмою Reimage Repair.

Що це за програма

Що за програма Reimage Repair? Дуже важливо провести невелике дослідження, перш ніж виділяти гроші на комп'ютерну програму. Є багато програм, які не приносять користі і не дуже добре виконують свою роботу. Однак без сумніву можна сказати, що Reimage - відмінна програма, яка насправді прекрасно справляється зі своєю роботою. Звичайно, ваш успіх буде залежати від того, які проблеми у вас з комп'ютером. Однак, якщо ваші проблеми відповідають параметрам, які Reimage може виправити, ви заощадите багато часу і, можливо, уникнете втрату даних.

Оновлення на 2019 рік

Reimage продовжує вдосконалювати своє програмне забезпечення та оновило його до останньої версії, додавши поліпшені алгоритми для прискорення ремонтних робіт, а також кілька виправлень помилок. Покращення його стабільності, а також поліпшене виявлення і видалення шкідливих програм були додані в кінці минулого року. Прога співпрацює з програмним забезпеченням Avira AntiVir для отримання оновлених визначень вірусів на випадок, якщо ваш комп'ютер був пошкоджений вірусом або шкідливою програмою. В кінці 2018 роки ми отримали кілька коментарів про те, що Reimage був «помічений» антивірусами і шкідливими програмами Malwarebytes і Eset. Ми категорично не згодні з цим, так як Reimage абсолютно не є шкідливим або програмним забезпеченням. Однак ви повинні використовувати його для того, для чого воно було зроблено: виправлення пошкоджених установок Windows. Отже, якщо ви стали жертвою вірусу, який відправив ваш комп'ютер в штопор, Reimage може бути рішенням для вас.

Як Reimage виявляється на комп'ютері

Щоб завантажити і встановити програму, досить відвідати сайт розробника і слідувати інструкціям по установці. Важливо знати, чи може проблема, з якою ви зіткнулися на своєму комп'ютері, зважитися за допомогою Reimage. Reimage може допомогти вам з помилками Windows, збитком, який вірус або шкідлива програма завдає Windows, і таємничими проблемами з Windows, такими як збої, зависання, сині екрани смерті і багато іншого. У чому може допомогти Reimage:

 • Хронічні помилки Windows.
 • Збиток після зараження вірусом або шкідливим ПЗ.
 • Таємничі проблеми, такі як повторювані збої і зависання.
 • Проблеми з пошкодженням файлів, такі як з DLL.
 • Повторні BSOD (Сині Екрани Смерті).

З чим Reimage не може допомогти:

 • Проблеми зі стороннім програмним забезпеченням, такі як проблеми з Adobe або Firefox (проте, якщо причина, по якій програмне забезпечення не запускається, пов'язана з помилкою Windows, тоді може допомогти Reimage).
 • Фізичні проблеми, такі як зламана клавіатура або миша.
 • Чи не буде блокувати віруси або шкідливі програми.

Запатентована технологія відновлення Windows

Reimage Windows відновлює роботу шляхом автоматичної заміни системних файлів. Це як чиста перевстановлення Windows за одну годину, без втрати будь-яких програм, налаштувань або будь-яких призначених для користувача даних. Репозиторій - сервер «запасних частин» з справними компонентами операційної системи. Reimage є єдиним продуктом для відновлення Windows, в якому є технологія, що не тільки усуває причину пошкодження Windows, але і завдані збитки. Це робиться за допомогою постійно оновлюваної онлайн-бази даних The Repository.

На сервері сховища Reimage знаходиться близько 25 мільйонів компонентів операційної системи. Наприклад, Windows 7 Ultimate має 54, 380 системних файлів і 431, 883 пов'язаних розділів реєстру. Неможливо по-справжньому виправити операційну систему, тільки очистивши її ключі реєстру. Системні файли також повинні бути перевірені. Reimage Repository Team щотижня додає справні файли і варіанти на онлайн-сервери. Середньостатистичний ремонт Windows завантажує лише невелику частину сховища Reimage, але служить для обслуговування сотень системних конфігурацій, старих і нових. Кожен ПК в світі отримує швидкий доступ до сховища завдяки мережі розповсюдження контенту (CDN). Файли сховища фактично дублюються і зберігаються в різних географічних місцях розташування, тому при ремонті з допомогою Reimage ви завантажуєте з найближчого до вас сервера.

Заощаджує час

Програма відновлення Windows Reimage економить ваш час і клопоти, пов'язані з необхідністю:

 • Аналізувати запущені процеси, намагаючись з'ясувати, що добре, а що погано.
 • Завантажити нескінченні очищувачі реєстру і системні оптимізатори.
 • З'ясуйте, це вірус чи ні.
 • Знайдіть інсталяційний компакт-диск Windows і переконайтеся, що він застарів.
 • Відформатуйте комп'ютер, переустановите Windows і фактично «почніть з нуля».
 • Переінсталюйте зламані драйвери, додатки, відновіть ліцензійні ключі і паролі.

