Причини проблем з відправкою і прийомом повідомлень в «Telegram» і способи їх вирішення

«Телеграм» являє собою велику соціальну мережу, що дозволяє людям, які проживають в різних кутках світу, спілкуватися так, як ніби вони знаходяться поруч. Правда, як і в багатьох типових додатках, є деякі неполадки і недоробки. Іноді користувачі стикаються з тим, що послання не потрапляють або не приходять. З огляду на вищезазначене обставини кожен активний користувач повинен знати, як позбутися від проблем. Отже, розберемо детально, з яких причин в «Телеграм» не приходять повідомлення чи ні можливості їх відправити, і як бути в подібній ситуації.

Причини, за якими виникають відмови

Проблеми у відправці повідомлень в додатку «Телеграм» виникають через збої, які з'являються в алгоритмах програми. Певні функції «Телеграма», що обчислюють спам, мають досить жорстку структуру, саме вони здатні помилково внести будь-якого з користувачів в список спамерів. Уникнути подібних проблем досить просто, для цього необхідно спілкуватися лише зі своїми передплатниками, внесеними в контакти. Навіть в тому випадку, якщо користувач спілкується з новим співрозмовником вперше, щоб з'ясувати у нього якийсь певний питання і потім не повертатися до цієї розмови, переважно вносити його хоча б тимчасово в список контактів. Після спілкування чат і контакт можна видалити за все в пару кліків.

Ще однією причиною, по якій в «телеграмі» виникають проблеми і не відправляються повідомлення, є блокування облікового запису. Якщо когось цікавить, чому він не може відправити послання певного співрозмовника, слід з'ясувати наявність особистої блокування. У тому випадку, якщо немає можливості відправити повідомлення певній людині, найімовірніше, він заблокував відправника. Варто зазначити, що можливість обмінюватися текстами в такому випадку не відновиться до тих пір, поки не буде знято блокування. Як правило, послання не зможе відправитися, якщо одного з учасників бесіди образили в спілкуванні.

передумови неполадок

Відправлені одним учасником бесіди повідомлення не будуть доставлені за призначенням в тих випадках, коли не відображається галочка, що сигналізує про успішну доставку.

Після розблокування, якщо така мала місце, співрозмовники зможуть знову почати спілкуватися, програма повідомить про це користувача наявністю відразу двох галочок. Саме цей аспект дасть зрозуміти про успішно доставлений посланні.

Досить часто відправляти смс немає можливості через певних умовностей і правил. Зокрема, це стосується листування з іншою людиною. Якщо користувач захоче переслати третій особі всю історію бесіди, йому це зробити не вдасться.

У прийшов посланні не показуються фотографії, які будуть підтягнуті з «Facebook».

Однак якщо всі правила дотримані, умовності не порушені, а відправити повідомлення все ж не вдається, необхідно шукати причину в іншому. У такій ситуації буде розсудливо звернутися до адміністраторів групи підтримки, зробити це можна буде безпосередньо з мобільного додатку. Фахівці, як правило, швидко з'ясовують причину неполадки і роблять все можливе, щоб все знову відправлялося.

Неполадки, обумовлені технічними особливостями

Проблеми відправки можуть виникати не тільки в пересилання текстових повідомлень, іноді користувачі не мають можливості пересилати аудіо або відеофайли. Найчастіше проблема викликана безпосередньо особливостями будови, перешкоджати виконанню операції можуть специфічні властивості телефону. У цій ситуації програмісти «Телеграма» не зможуть допомогти, так як рішення проблеми не існує.

Якщо в повідомленнях необхідно відправляти великі за обсягом відеоролики, налагодити зв'язок можна за допомогою хостингу YouTube. Завантажене на подібний інтернет-ресурс відео можна буде показати співрозмовнику, відправивши йому тільки посилання. Разом з тим у одержувача буде можливість переглянути, скачати запис.

висновок

«Телеграм» має широкий спектр можливостей, його функціонал дозволяє обмінюватися текстами, голосовими посланнями, відеороликами та багатьом іншим. Однак якщо виникають проблеми у відправці, слід перевірити відсутність порушень, передбачених розробниками програми.