Відкат прошивки iPhone з iOS12 на iOS 11

Новітня версія ОС від Apple - iOS 12 має низку істотних змін в порівнянні з попередньою - 11. Проте, багато користувачів зіткнулися з низкою проблем нової операційної системи, в результаті чого нормально використовувати гаджет ставало неможливо. На щастя, ви можете повернути на попередню, стабільну прошивку, виконавши відкат з iOS 12 на iOS 11.

Порядок відкату прошивки iPhone з iOS 12 на iOS 11.

Що потрібно знати перед відкотом

Ви повинні знати, що є деякі переваги зниження iOS. Перш за все, процедура безпечна для вашого пристрою, і після її завершення у вас буде нормально працюючий без будь-яких проблем гаджет. З іншого боку, глючная iOS може застрягти в режимі відновлення, в режимі DFU або на логотипі Apple, і вам доведеться подолати чимало труднощів, щоб це виправити. І, перш за все, під час процесу ви обов'язково втратите всі свої дані. Тому рекомендується негайно зробити резервну копію вашого iPhone. Найбільш поширені проблеми iOS 12 пов'язані з оновленням. Хоча раніше опубліковані оновлення сумісно з усіма провідними пристроями iOS, користувачі як і раніше стикаються з неполадками ОС. Ось деякі з найбільш поширених проблем з iOS 12 і способи їх усунення.

ОС гальмує

Хоча iOS 12 повинна зробити ваш телефон швидше, є ймовірність, що оновлення може мати неприємні наслідки. Деякі користувачі повідомляють, що їх пристрої iOS 12 зависають на кілька хвилин, через деякий час знову починають працювати, але потім знову перестають відповідати. Причин цієї проблеми може бути безліч. Якщо ваш iPhone або iPad зависає після поновлення до iOS 12, спробуйте одне з таких рішень:

 • Видаліть непотрібні дані - якщо iOS 12 працює на малому обсязі пам'яті, швидше за все, вона автоматично стане повільної. Ви можете позбутися від будь-якої програми, яка більше не використовується. Крім того, ви можете видалити фотографії, відео та інші файли даних з вашого пристрою, які вам більше не потрібні.
 • Закриття додатків - іншою причиною гальмування iOS 12 може бути обробка занадто великої кількості додатків. Для пристроїв, відмінних від iPhone X / XS (Max) / XR, ви можете відвідати менеджер додатків, двічі натиснувши кнопку «Додому». Тут ви можете перегорнути додатки, які хочете закрити. Якщо у вас iPhone X / XS (Max) / XR, перейдіть на головний екран, швидко проведіть по екрану вгору і почекайте. Тепер проведіть по додатком, яке ви хочете закрити.
 • Відключити фонове оновлення додатків - деякі додатки також можуть оновлюватися автоматично у фоновому режимі. Щоб зберегти працездатність iOS 12, вам потрібно відключити цю опцію. Зайдіть в налаштування вашого пристрою і вимкніть функцію поновлення додатків в тлі.
 • Відключення служб - крім того, ви також можете відключити інші служби на пристрої, такі як визначення місця розташування, Bluetooth, AirDrop, Wi-Fi і т. Д.

Перезавантажте iOS і перевірте, чи змінилася швидкість роботи чи ні.

Чи не працює запис екрану

З випуском iOS 11 Apple включила функцію запису екрану, яка була в значній мірі оцінена користувачами. Ця функція також була включена в iOS 12, але деякі користувачі не можуть витягти з неї максимальну користь. Вони сильно страждають, коли запис екрану iOS 12 взагалі не працює, записані відео не можуть бути збережені або не мають звуків, або файли записи пошкоджені. Ось декілька хитрощів, щоб виправити проблему із записом екрану:

 • Увімкніть запис екрану - переконайтеся, що ви включили функцію запису екрану на iOS 12. Ви можете знайти її в Центрі управління вашого iPhone. Якщо хочете, можете зайти в «Налаштування Центру управління» і також додати ярлик функції на робочий стіл. Як тільки почнеться запис екрану, ви отримаєте повідомлення.
 • Увімкніть мікрофон - іноді запис екрану просто включає візуальні ефекти без звуку. Це відбувається, коли користувач відключив мікрофон. Під час запису натисніть на значок мікрофона і переконайтеся, що він не встановлений в режим «без звуку».
 • Повернення до початкових установок - можливо, причиною цієї проблеми може бути неправильне налаштування iOS 12. Щоб це виправити, перейдіть в Налаштування / Основні / Скидання і Скинути всі налаштування.

