Перевірка PS3 при покупці з рук

До сих пір цю проблему покупки б / у електроніки ніхто не вирішив. Все залежить від такої кількості випадковостей, в першу чергу від порядності продавця, що передбачити заздалегідь результат абсолютно неможливо. Що має на той, хто ставить перед собою таке завдання - купити з рук PlayStation 3? Тут ситуація подвійна. По-перше, навіть незважаючи на те, що вийшла PS 4, ігор під неї - раз, два та й усе, та й завжди перший млинець буває комом, то одне глючить, то інше. Краще почекати рік-два, коли ринок прийме нове. По-друге, звичайно, куплене б / у набагато дешевше. Але за цією дешевизною ховається і постійна небезпека напоротися на шахрая, впихати вам зле, а з PS 3 небезпеку цього досить велика. Ось що потрібно мати на увазі в першу чергу.

І тим не менше, якщо стоїть питання, чи купувати PlayStation 3 з рук, то відповідь можна дати такий - якщо ціна влаштовує, якщо консоль толково і всебічно перевірена, то чому б і ні? Є і ще один момент - часто ігрові консолі гарні в руках інших, поки дивишся, як грають інші. Коли вона виявляється вже у тебе, то місяць-два і якось виростаєш з цього пустощів, тим більше що є PS4 і все беруть тільки її. Дивіться уважно, щоб перше захоплення від GTA не зміна вигуком Райкіна: «Закрий рот, (далі звернення до неї кожен може вибрати на свій смак), я все сказав!»

досліджуємо ринок

Отже, перед тим як зважитися на пошук PS3 б / у, проведемо невелике дослідження: як справи з новими такими консолями? Коли мова йде про PS3, то питання можна поставити і по-іншому - що залишилося на складах? Відповідь буде обескураживающий - майже нічого.

Дивимося, наприклад, що пропонує MVideo. З реклами - 20 моделей, але по факту - 18 на складі відсутні, а в наявності 2 з пам'яттю на 12 ГБ за цінами 14-15 тисяч (звертаємо увагу, це щонайменше на третину дешевше нової PS4 і в цьому вся сіль звернення до PS3)

Таким чином, якщо вам пропонують б / у PS3 за 12-13 тисяч, не варто морочити собі голову, цього просто не може бути, на вас гріють руки. Якщо ж ціна в повній конфігурації (з джойстиком, само собою) становить 5-6 тисяч, то теж глухий номер - така консоль полетить через тиждень роботи.

Приходимо до висновку - розглядати потрібно варіанти по 9-10 тисяч. Саме така вартість відповідає і характеру б / у, і достатньою ще надійності приставки.

Спосіб продажу - важливий момент, що характеризує продавця

Дуже важливо вибрати і весь порядок, який супроводжує сам процес продажу від уміння продавця правильно організувати продаж, залежить і ставлення до самого виробу.

По-перше, потрібно правильно вибрати місце для знайомства і один з одним, і з товаром. Це не повинен бути «пеньок» в парку. Не вибирайте і «офіс» продавця десь в студентському гуртожитку. Найкраще розташуватися де-небудь в тихому кафе в центрі міста. Заздалегідь обговоріть спосіб оплати - карта Ощадбанку, WebMoney, Яндекс-гроші. Переведіть необхідну суму на свій обраний гаманець або рахунок, найкраще, якщо там буде рівно, скільки коштує консоль.

По-друге, познайомтеся попередньо з тим місцем, де буде відбуватися покупка. Зрештою, вам знадобиться для оплати інтернет. Перевірте, як ваш ноутбук бере Wi-Fi, проведіть весь цикл можливого алгоритму оплати.

Перевірка якості інтернету на ноутбуці

Від того, як буде організований весь процес покупки, буде залежати і якість купленого б / у PS3. Зв'язок, звичайно, більше «потойбічна», але вона грає, як не дивно. Це з розряду - люби справу і воно полюбить тебе.

Третій етап - перевірка покупки

Коли справа дійшла до знайомства безпосередньо з консоллю, зверніть увагу на її модель - це Fat, Slim або SuperSlim. Відразу обмовимося, Fat - показала себе найменш надійною з трьох, в першу чергу це відноситься до приводу. Консоль у Fat теж з часом залишає бажати кращого, вона починає шуміти.

