Способи виправлення помилки bad module info

Користувачі останнім часом часто стикаються з помилкою «Bad Module Info» (в більшості випадків при запуску сучасних ігор, таких як PUBG і CS: GO), особливо після поновлення Windows 1709 для розробників. З тих пір гравці, що грають в PUBG, CS Go і Fortnite, час від часу повідомляли про цю помилку. Основною причиною є механізми і модулі, задіяні в запуску гри на вашому комп'ютері під керуванням самої Windows. Повний повідомлення про помилку: «Програма bad_module_info не працює».

Виправлення помилки bad module info.

Причина виникнення помилки bad module info в Windows

Ви можете подумати, що, оскільки PUBG та інші ігри мають свій власний модуль запуску, він не має ніякого відношення до різних бібліотекам і модулів Windows. Але це працює не так; в кожній грі використовується зумовлений механізм, реалізований в Windows, і в якості основної структури вони виконують свої операції під час запуску гри. Серед основних причин виникнення помилки:

 • Включена функція повноекранної оптимізації.
 • Неправильні налаштування значення віртуальної пам'яті.
 • Несумісність додатків і вашої версії Windows.
 • Застарілі драйвера відеокарти або іншого обладнання.
 • Неправильно встановлені оновлення ОС (або їх відсутність).
 • Інші ресурсомісткі додатки / ігри, запущені у фоновому режимі.
 • Ігрова панель, вбудована в Windows
 • Застаріла версія BIOS.

Розглянемо можливі методи вирішення проблеми більш детально.

Методи усунення помилки

Коли ви бачите помилку bad_module_info, перше, що ви повинні спробувати, - це помістити вашу гру в фоновий режим.

Відключення повноекранної оптимізації

У Windows є функція «Повноекранна оптимізація», яка дозволяє операційній системі покращувати якість гри і продуктивність, коли програма працює в повноекранному режимі. Оскільки сучасні ігри в основному налаштовані на повноекранний режим, цей механізм включається і намагається його оптимізувати. Замість оновлення Windows 1709 є багато повідомлень, що це викликає повідомлення про помилку. Щоб виправити bad module info в Windows 10, ви можете відключити повноекранну оптимізацію і подивитися, чи вирішить це проблему. Пам'ятайте, що відключення цієї опції зменшить FPS, але ви, по крайней мере, зможете грати.

 1. Клацніть правою кнопкою миші на ярлику гри / програми або лаунчер і виберіть Властивості.
 2. Після цього виберіть вкладку Сумісність і перевірте опцію «Відключити оптимізацію на весь екран». Також встановіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора».
 3. Натисніть кнопку «Применить», щоб зберегти зміни і вийти.

Зміна значення віртуальної пам'яті

Віртуальна пам'ять є розширенням фізичної пам'яті. Якщо ви встановили Windows 10 (1709) на SSD, ви можете змінити віртуальну пам'ять, щоб запобігти появі повідомлення про помилку bad_module_info:

 1. Використовуйте поєднання клавіш Win + PauseBreak для запуску вікна властивостей системи.
 2. З лівого боку натисніть Розширені налаштування системи.
 3. Перейдіть на вкладку «Додатково». Під елементом «Продуктивність» натисніть «Налаштування», щоб відкрити параметри продуктивності.
 4. Виберіть вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити».
 5. Зніміть прапорець «Автоматично управляти розміром файлу підкачки для всіх дисків».
 6. Виберіть користувача розмір, щоб встановити правильний розмір файлу підкачки для кожного диска.

Перевірте, чи вдалося виправити помилку bad module info.

Запуск програм в режимі сумісності Windows 7 або 8

Вимогливі ігри та програми можуть бути несумісні з останньою версією Windows 10 Fall Creator Update (1709), і для усунення збою bad_module_info ви можете включити режим сумісності файлу програми з розширенням .exe:

 1. Знайдіть файл .exe вашого збійного додатки і клацніть його правою кнопкою миші. виберіть «Властивості».
 2. Перейдіть на вкладку "Сумісність". Тут встановіть прапорець «Запускати цю програму в режимі сумісності». Потім з меню, що випадає виберіть Windows 7.
 3. Натисніть кнопку «Змінити параметри високого DPI», встановіть прапорець «перевизначити режим масштабування» і зі списку виберіть «Система (Розширена)». натисніть ОК.
 4. Відзначте «Запускати цю програму від імені адміністратора».
 5. Натисніть кнопку «Применить» і кнопку ОК.