Якщо ви все ще не можете вирішити цю проблему, просто використовуйте сторонню програму запису екрану.

Помилка активації

Останнім часом багато хто скаржиться на проблему «Помилка активації iPhone або iPad» після поновлення до iOS 12. З'являються повідомлення про помилки можуть бути «Не вдалося активувати iPhone», «Помилка активації» або «Неможливо продовжити активацію зараз». В основному це відбувається, коли ваш пристрій не може зв'язатися з сервером Apple. Також причиною може стати проблема ПО, яке заважає активації пристрою. Ось поради до вирішення проблеми:

 • Уникайте часу максимального завантаження на сервері Apple - просто зачекайте кілька хвилин. Якщо сервери Apple зайняті, ви можете почекати і повторити спробу активації телефону. Якщо вам пощастить, через деякий час ви не отримаєте цю помилку.
 • Перезавантажте iPhone - перезавантаження телефону - ще один варіант, який може допомогти. Це змусить ваш телефон знову зв'язатися з серверами Apple і усунути помилку активації.
 • Перезавантаження мережі Wi-Fi - якщо виникає проблема, пов'язана з мережею, необхідно перезавантажити мережу Wi-Fi. Переконайтеся, що ваша SIM-карта встановлена ​​правильно. Візьміть виштовхує штифт для сімки і вийміть лоток SIM-карти. Очистіть його і вставте назад.

Перевірте працездатність пристрою.

iOS 12 зависає при підготовці поновлення

Сьогодні багато хто стикається з такими ж проблемами при оновленні свого iPhone до iOS 12, коли він зависає на Preparing Updatie ... Причини можуть бути різними, тому спробуйте наступні рішення:

 • Видаліть файл OTA і завантажте його знову.
 • Перевірте підключення до мережі.
 • Перезавантажте iPhone примусово.
 • Примусово вийдіть з програми налаштувань.

Перевірте гаджет на працездатність.

iMessage не потрапляють

У більшості випадків, коли ви оновлюєте iOS до нової версії, повідомлення, відправлені через iMessage, не доставляються. Якщо iMessage каже, що не вдалося доставити, спробуйте ці поради, щоб виправити iMessage, не працюючий в iOS 12.1 / 12:

 • Перевірте, чи підтримується тип повідомлення оператором. Щоб ваше повідомлення було відправлено через iMessage, вам необхідно перевірити, чи підтримується ваш тип повідомлення вашим оператором зв'язку чи ні. Повідомлення відправляються у вигляді iMessage або SMS / MMS. Вам необхідно підтвердити, чи підтримує ваш оператор ці повідомлення чи ні. Це може бути зроблено, наприклад, по телефону гарячої лінії.
 • Підключення до мережі. iMessage працює через інтернет. Отже, якщо вам потрібно, щоб програма працювала, переконайтеся, що у вас є чинне інтернет-з'єднання. Якщо ні, ви можете включити / вимкнути режим польоту.
 • Надіслати iMessage як текстове повідомлення. Якщо при відправці iMessage у вас виникли проблеми, ви можете відправити їх у вигляді звичайного SMS або текстового повідомлення. Це дуже просто зробити. Все, що вам потрібно, це зайти в Налаштування / Повідомлення. Увімкніть повзунок «Надіслати як смс». Це відправить ваш iMessage як звичайне текстове повідомлення.

Як відкотитися з iOS 12 до iOS 11 без втрати даних

Остання версія iOS містить кілька нових додатків і різні нові функції. Але ви повинні мати на увазі, що iOS 12 підійде не для всіх. Багато хто скаржиться на раптові збої і проблеми зі стабільністю. Це певний тип проблем, з якими багато людей можуть зіткнутися при використанні iOS 12. Отже, ви будете дуже раді дізнатися, що ви можете повернутися до попередньої версії або знизити версію iOS. Також ви повинні пам'ятати, що можливість зниження дуже обмежена, коли iOS 12 стане офіційною, Apple перестане випускати прошивку для попередньої версії, а це значить, що ви не зможете повернутися до попередньої версії iOS 11. Ви повинні вчасно скористатися цією можливістю.

