Налаштування часу відвідування в телеграм - простий шлях візуального приховування

Мессенджер Telegram тим і знаменитий, що дозволяє максимально (серед своїх конкурентів) захистити секретність виробленого спілкування. Один скандал на федеральному рівні, який розгорівся між ФАС Росії і власниками програми, чого тільки варта. Шифрування, недоступне для розшифровки третіми особами - ось що зробило славу цього сервісу.

Поки в Telegram не можна приховувати взагалі своє відвідування мережі, про що вже починають мріяти користувачі і про що, судячи з усього, замислюються і розробники. Але ось до межі прискорити роботу через спеціальну функцію перенаправлення трафіку з завантажених серверів, це вже реалізовано, прекрасно працює і ставить службу на провідні ролі в своєму сегменті програмного ринку.

На цьому тлі завдання, як в Телеграма прибрати час відвідування, виглядає вже зовсім простий і природною.

Налаштування приховування часу відвідування

Щоб зробити це завдання приховування часу, необхідно наступне (звертаємо увагу, що працюємо з русифікованим варіантом програми, що теж робиться окремо):

  1. Заходимо в настройки.
  2. Вибираємо пункт «Конфіденційність та безпека».

  3. Потім - «Остання активність».

  4. У наданому списку вказуємо, кому дозволяється бачити дату вашого останнього відвідування.

  5. Трохи нижче є пункт «Завжди приховувати від" - тут вибираємо тих, для кого час має бути невидимим.

Звертаємо увагу на один нюанс. Якщо встановити приховування часу відвідин по максимуму - «нікому», то його неможливо буде дізнатися не тільки вашим співрозмовникам, але і вам самим. При цьому факт перебування в мережі буде фігурувати щоразу при запуску програми.