Оновлення драйверів для відеокарти

Можливо, робота модуля припиняється, тому що ви використовуєте неправильні драйвери пристроїв або вони застаріли. На випадок, якщо це і є джерело помилки, ви повинні оновити всі драйвери і подивитися, чи вирішить це проблему. Ви можете зробити це вручну. Натисніть Win + X і виберіть Диспетчер пристроїв. У вікні, розгорніть гілку Відеоадаптери, знайдіть і двічі клацніть свою відеокарту. У вікні виберіть вкладку Драйвер і натисніть кнопку «Оновити драйвер». Далі вам буде запропоновано вибрати автоматичну або ручну установку (виберіть автоматичну), дочекайтеся закінчення сканування і установки, потім перезавантажте ПК.

оновлення Windows

Крім інших компаній, розробники PUBG офіційно визнали повідомлення про помилку і також повідомили, що це не єдина гра, порушена оновленням Windows 1709. Згідно PUBG:

На момент публікації не було ніяких можливих обхідних шляхів для ситуації. Ця помилка була швидко помічена інженерами Microsoft, які пізніше випустили кілька оновлень програмного забезпечення, щоб виправити повідомлення про помилку. Слідом за Microsoft, PUBG також оновив гру, щоб виправити проблему і переконатися, що це не відбудеться в майбутньому.

Так що, якщо ви зіткнулися з цією помилкою, це, ймовірно, означає, що у вас не встановлена ​​остання версія Windows. В цьому випадку ми рекомендуємо оновити Windows якомога швидше, використовуючи наведені нижче кроки:

 1. Натисніть Windows + S, введіть в діалоговому вікні «Оновити» та відкрийте «Налаштування».
 2. Виберіть опцію «Перевірити наявність оновлень і дозволити оновлення Windows». Перш ніж продовжити, переконайтеся, що у вас є активне підключення до інтернету.
 3. Після установки оновлення перезавантажте комп'ютер і знову запустіть гру або додаток, при якому виникала помилка.

На додаток до Windows також переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія гри / програми.

Відключення ігровий панелі

Ігрова панель - це нова функція, що з'явилася в останні оновлення Windows 10. Вона автоматично виявляє запущену гру і відкриває «ігрову панель» в центрі нижньої частини екрану і дозволяє записувати, захоплювати або знімати ігровий процес за допомогою гарячих клавіш. Доступ до консолі можна легко отримати в грі, натиснувши Windows + G, коли ви граєте в будь-яку гру в або поза додатки Xbox. Практика геймерів показала, що ігрова панель часто викликає кілька помилок і ускладнює роботу гри. Її можна спробувати відключити і подивитися, чи допоможе це. Ви завжди можете включити панель знову, якщо у вашому випадку це не допоможе.

В останні оновлення Microsoft в Windows випустила функцію під назвою «Ігрова панель», яка дозволяє користувачам записувати свій процес, коли вони грають в ігри. Це дуже корисна функція, яка стає зручною, оскільки вам не потрібно виходити з гри або дозволяти стороннім програмам записувати вашу сесію. Замість цього ігрова панель автоматично запускається кожного разу, коли ви граєте в будь-яку гру, і дозволяє використовувати інструменти з допомогою гарячих клавіш. Виконуваний файл gamebarpresencewriter - це процес виконання функціональності Game Bar. Ви можете легко отримати доступ до панелі ігор, коли граєте в будь-яку гру, натиснувши Windows + G. Вона включає в себе параметри, що дозволяють зробити знімок екрана, записати свій ігровий процес або швидко запустити додаток Xbox.

Однак було багато користувачів, які повідомляли, що це додаток викликало ненормальне використання ЦП або пам'яті при запуску будь-якої гри на своїх комп'ютерах. Крім того, був також випадок, коли виникла помилка, тому що файли Game Bar не були доступні в системі для використання. За винятком помилок, були серйозні випадки, коли люди не могли відключити запуск панелі ігор при відкритті будь-якої гри. Слід також зазначити, що деякі ігри для Xbox залежать від ігрового DVR для їх плавною роботи. Якщо ви вимкніть його, вони можуть працювати нестабільно і викликати непередбачені помилки. Якщо вони це зроблять, ви завжди можете скасувати зміни, використовуючи той же метод.

Відключення ігровий панелі в додатку Xbox

Ігрова панель - це, перш за все, особливість додатка Xbox, присутнього у вашій Windows. Спочатку ми спробуємо відключити ігрову панель безпосередньо з програми Xbox і подивимося, чи має це якесь значення. Якщо це не спрацює, ми розглянемо можливість відключення Xbox DVR або ігровий панелі за допомогою реєстру.