Даунгрейд iOS 12 без iTunes і файлу IPSW

Процедура є стандартною і не особливо складною. Для початку потрібно завантажити і встановити файл IPSW або прошивку. Замість того, щоб робити все це, ви можете просто використовувати програму відновлення системи iPhone ReiBoot. Ось як використовувати програму:

 1. Завантажити та встановити Tenorshare ReiBoot на свій ПК або Mac.
 2. Після цього підключіть iPhone до ПК або Mac за допомогою USB-кабелю.
 3. Коли пристрій буде виявлено, відкриється панель, натисніть «Відновити операційну систему».
 4. Натисніть «Відновити зараз».
 5. Після цього ReiBoot автоматично надасть вам останню офіційну прошивку iOS. Вам просто потрібно натиснути «Завантажити».
 6. Для завантаження потрібно якийсь час або, якщо у вас вже є прошивка, ви можете зробити це вручну.
 7. Після завершення процесу завантаження натисніть «Почати відновлення», і все буде зроблено автоматично.

Відкат з iOS 12 за допомогою iTunes

iOS 12, оновлена ​​версія Apple OS, містить багато обіцянок, але неможливо створити продукт, який відповідає всім стандартам. Спробуйте самі відкотити iOS 12 на 11.4:

 1. Перше, що вам потрібно зробити, це відключити «Знайти мій телефон». Зайдіть в налаштування смартфона і натисніть на свій профіль. Потім виберіть iCloud і відключіть «Знайти мій телефон».

 2. Наступним кроком є ​​завантаження файлу IPSW для конкретної моделі, яку ви використовуєте, з офіційного сайту, наприклад, iOS 11.4. Цей файл IPSW є прошивкою, яка буде встановлена ​​вами пізніше для зниження версії вашої ОС.
 3. Тепер потрібно підключити ваш пристрій до ПК за допомогою USB-кабелю. Після того, як з'єднання буде встановлено, iTunes запуститься автоматично. Якщо цього не відбудеться, вам доведеться зробити це вручну. На панелі iTunes в лівому верхньому кутку ви побачите значок телефону, це означає, що iTunes розпізнала ваш пристрій.
 4. Натисніть на значок пристрою, і ви увійдете в Зведену панель.
 5. Натисніть кнопку «Перевірити наявність оновлень», утримуючи кнопку «Option», якщо ви використовуєте Mac, в разі ПК натисніть кнопку «Shift». Відкриється вікно для імпорту файлів IPSW. Знайдіть і виберіть свій пакет прошивки.

 6. З'явиться повідомлення про те, що iTunes встановлює iOS на пристрій. Натисніть «Оновити». Приблизно через 30 хвилин з'явиться запит на введення PIN-коду пристрою.
 7. Після того, як iTunes повністю завершить установку прошивки, ваш пристрій буде перезавантажений, а потім ви зможете відключитися від комп'ютера.

Ваш iPhone повернеться на прошивку 11. Тепер ви знаєте, як видалити iOS 12.

Як відкотитися з iOS 12 до iOS 11 відновленням

Ця процедура займе набагато більше часу. При цьому відкат буде проводитися не на нову прошивку, а на відновлену.

 1. Щоб відкотитися з iOS 12, для початку потрібно скачати прошивку з офіційного сайту.
 2. Підключіть смартфон до ПК і запустіть iTunes.
 3. Переведіть смартфон в режим відновлення (DFU). Для моделей X, 8+, 8 - швидко клацнути гучність вгору / вниз, потім утримувати клавішу виключення. для 7 і 7 + - утримувати клавішу гучності вниз разом з кнопкою харчування. для 6S, iPad і iPad Pro - утримуйте «Home».
 4. Після появи вікна із запитом натисніть ОК.
 5. Затисніть Shift на клавіатурі і виберіть «Відновити iPhone».
 6. У діалоговому вікні знайдіть завантажену прошивку і виберіть її.
 7. Далі / Прийняти.
 8. Після перезавантаження смартфона система відновиться з обраної прошивки.

Готово! Тепер ви знаєте все про те, як повернути iOS 11 з версії 12. Якщо вам уже доводилося робити даунгрейд свого гаджета, розкажіть в коментарях про те, який з описаних способів ви використовували і з якими проблемами зіткнулися на новій прошивці.