Популярні конструктори для створення ботів «Telegram»

Таке явище як «боти» вже міцно увійшло в нашу повсюдну життя. На даний момент вже мало хто може уявити свій побут без використання того чи іншого виду роботів. І з розвитком мессенджера «Telegram» бажаючих створити власного робота збільшується з кожним днем. Але далеко не у всіх є розуміння і знання такої області, як програмування. На допомогу приходять спеціальні конструктори, які дозволяють в напівавтоматичному режимі здійснити розробку і активацію бота.

З усіх подібних ресурсів варто виділити 4 найпопулярніших і простих у використанні конструкторів.

Chatfuel

Це багатофункціональний конструктор ботів для «Telegram» і для «Фейсбуку», з великим спектром можливостей, він максимально простий в освоєнні і безкоштовний, що важливо для багатьох користувачів.

За повідомленнями розробників, число створених за допомогою «Chatfuel» ботів неухильно наближається до 500.000 (в тому числі і офіційний від «Forbs»), а число користувачів вже давно перевалила за 15 мільйонів. З сервісом також працюють «National Geographic», «TechCrunch» і «UBER».

Реалізовано сотні варіантів інтеграції, в число яких входять і такі стовпи як «YouTube», «Twitter», «Facebook» і «Instagram».

Chatfuel

Незабаром буде додана підтримка для «KIK», «Slack», «WhatsApp» і «Viber».

Для роботи з даним сервісом в «Telegram» необхідно знайти і додати «@Chatfuelbot», а далі за допомогою підказок здійснювати розробку і навчання.

Api.ai

На думку багатьох користувачів, «Api.ai» - це один з основних конкурентів «Chatfuel».

В даному конструкторі основна частина роботи здійснюється в консолі, а не в чаті з ботом (не беручи до уваги початкове створення через «@BotFather»).

Для роботи з сервісом потрібно активний акаунт Google, в якому необхідно авторизуватися на сайті «//api.ai».

Api.ai

«Api.ai», як і багато подібних ресурси, не безкоштовний, так існує безкоштовний пакет з обмеженням в 6000 звернень в місяць, за додаткову плату пакет і повний функціонал буде потрібно платити по 89 доларів в місяць.

Даний сервіс постійно розвивається, про це свідчить хоча б той факт, що «Api.ai» придбала компанія «Google».

Flow XO

Основним напрямком сервісу «Flow XO» є створення і підтримка ботів для бізнес-задач.

Скористатися можливостями «Flow XO» безкоштовно можливо тільки в обмеженому режимі, ціна ж за платні пакети починається від 19 доларів в місяць.

За дану ціну пропонується наступний основний функціонал:

  • редактор логіки;
  • віджет для просування;
  • вбудований web-месенджер;
  • використання HTTP / JSON;
  • сортування вмісту RSS;
  • тригери;
  • фільтри;
  • виконання JavaScript і інші.

Flow XO

Список можна продовжувати і далі, так як «Flow XO» продовжує, як і його конкуренти, розвиватися, привертає все більше інвесторів і вдосконалює пропоновані можливості і сервіс в цілому.

Recast AI

«Recast.ai» - ще один конструктор ботів «Telegram» - використовує власну технологію розпізнавання природної мови. За запевненням самих розробників, на створення і початкове навчання витрачається не більше 8 хвилин.

Recast AI

Для роботи доступні Python, NodeJS, PHP, Android і API.

До переваг також варто віднести і оснащення сервісу безкоштовним тарифом без строгих обмежень, що дозволяє використовувати практично всю пропонує функціональну складову «Recast.ai». Платний пакет пропонується для корпоративних клієнтів.

Конструкторами ботів зараз вже нікого не здивуєш, самі поняття програмування та розробки поступово відходять на другий план і замінюються автоматичним створенням, практично без втручання і втручання користувача.