 • Натисніть Windows + S, введіть «Xbox» в діалоговому вікні та відкрийте програму.
 • Натисніть на значок «Налаштування» в лівому нижньому кутку екрану. Тепер виберіть «Game DVR» зі списку вкладок і зніміть прапорець «Записувати ігрові кліпи і скріншоти за допомогою Game DVR».
 • Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу, і перевірте, чи вирішено дана проблема.

Відключення за допомогою налаштувань

Якщо ви як і раніше не можете деактивувати функцію за допомогою двох вищезазначених рішень, ми можемо спробувати відключити їх, використовуючи ваш додаток налаштувань за замовчуванням. Зверніть увагу, що ця функція була включена в настройки після оновлення для розробників. Якщо у вас не встановлена ​​ця версія, ви не зможете виконати рішення, вказане нижче.

 • Натисніть Windows + S, введіть «настройки» в діалоговому вікні та натисніть Enter.
 • В налаштуваннях натисніть «Ігри» і виберіть «Ігрова панель», використовуючи навігаційну панель в правій частині екрана.
 • Зніміть прапорець «Записувати ігрові кліпи, знімки екрану і трансляцію за допомогою ігрової панелі».

Перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи вирішено проблему.

Відключення ігровий панелі за допомогою спливаючих налаштувань

Якщо ви видалили додаток Xbox зі свого комп'ютера, ви, можливо, не зможете змінити налаштування і відключити ігрову панель, як описано вище. В цьому випадку виправлення досить просте; ми відключимо запуск Game Bar, коли ви запускаєте гру, використовуючи свої власні настройки.

 • Нехай Game Bar буде з'являтися на вашому комп'ютері кожен раз, коли ви запускаєте гру, а якщо немає, натисніть Windows + G, щоб запустити її.
 • Після запуску ігрової панелі натисніть на значок «Налаштування» в правій частині панелі.
 • Зніміть всі наступні опції:
  • «Відкрити ігрову панель при використанні (Xbox) на контролері».
  • «Показувати ігрову панель, коли я граю в повноекранні гри, які Microsoft перевірив».
  • «Запам'ятати це як гру».
 • Після внесення необхідних змін перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи вирішено дана проблема.

Існують також інші обхідні шляхи, такі як видалити програму Xbox, запуск gamebarpresencewriter.exe з правами адміністратора або зміна файлів реєстру. У деяких випадках вони працюють, але в інших вони посилюють проблему.

оновити BIOS

BIOS розшифровується як Basic Input / Output System. Він пов'язує компоненти вашого комп'ютера з операційною системою. Застарілий BIOS може викликати помилки і збої, в тому числі під час гри, такі як «bad_module_info». BIOS - це дуже маленькі програми розміром до 16 МБ. Сучасні BIOS мають користувальницький інтерфейс, зазвичай званий Setup Utility, де користувач може налаштувати безліч параметрів обладнання. На ноутбуках або планшетах ви часто стикаєтеся з спрощеними версіями BIOS, в яких користувач може тільки встановити час і пару інших речей, наприклад, порядок завантаження. На більш просунутих материнських платах, подібних до тих, які встановлені на настільних комп'ютерах, BIOS надає безліч опцій, включаючи способи настройки тактової частоти процесора або його напруги, розділяється пам'яті між процесором і графічним процесором, затримки ОЗУ і т. Д.

Налаштування розширеного BIOS може бути небезпечною, якщо користувач не знає, що робить кожен параметр, і встановлює неправильні значення, оскільки компоненти системи мають обмеження в способі їх установки. Наприклад, звернення до процесора з дуже високою частотою може привести до його перегріву, що призводить до нескінченної перезавантаження комп'ютера. Щоб переконатися, що ви в безпеці, налаштуйте параметри BIOS тільки після ознайомлення з керівництвом по вашій системі і переконайтеся, що ви знаєте можливості компонентів апаратного забезпечення, які ви встановлюєте.

Іншим завданням, з якою стикається BIOS, є збереження цих параметрів конфігурації при виключенні системи. Для цього він має невелику кількість енергозалежною пам'яті CMOS, яка живиться від батареї. Термін CMOS означає додатковий метал-оксид-напівпровідник, що представляє технологічний процес, використовуваний для виготовлення цього чіпа пам'яті. Стосовно до комп'ютерів CMOS - це мікросхема пам'яті, яка містить апаратні настройки комп'ютера. Якщо батарея в чіпі пам'яті CMOS розряджена і більше не може подавати енергію, BIOS буде використовувати вбудовані стандартні параметри, а не призначені для користувача настройки, які ви встановили.

