Помилка при установці iOS 12 - чому виникає і що робити

Компанія Apple регулярно випускає оновлення своєї операційної системи для мобільних пристроїв - iOS. Встановити їх зазвичай можна без проблем, і тут же насолоджуватися нової продуктивністю і додатковими можливостями. Але не завжди все проходить гладко - під час цього процесу бувають помилки і збої, і навіть кілька спроб поспіль не завжди дають результат. З цим можна боротися, до того ж різними способами, які тут і розглянемо.

Усунення проблем при установці iOS 12.

Загальні проблеми iOS 12 під час поновлення

Взагалі, ця версія системи орієнтована, як підвищує стабільність і надійність. Особливих поліпшень функціоналу і красивих булочок в ній немає, основне завдання її - усунення помилок, накопичених в попередніх версіях. Але це всього лише програма, і в ній неминуче є власні слабкі місця, тому може виникати помилка при установці iOS 12. Але іноді проблема буває і з-за несумісності з пристроєм. Наприклад, якщо спробувати встановити цю систему на iPhone 5, то нічого не вийде. Тому що вона зможе працювати тільки на iPhone версій 5S і вище, і далеко не на кожній моделі iPad. Тому перш за все потрібно перевірити сумісність зі своїм пристроєм. Буває, що з сумісністю все в порядку, але оновлення не виходить. Найпоширеніші проблеми такі:

 • Вимога оновити iTunes при установці з комп'ютера.
 • Помилка 3194.
 • Не вдалося перевірити оновлення - гаджет не може його виявити.
 • Збій в самому процесі установки.

Всі вони вирішуються різними способами, тому розглянемо їх докладніше. Але врахуйте, що це всього лише найпоширеніші ситуації, бувають і інші, більш екзотичні.

Помилка для поновлення iOS 12 - «у вас повинна бути встановлена ​​новітня версія iTunes»

Збій установки оновлення iOS 12 при використанні програми iTunes - частий випадок. Навіть якщо ви оновили його до останньої версії, все одно може виводитися повідомлення про помилку і нічого не виходить. Боротися з цим можна шляхом повного переустановлення програми. Спочатку потрібно зайти в «Панель управління -« Програми та засоби »і видалити iTunes з комп'ютера. Після цього треба перезавантажити комп'ютер. Потім треба завантажити з офіційного сайту останню версію і заново її встановити. Після цього оновлення iOS зазвичай проходить без проблем.

Помилка 3194 при установці iOS 12

Іноді iTunes видає вікно з кодом 3194, при цьому відбувається збій поновлення iOS 12. Це може відбуватися з цілого ряду причин:

 • Антивірус або FireWall можуть блокувати утиліті доступ в мережу або до серверів Apple. Іноді можуть заважати інші працюють мережеві програми. Спробуйте все їх вимкнути, все зайве закрити, залишивши працювати тільки iTunes.
 • Можливо, утиліті iTunes не вистачає прав для зміни файлів. Запустіть її від імені адміністратора.
 • У папці Windows є файл hosts, в який заносяться сервера, доступ до яких заборонений. Треба подивитися його - він відкривається в Блокноті, і повинен бути порожнім. Знайти його можна в папці Windows \ System32 \ driver \ etc.
 • Перевірте версію iOS, яку ви намагаєтеся встановити - вона повинна бути найновішою.

Іноді збій установки оновлення трапляється по апаратним причин - якщо ви намагаєтеся встановити його на iPhone менше 6 версії, в крайньому випадку 5S. Навіть на звичайну 5 модель воно вже не встане. Але особливу увагу треба звернути на доступ до серверів Apple і на файл прошивки - його можна скачати ще раз з офіційного сайту.

Збій Перш ніж виконувати оновлення iOS 12

Якщо ви намагаєтеся встановити прошивку прямо з пристрою, за допомогою інтернету, то можете отримати повідомлення «Збій Перш ніж виконувати оновлення». Особливо це стосується iPhone 5S і інших «старих» моделей. Це означає, що апарат не знаходить на сервері потрібного файлу, а може, і з самим сервером не може з'єднатися. Відзначимо, що це ненадійний спосіб, яким можна користуватися хіба що в крайньому випадку, коли немає альтернативи. Адже в будь-який момент зв'язок може перерватися з якої-небудь причини, і тоді доведеться все починати спочатку. Боротися з помилкою можна такими способами:

 • Перезавантажити апарат. Цей найпростіший метод насправді може «вилікувати» величезна кількість програмних помилок.
 • Перевірте наявність інтернету або Wi-Fi - мережі. Якщо вони нестабільні або мають нестійкий сигнал, скористайтеся іншою мережею.
 • Якщо встановлюєте звичайну версію iOS 12, то в ньому не повинно бути ніяких профілів. Для бета-версії, навпаки, профіль потрібно. Перевірте це відповідність в налаштуваннях.
 • Якщо все вищеперелічене не допомогло, відмовтеся від оновлення «по повітрю», і зробіть це за допомогою iTunes.

Враховуйте і ажіотаж, що виникає при виході свіжої версії системи. У перші години сервери Apple виявляються перевантаженими, з'єднання з ними може бути нестабільним, іноді підключитися до них не виходить. Не намагайтеся бути першим, почекайте трохи, перша хвиля фанатів спаде, і все буде працювати швидко і добре.

Збій установки оновлення iOS 12

Така ситуація з появою повідомлення про помилку зазвичай теж трапляється при оновленні через інтернет. Як виправити цей збій і все-таки оновитися до iOS 12? Набагато надійніше підключити свій гаджет до комп'ютера і скористатися iTunes. Коли такої можливості немає, можна спробувати:

 • Виконати перезавантаження пристрою.
 • Перевірити наявність вільної пам'яті. Якщо її зовсім небагато, видалити кілька ігор або ще що-небудь погане.
 • Подивитися, як працює інтернет, скористатися Wi-Fi.
 • В налаштуваннях видалити завантажений файл оновлення та повторно його скачати.

Якщо нічого не допомагає, все-таки доведеться скористатися iTunes.

Неможливо перевірити оновлення - iOS 12 не минуло перевірку

Така помилка - не рідкість. Вона з'являється після установки нової прошивки, і повідомляє, що відсутня підключення до інтернету, і перевірка не пройшла. Така помилка при оновленні iOS 12 може виникати з різних причин:

 • Дійсно не працює інтернет.
 • Встановлена ​​версія застаріла і її підпис не працює.

Насамперед корисно виконати перезавантаження, і якщо проблема не зникла, перевірити роботу інтернету з браузера. Якщо він працює, то справа може бути в провайдера - деякі заносять сервера Apple в список заборонених і підключитися до них неможливо. Спробуйте підключитися до мережі Wi-Fi з іншим провайдером. Якщо з інтернетом все в порядку, але помилка не зникла, то значить, ваша версія прошивки вже застаріла, і Apple вже випустила більш свіжу версію. Так буває, якщо завантажити прошивку, і спробувати встановити її через якийсь час - оновилася система iOS не проходить перевірку і iPhone видає повідомлення про відсутність інтернету. Тоді вихід один - завантажити найсвіжішу версію, і встановлювати її.

Чому Apple при настільки різних ситуаціях показує повідомлення про відсутність інтернету, залишається загадкою. Навіть якщо не проходить перевірка підпису прошивки, в вікні з'являється ця помилка, тільки заплутуючи користувачів. Звичайно, бувають і інші ситуації, з іншими видами збоїв, ми розглянули найпоширеніші. Діліться в коментарях своїми випадками, і як ви вирішували проблему - цей досвід кому-небудь напевно стане в нагоді.