Використання Reimage означає, що вам більше ніколи не буде потрібно встановлювати заново Windows. Процес Reimage сканує всі файли операційної системи, включаючи реєстр. Він порівнює кожен елемент зі здоровою конфігурацією в сховище Reimage і діє на:

 • Компоненти, які він перевіряє як належать вашій операційній системі - залишаються недоторканими.
 • Компоненти, що належать вбудованої програмі - залишаються недоторканими.
 • Зламані або відсутні компоненти операційної системи - замінені справними компонентами зі сховища.
 • Шкідливі компоненти - від'єднані від операційної системи і поміщені на карантин.

Компоненти системи Windows, які завантажуються з нашого сховища, ретельно підібрані відповідно з вашою версією Windows. Але в більшості випадків на цьому процес не закінчується. Зазвичай необхідно також налаштувати компоненти сховища після їх завантаження, щоб вони відповідали конкретному середовищі і налаштувань вашого ПК.

Видалення вірусів і пошкоджень, викликаних вірусами

Reimage використовує кілька різних вірусних модулів одночасно (наприклад, Avira) і призначений для користувача антивірусний механізм, розроблений командою R & D. Тут застосовуються білі списки разом з чорними, щоб краще визначити, що повинно і не повинно знаходитися у вашій операційній системі. Це дозволяє точно визначати і знищувати шкідливі компоненти, що викликають пошкодження вірусу.

Програма відновлення Reimage автоматично порівнює системні файли вашого комп'ютера з файлами сховища Reimage. Заражені файли легко виявляються, а потім замінюються здоровими. Збиток відновлюється за допомогою видалення вірусу. Заражені файли, заблоковані вірусами або операційною системою, будуть замінені при перезавантаженні комп'ютера. Reimage - єдина програма, яка видаляє вірусні ушкодження з вашого комп'ютера.

Збиток в реєстрі

Reimage може замінити цілі кущі реєстру та / або скинути пошкоджені окремі ключі реєстру. У випадках серйозного пошкодження реєстру - Reimage спочатку переглядає Windows Restore для резервного копіювання, і, якщо він недоступний, другий варіант - завантажити і замінити пошкоджені ключі реєстру чистими ключами зі сховищ.

мінімальні вимоги

Reimage не працює з використанням .NET Framework або Java. Він навіть не використовує флеш-зображення і 3D-графіку. І тому є вагома причина. Reimage призначений для виправлення комп'ютерів в будь-яких умовах - нестача пам'яті, старий процесор, зламані плагіни і помилкові установки системи. Єдина вимога - працює підключення до Інтернету і близько 512 МБ оперативної пам'яті. Reimage також призначений для роботи в безпечному режимі за допомогою мережі, що завжди є рекомендованим підходом (він відключає більшість фонових програм і забезпечує більш швидке і плавне відновлення Windows).

Що викликає помилки Windows

Помилка Windows - це помилка, яка виникає, коли з'являється непередбачене стан або збій необхідної операції. Коли у вас є помилка в Windows - будь то Windows 7, XP або Vista - вона може бути критичною і привести до зависання і аварійного завершення ваших програм, або вона може бути нешкідливою, але дратує. Якщо не перевіряти, ваша система буде ставати все більш нестабільною і працювати повільніше. Можливо, ви взагалі не зможете запускати програми. Процедури, необхідні для виправлення помилок Windows, в різних випадках відрізняються. Ви можете спробувати зробити це самостійно. Для цього необхідно вивчити точне повідомлення про помилку, яке відображається у спливаючому вікні помилок. Але що, якщо це вірус, що викликає цю помилку Windows? Або що, якщо ваш пошук не приводить до поліпшення? Якщо вам вдасться знайти виправлення, найкраще це зробити професійним технічним фахівцям або професійною програмою відновлення Windows.

Рекомендоване рішення - використовувати професійне програмне забезпечення для відновлення системи Windows Reimage, яке виконує глибоке сканування системи Windows, знаходить і автоматично виправляє системні файли і компоненти, що викликають ці помилки Windows. Reimage - єдина програма, яка містить більше 25 000 000 файлів в репозиторії і фактично виправляє ваші пошкоджені, несправні і відсутні файли програмного забезпечення Windows. Запустіть Reimage Repair зараз, щоб отримати безкоштовний звіт про ПК, щоб побачити, які у вас проблеми з ПК, а також безкоштовно отримати шпигунське ПЗ і антивірусну перевірку.

Як видалити Reimage Repair

Щоб видалити програму, відкрийте Програми та засоби, знайдіть утиліту в списку встановлених додатків і натисніть кнопку Видалити. Reimage підвищує продуктивність, зупиняє зависання комп'ютера і збої системи, а також підвищує загальну стабільність ПК. При регулярному використанні Reimage постійно оновлює вашу операційну систему, завдяки чому ваш комп'ютер працює найкращим чином. Reimage - це швидке, просте і безпечне рішення для виправлення помилок Windows.

В цілому, Reimage - це геніальна програма, здатна позбавити вас від деяких досить важких проблем з Windows. Ви можете безкоштовно завантажити програмне забезпечення і виконати діагностику, щоб з'ясувати, чи може Reimage виявити будь-які проблеми. Вам потрібно лише купити програмне забезпечення, якщо ви хочете, щоб воно запускало виправлення. Якщо у вас проблеми з комп'ютером Windows, спробуйте Reimage!