А в загальному, порядок перевірки заліза і софта виглядає наступним чином:

  1. Спочатку перевіряємо всю упаковку і документацію на консоль. Все повинно бути на місці. При цьому не забудьте перевірити ідентифікаційні номери як в документації, так і на виробі. Вони повинні збігатися. Не ведіться на те, що коробка, а тим більше документація, були загублені. По-перше, це, швидше за все, не так. По-друге, якщо все-таки документації немає, значить, непередбачливий клієнт. Тим більше не варто з таким мати справу. Ну і, по-третє, конкуренція в цій галузі настільки велика (в бажанні продати б / у PS3, маємо на увазі, коли на повну силу вже рекламуються PS4), що покупка без коробки і без документації не причина, щоб ризикувати.

Потім все, як завжди.

  1. Перевіряємо зовнішній вигляд консолі. На поверхні ні в якому разі не повинно бути і найменших видимих ​​механічних пошкоджень - будьте уважні і прискіпливі. Не повинно бути і слідів впливу розчинниками. Якщо такі сліди є, щонайменше це говорить про неакуратність власника. Якщо він так був неаккуратен зовні, то що можна очікувати від «нутрощів».
  2. Обов'язково проконтролюйте стан пломб - вони повинні бути в ідеальному стані. Це відноситься, в першу чергу, до Slim і SuperSlim - немає такої необхідності в цих моделях «порпатися» всередині (для Fat ще й можна знайти якесь виправдання - змінювалася термопаста). Якщо консоль розкривалася, можливо, і можна пробачити, але продавець повинен сам в цьому зізнатися, тим більше якщо сліди розтину явно видно. Якщо хочете, це тест на порядність продавця.

    Особливо ретельно перевіряємо стан роз'ємів. Хитаються роз'єми - один з найнеприємніших недоліків б / у консолей.

  3. Далі, підходить час перевірити консоль в роботі. Включаємо і контролюємо швидкість завантаження, природно, попередньо розуміючи, якою вона реально повинна бути. Тут потрібно маленька підготовка: найкраще, якщо у вас вже буде певний досвід роботи на PS3 - це значно полегшить весь процес перевірки. Якщо до цих пір такого досвіду не було, то напроситеся до одного, до знайомого, щоб він показав вам весь процес включення і запуску будь-якої гри. Важкувато з друзями з PS3, так зайдіть в будь-який великий супермаркет електроніки, прикиньте покупцем і попросіть продемонструвати роботу консолі. По крайней мере, відчути час завантаження ви зможете запросто.
  4. Після того як консоль завантажиться, починаємо прислухатися. При роботі не повинно бути ніяких сторонніх шумів - це відноситься як до приводу, так і до двигунів джойстика. Будь-які шуми - прямий привід відмовитися від покупки. І якщо у Fat невелике рівномірне звучання якось терпимо, особливо у джойстика, то у обох Slim шум неприпустимий ні в якому разі, тут все працює дуже тихо.
  5. Приступаємо до перевірки софта - в першу чергу тут цікавить, як відбувається взаємодія консолі і джойстика. Обов'язково пройдіться по всіх пунктах меню.
  6. Ну і звичайно, особливу увагу перевірці приводу. По-перше, кілька разів вставляємо різні диски і виймаємо їх - механізм повинен відгукуватися без проблем. По-друге, перевіряємо стан поверхні витягнутих дисків. Знаходиться диск всередині чи ні, привід повинен працювати абсолютно безшумно - тільки це гарантія вдалої покупки в цілому.
  7. На завершальному етапі перевіряємо безпосередню роботу на консолі - запускаємо будь-яку гру і просто починаємо грати 10-20 хвилин. Тут головна завдання не награтися, само собою. Тут переслідуємо дві інші найважливіші завдання. Перше - перевіряємо якість зв'язку з монітором і якість картинки, її стабільність. І друге - перевіряємо стабільність роботи самого виробу. Не секрет, що з плином часу електроніка нагрівається, а якщо вона б / у, то починає «гальмувати» або взагалі відмовляється працювати. Запустити консоль і просто почекати 30-40 хвилин, нічого не роблячи - звичайний хід перевірки, нам важливо дати їй прогрітися.
  8. Ну і наостанок - спробуйте пограти в мережеву гру, так ви перевірите легальність покупки, хоча, відверто кажучи, для PS3 ця перевірка, за давністю років, не так і актуальна (ця перевірка - НЕ забанена чи консоль - сильно актуальна для PS4; для PS3 не варто стріляти по горобцях з гармат, у вашому розпорядженні буде величезна кількість і не мережевих ігор).

Ось, що необхідно зробити, щоб не сісти в калюжу при покупці колишнього у вживанні PlayStation 3. І справа зовсім не в тому, що ви переплатите. Справа в тому, що у вас в будинку виявиться нікому не потрібний мотлох, та ще й куплений, такий і безкоштовно нікому не потрібен.