Вільний обмін в Steam

Steam - це популярний у всьому світі сервіс легального розповсюдження ігор. Основною перевагою цієї платформи є можливість встановлювати куплені в магазині Стим товари на будь-який комп'ютер. По суті, це сукупність трьох сервісів: ігрової платформи, соціальної мережі і інтернет-магазину. Ще одна приємність - Steam абсолютно безкоштовний. Тобто ви платите тільки за додатки, а потім можете розпоряджатися ними на свій розсуд. Купувати в стім можна за допомогою популярних платіжних систем QIWI Гаманець, WebMoney і Yandex.Деньги.

В Steam нескладна процедура обміну.

Дай пограти в свою гру

З недавнього часу Valve представила новий сервіс обміну в Steam. Він називається Family Sharing. З його допомогою ви зможете підключити до свого профілю друзів, і вони зможуть пограти в ваші ігри з вашого профілю. Як обмінюватися іграми в стім? Для цього необхідно підключити комп'ютер друга до себе в акаунт, створити сім'ю, і він зможе проинсталлировать копію до себе. Єдине «АЛЕ» - це неможливість грати одночасно в один і той же додаток. Якщо власник аккаунта почав грати, вам прийде попередження про вихід з профілю.

ВАЖЛИВО. Щоб обмінюватися іграми в Steam, потрібно переконатися, що куплена в цій системі гра підтримує Стим обмін. У цій програмі у вас є можливість зберігати не тільки куплені речі, але і самі ігри. Ви можете встановити їх у себе або передарувати комусь іншому.

Як і в будь-якій соціальній мережі, ви можете заводити друзів і спілкуватися. Є можливість робити пропозиції помінятися речами в Steam як друзям, так і незнайомим людям. На щастя чи на жаль, в березні 2016 адміністрація платформи посилила вимоги до Трейд речами в стім. Це викликано збільшенням випадків шахрайства, коли гравці, віддаючи речі, не отримували за це гроші. Steam ввели аутентифікацію користувачів через прив'язку акаунтів до мобільних телефонів.

Як змінюватися речами

Розсилати повідомлення з трейд в Стим можна як друзям, так і не друзям. У списку друзів вибираєте людину, з якою плануєте змінюватися. Клікаєте на нього і в діалоговому вікні вибираєте «запропонувати обмін».

Це довга кнопочка вгорі вікна діалогу. Після вибираєте речі та відправляєте. Як тільки один прийме пропозицію - трейд відбувся. Ще ви можете написати повідомлення або відправити смайлик в тому ж віконці.

Є й інший спосіб: потрібно натиснути правою кнопкою миші на одному, з яким плануєте помінятися. Під сплив вікні вибираєте Invate to trade (запропонувати обмін).

Після цього зі списку вибираєте гру, в якій плануєте змінювати речі. Клікаєте на Ready to trade (готовий до обміну) і на завершення натискаєте Make trade (помінятися).

Як і в першому випадку, одному необхідно прийняти ваш трейд.

УВАГА. У Стиму можна мінятися, перебуваючи offline. Принцип той же, людина отримає повідомлення з пропозицією обміну. Щоб завершити угоду, одному потрібно натиснути «прийняти пропозицію».

Змінюємося, не додаючи в друзі

Помінятися речами в стім можливо, не додаючи в друзі. З 2013 року ви можете відправляти пропозиції про продаж та обмін речами за допомогою системи OFFLINE TRADE OFFERS. Для цього генерується унікальне посилання, яку можна відправляти гравцям. Вона дає доступ до рюкзаків. Для того щоб її згенерувати, потрібно зайти в інвентар і клікнути на TRADE OFFERS там шукаємо напис WHO CAN SEND ME TRADE OFFERS.

Внизу сторінки ви побачите посилання, яке потрібно скопіювати й опублікувати.

Зверніть увагу, що перейти по посиланню може будь-хто, хто зареєстрований в системі Стим. Розсилати посилання можна різними способами: публікації на форумах, в чаті або особистими повідомленнями. Також ви можете кинути пропозицію помінятися речами в Steam гравцям, які дозволили цю функцію у себе на акаунті. Робиться це при вході в профіль до людини, з яким хочете змінюватися. Поруч з «Додати в друзі» є кнопочка «Ще». Якщо людина відчинила доступ до подібних пропозицій, ви зможете з ним Трейд.

Підтвердити обмін ви можете на мобільному телефоні. Для цього вам необхідно завантажити додаток Steam (ESCROW). З його допомогою ви зможете не тільки приймати пропозиції, це служить додатковим захистом від злому.

З 2016 року на Стиму ввелись нові правила безпеки угод. Без аутентифікації з мобільного телефону обмін займає 72 години. Steam (ESCROW) необхідно завантажити на телефон, активувати його і прив'язати до вашого мобільного номеру. Процес активації займає 7 днів. Ці обмеження вас не торкнуться, якщо ви вирішили купити речі на маркеті. Якщо модель вашого мобільного телефону не дозволяє вам встановити додаток, ви зможете встановити його на комп'ютер, скачавши емулятор Android.

Всі ці зручності і незручності викликані турботою керівництва Стим про своїх клієнтів і безпеки їх інвентарю. В іншому це зручна платформа для взаємодії гравців в різних іграх.