Найважливіше завдання, яке повинен вирішити BIOS, - це перейти від механічного апаратного жесту, наприклад, доторкнутися до кнопки живлення, до більш абстрактного рівня, наприклад, відобразити логотип операційної системи на екрані. Це означає, що при включенні вашої системи BIOS запускається першою програмою. Його завдання - запускати кулери, перевіряти рівні потужності, виконувати кілька швидких тестів, які оцінюють працездатність обладнання системи, а потім завантажувати драйвери і запускати процес завантаження операційної системи. Якщо під час цього процесу будуть перебої, BIOS відобразить повідомлення, що інформує вас про те, що не так. На скріншоті нижче ви можете побачити і приклад можливої ​​помилки. Якщо цей чіп пам'яті виходить з ладу, BIOS не може бути завантажений, і материнська плата не може бути використана. Ось чому виробники материнських плат використовують систему Dual-BIOS на своїх сучасних материнських платах. Подвійний BIOS означає, що для зберігання BIOS передбачено два чіпи: один для основного BIOS і один для резервної копії. Якщо основний чіп BIOS виходить з ладу, вам пропонується перезавантажити комп'ютер, а резервний чіп BIOS використовується для завантаження BIOS з налаштуваннями за замовчуванням.

UEFI позначає Unified Extensible Firmware Interface, і ви можете розглядати його як сучасний і більш потужний BIOS. Він грає ту ж роль, що і традиційний BIOS, але включає в себе більше функцій, таких як криптографія або віддалена діагностика і ремонт комп'ютера, навіть якщо операційна система не встановлена. Цей тип BIOS був винайдений Intel, і він був вперше випущений в 2005 році. UEFI став популярним після запуску операційної системи Windows 8, тому що це була перша операційна система Microsoft, яка забезпечила її власну підтримку. Як і в звичайному BIOS, UEFI налаштовується виробником використовуваної материнської плати. На планшетах і ноутбуках в UEFI BIOS буде відображатися кілька параметрів настроювання.

BIOS є ключовим компонентом будь-якого комп'ютера або пристрою, і знання його використання може забезпечити більшу гнучкість і деякі переваги в продуктивності. Знаючі користувачі і IT-фахівці можуть використовувати BIOS, щоб вичавити максимальну продуктивність зі своїх комп'ютерів і пристроїв. Якщо ви не великий експерт, це нормально. Налаштування BIOS за замовчуванням зазвичай відповідають потребам звичайного користувача, і ваша система буде працювати нормально, навіть якщо ви не будете використовувати її налаштування. Щоб оновити BIOS, ви можете перейти на сайт технічної підтримки вашої материнської плати і завантажити з нього останнє оновлення. Після цього просто встановіть оновлення на свій комп'ютер і подивіться, чи вирішить це проблему. Процес установки оновлення BIOS може відрізнятися в залежності від того, яку материнську плату ви використовуєте. Якщо ви зробите щось неправильно, це може мати несподівані наслідки, тому робіть все обережно. Вам може знадобитися допомога технічного фахівця при оновленні BIOS.

Перезавантаження і відновлення ПК

Скидання налаштувань комп'ютера може допомогти вам скасувати внесені вами зміни (особливо будь-які встановлені вами поновлення), які могли викликати помилку bad_module_info. Але не хвилюйтеся, це не призведе до втрати всіх ваших особистих файлів і даних. Ось як ви можете перезавантажити комп'ютер:

 1. Натисніть кнопку «Пуск» в лівому нижньому кутку екрану і натисніть кнопку живлення. Потім натисніть і утримуйте Shift на клавіатурі і натисніть «Перезавантажити».
 2. Виберіть та усунення несправностей.
 3. Виберіть «Скинути цей ПК».
 4. Виберіть «Зберегти мої файли». Ваш комп'ютер перезавантажиться. Ця опція видалить ваші програми. Вам потрібно буде перевстановити їх після перезавантаження комп'ютера.
 5. Виберіть свій обліковий запис і введіть пароль, щоб продовжити процес.
 6. Натисніть Скидання.
 7. Дочекайтеся закінчення процесу, а потім перевірте, виправлена ​​чи ваша проблема.

На додаток до вищевказаних методів, ви також можете спробувати:

 • Увімкніть і знову включіть ваш комп'ютер.
 • Установка последних версий всех драйверов (помимо графических драйверов).
 • Убедитесь, что никакая другая игра не работает в фоновом режиме.
 • Убедитесь, что вы вошли в систему как администратор.

Как видите, избавить от ошибки можно несколькими способами, доступными практически любому пользователю ПК. Если ни одно из решений вам не помогло или вы избавились от проблемы другим способом, поделитесь об этом в комментариях под статьёй. Мы опробуем его и в следующей статье обязательно предоставим подробную инструкцию.