Безкоштовні дзвінки з комп'ютера на телефон

У сучасному світі дуже важливо підтримувати зв'язок з потрібними людьми. Робити це можна не тільки за допомогою смартфона. Для таких цілей може підійти і ноутбук, і комп'ютер. Виробляти цю операцію можна як за допомогою додаткових програм, так і з використанням різноманітних інтернет-сервісів. У даній статті ми докладно опишемо різні варіанти того, як дзвонити через комп'ютер на телефон.

Варіанти безкоштовних дзвінків на телефон в комп'ютера.

Способи зателефонувати з комп'ютера на телефон через інтернет

Існує кілька методів, за допомогою яких можна дзвонити з комп'ютера на мобільний. Відразу ж варто відзначити, що для здійснення дзвінків з ПК або ноутбука необхідно надійне і швидке інтернет-з'єднання, мікрофон, динаміки. Одним із способів є використання спеціального програмного забезпечення, яке необхідно встановити на ПК. Іншим же є застосування різних інтернет-сайтів, які можуть здійснювати дзвінки через інтернет.

Програми для дзвінків через інтернет на мобільний

Існує широкий спектр різних додатків, використовуючи які можна зателефонувати з комп'ютера на мобільний пристрій. Вони користуються великою популярністю, так як дуже часто є необхідність в дзвінку по мережі. Деякі з додатків абсолютно безкоштовні, деякі ж стягують плату за дзвінки на мобільні та домашні телефони, проте ця плата дуже часто набагато нижче в порівнянні з операторами зв'язку. Крім того, дані утиліти не займають великий обсяг пам'яті, якщо не брати в облік приймаються файли. Програми для онлайн-спілкування постійно оновлюються: додаються нові можливості, вдосконалюється інтерфейс. Вони прекрасно підходять для людей, робота яких пов'язана з комп'ютером, адже з їх допомогою можна проводити конференції, обмінюватися файлами і повідомленнями. Давайте ближче познайомимося з їх описом і можливостями.

  1. Viber. Відкриває наш список один з найвідоміших месенджерів, який підтримується як на телефонах, так і на ПК. Ця програма має великим списком можливостей, наприклад, безкоштовні дзвінки в інші міста і країни, відеодзвінки в HD-якості, відправка довгих повідомлень і всіляких документів, створення групових чатів. У програмі є і платні функції, такі як Viber Out. Ця опція дозволяє здійснювати телефонні дзвінки людям, які не зареєстровані в Viber. Для того щоб користуватися Viberом, необхідно мати свій особистий мобільний номер, на який ви будете реєструвати свій аккаунт. Для декого це може бути проблемою, однак в наш час у більшості людей є SIM-карта. Для установки перейдіть на офіційний сайт.

  2. WhatsApp. WhatsApp також є не менш популярною програмою для безкоштовного спілкування. Відмінності між ним і Viber незначні: різна колірна гама, незначні відмінності в безпеці спілкування. Реєстрація в WhatsApp також здійснюється за допомогою мобільного номера, тому ніяких логінів і паролів не слід тримати в голові. Для скачування перейдіть на офіційний сайт.
  3. Skype. Скайп є надійною програмою, перевіреної часом. У ній є можливість здійснювати великі відеоконференції, обмінюватися повідомленнями і файлами. Якщо Скайп буде встановлений на вашому ПК і смартфоні співрозмовника, то ви легко зможете з ним зв'язатися, не витративши ні копійки. Якщо ж ви хочете безпосередньо зв'язатися з телефоном, зателефонувавши на мобільний номер, то доведеться поповнити баланс. Вартість даної послуги буде залежати від вашого регіону. Можливість робити це без внесення грошових коштів є лише в перший місяць використання. Для початку спілкування в Скайпі перейдіть за посиланням для установки.
  4. Mail.Ru Агент. Mail.Ru Агент - це софт від розробників всім відомого інтернет-порталу. Як і в попередніх прикладах, в даному Агента ви зможете здійснювати як відео-, так і аудіозвонкі, дзвонити на мобільні телефони (за відповідну плату), вести чат, обмінюватися матеріалами. Крім самого додатка, є і його браузерна версія. Mail.Ru Агент прив'язується до вашого аккаунту в "Мій світ", тому ви швидко зможете перейти на свою сторінку, перевірити пошту, переглянути повідомлення. Для початку роботи з Mail.Ru Агентом встановіть його за посиланням.

  5. Sippoint. Sippoint також призначений для онлайн-дзвінків. Він дозволяє листуватися в чатах, дзвонити в інші міста і країни. Приємно дивують ціни даного сервісу, які кожному прийдуть по кишені. Для початку використання Sippoint встановіть утиліту за посиланням і зареєструйтеся.

Онлайн-сервіси для дзвінків на телефон через інтернет

Якщо ж у вас немає бажання або можливості встановити додатковий софт на ваш ПК, то тоді можна скористатися різними онлайн-сервісами, які дозволять дзвонити на мобільні пристрої.

  1. Звонкі.онлайн. Даний сервіс дозволяє зателефонувати в будь-яку точку світу без установки іншого програмного забезпечення. Потрібно набрати лише потрібний номер і натиснути кнопку виклику. У день дається всього лише одна безкоштовна хвилина. Більш докладні тарифи по кожному регіону можете прочитати на сайті.
  2. Zadarma.com. Ця платформа дозволяє здійснювати дзвінки з ПК на смартфон, спілкуватися на конференціях, користуватися додатковими функціями. Але все ж для роботи з нею необхідна чисто символічна плата, докладніше з якою ви можете на офіційному сайті.

  3. YouMagic.com. Сервіс для вхідних і вихідних дзвінків. Протягом першого тижня ви можете скористатися 5-ю хвилинами розмови в день без поповнення балансу, далі доведеться вибрати тарифний план і оплатити його. Для можливості роботи з сайтом необхідно зареєструватися на відповідній сторінці і вказати персональну інформацію.
  4. Call2friends.com. Ця платформа теж відноситься до числа популярних по частоті використання. Дзвонити можна абсолютно в усі країни. Тривалість безкоштовного виклику не може перевищувати 2-3 хвилини. Однак не варто засмучуватися, тому що вартість платного дзвінка невелика і кожному доведеться по кишені. Детальніше про платформу читайте на офіційній сторінці розробника.
  5. Zingaya. Даний сервіс хоч і не є безкоштовним, користується великим попитом. Zingaya - російський проект, що дозволяє здійснювати дзвінки як на мобільні, так і на стаціонарні пристрої. Цільовий потік сайту - різні компанії, підприємці, керівники. Ціни на сайті прийнятні, якщо враховувати те, що націлений він на роботу з підприємствами. Детальніше з ними ознайомитися можна на сайті компанії.

Вище ми описали одні з найвідоміших і надійних сервісів для онлайн-дзвінків з ПК на мобільний пристрій. Деякі з них є повністю безкоштовними, деякі вимагають попередньої оплати, яка на більшості сервісів не є сильно високою. Звичайно, найкращим варіантом для такої операції є різного роду месенджери: Viber, WhatsApp. Адже в них можна не тільки розмовляти, але й листуватися, обмінюватися файлами. Для роботи з мессенджерами потрібно їх попередня установка на пристрій. Онлайн-сервіси є менш практичними, ніж встановлювані програми. Цей варіант підійде тим, хто не хоче або не може встановлювати додатковий софт.

На закінчення хотілося б ще раз відзначити, що для онлайн-дзвінків ви повинні мати відповідне обладнання (мікрофон, динаміки, веб-камера (при необхідності)) і досить швидкий інтернет. У разі виникнення питань можете звертатися в коментарях.