Особливості експлуатації автовідповідача на iPhone: як включити, налаштувати або відключити послугу правильно

Автовідповідач - суть цього слова відома практично кожній людині, причому ще з часів, коли мобільні гаджети тільки проектувалися, а людство як можливості для зв'язку з рідними і близькими мало в розпорядженні виключно стаціонарні телефони. З еволюцією телефонів зі звичайних, стаціонарних апаратів, в сучасні гаджети, призначення автовідповідача не змінилося, лише трансформувалося в нинішні девайси в покращеному вигляді, проте, ставлення до нього змінилося. Якщо раніше автовідповідач був єдиним способом ідентифікувати наявність дзвінків за час відсутності господаря будинку, то сучасні смартфони дозволяють це зробити за допомогою перегляду пропущених дзвінків, з подальшим передзвоном, при потребі. Незважаючи на спад популярності на функцію неконтактного, автоматичного прийняття дзвінка, вона має як шанувальників, так і супротивників. У цій статті розповімо, як відключити автовідповідач на iPhone, а також розглянемо особливості підключення послуги, з орієнтуванням на різнопланові запити власників смартфонів, що дозволить кожній людині підлаштувати можливості девайса під особисті потреби і переваги.

Налаштування автовідповідача на iPhone.

Особливості включення автовідповідача

Відповідь на питання, як встановити автовідповідач на iPhone, має більше риторичне, ніж практичний характер, так як опція спочатку підключена на смартфонах компанії Apple. У Всесвітній павутині більш поширені питання, як зробити, щоб автовідповідач не спрацьовував при неможливості користувача відповісти на дзвінок, в силу переваги людиною «активного» спілкування, але про це мова піде пізніше. Незважаючи на наявність людей, які не сприймають функцію «Автовідповідач», як важливий і практичний інструмент, існують і активні експлуататори цієї послуги, за рахунок її переваг:

 1. Функція дозволяє, при неможливості власника телефону безпосередньо поспілкуватися з дзвоном абонентом, залишити в голосовому форматі причину своєї відсутності, з проханням передзвонити пізніше, або попросити абонента записати інформацію з суттю звернення.
 2. Опція дозволяє ефективно розподіляти свій час, обробляти інформацію, що надходить, без потреби передзвонювати абоненту, з метою уточнення мети дзвінка.

Незалежно від критерію, є ви власником iPhone 6, або маєте в розпорядженні новішу модель смартфона, щоб підключити можливість автовідповідача, для початку потрібно зайти в пункт «Налаштування» гаджета, де вибрати розділ «Основні», з подальшим переходом в категорію «Універсальний доступ ». У списку, буде потрібно вибрати позицію «Джерело звуку», і активізувати на iPhone позицію «Авто відповідь на виклики», проставивши переважну тривалість паузи перед автовідповідача.

Після внесених змін, щоб автовідповідач заробив на вашому iPhone, буде потрібно додатково активізувати роботу поштової скриньки, так як без цього функціональність опції неможлива, і упевнитися, що послуга автовідповідача включена в тарифний план абонента. На цьому питання, як включити автовідповідач, можна вважати вичерпаним, для використання функції досить буде тільки здійснити деякі настройки.

Регламент настройки автовідповідача

Перш ніж почати користуватися послугою, варто додатково виробити певні маніпуляції, настройки автовідповідача і розібратися, як опція працює. Варто зазначити, що експлуатація автовідповідача і настройка не залежить від моделі смартфона, будь то п'ятий або шостий iPhone, новіший варіант у вигляді iPhone 7, 8 або навіть модель X серії. Для початку розберемося, як налаштувати автовідповідач на iPhone. Для цього, після активації послуги і створення поштової скриньки, потрібно:

 1. У нижньому меню екрану натиснути функцію Phone, і відкрити настройки автовідповідача, за допомогою натискання на символ Voicemail.
 2. У меню, потрібно вибрати актуальний для вас режим. Як популярний і практичний варіант власниками iPhone, і активними експлуататорами автовідповідача, позиціонується вибір переадресації дзвінків на пошту в тих випадках, коли абонент знаходиться поза зоною дії, або ж не може в конкретний момент спілкуватися, скидає виклик.
 3. Задайте обов'язково пароль для своєї голосової пошти: так ви зможете подбати про конфіденційність одержуваної інформації.
 4. Перейдіть в пункт Visual Voicemail: для входу потрібно двічі ввести пароль, і приступити до налаштувань послуги, почавши роботу з установки голосового вітання. Його можна як вибрати з запропонованих варіантів системою, так і створити самостійно.
 5. Для створення особистого привітання натисніть команду «Запис», починайте підготовлений текст привітання, зупиніть запис кнопкою «Стоп». Прослухайте запис, якщо вона вас задовольняє за якістю, можете її зберегти у форматі робочого варіанту.

На цьому налаштування можна вважати завершеними. Після настройки послуги користувач в будь-який час зможе зайти в «Автовідповідач», що знаходиться в додатках смартфона, переглянути список повідомлень, а також прослухати їх або видалити. Якщо ви користуєтеся автовідповідачем на iPhone, не забувайте перевіряти регулярно вашу поштову скриньку, щоб важливі дзвінки не залишилися без уваги: ​​отримані повідомлення можуть містити актуальну для вас інформацію, що вимагає аналізу і обробки.

Методи вимкнути послугу на iPhone

Незважаючи на масу переваг послуги, автовідповідач, як функція, багатьма людьми вважається неактуальною в нинішній час, в силу переваги прослуховування голосових повідомлень реальному спілкуванню. І дійсно, в більшості випадків, якщо тільки той, що дзвонив не подбав про конфіденційність, на гаджет залишається пропущений виклик з номером, що дозволяє користувачеві передзвонити на нього, і в реальному часі вирішити всі необхідні питання. Якщо послуга не актуальна, і навіть заважає, тоді можна її вимкнути, а як це зробити на iPhone, буде висвітлено далі в статті, причому з орієнтуванням як на абсолютне видалення опції, так і на тимчасове припинення функціонування автовідповідача.

Застосування системних ресурсів

Найбільш простим варіантом, що передбачає відповідь на питання, як прибрати автовідповідач на iPhone, виступає використання системних інструментів. Перевага цього методу в тому, що послуга відключення не передбачає кардинальних дій, дозволяє, при виникненні необхідності, назад підключити автовідповідач. Видалити можливість запису голосового повідомлення можна за допомогою виконання наступних нескладних маніпуляцій:

 1. Ввести комбінацію символів ## 002 # з віртуальної клавіатури.
 2. Підтвердити запит клавішею виклику.

Виконані дії автоматично відключить можливість запису голосових повідомлень, система перестане направляти абонента, що телефонує в формат голосової пошти, при неможливості власника iPhone відповісти на що надходить дзвінок. При використанні такого методу передбачається можливість підключення автовідповідача аналогічним, нескладним введенням комбінації символів.

Використання ресурсів стороннього додатка

Якщо ж функціональність автовідповідача неактуальна на абсолютних засадах, власник смартфона не передбачає її експлуатацію ні за яких обставин, є сенс зайнятися повним вилученням опції з системи. Цей метод користується величезною популярністю, так як дозволяє не тільки відключити непотрібну функцію, а й передбачає оптимізацію роботи гаджета, і звільнення пам'яті від непотрібного компонента. Перш ніж завантажувати та встановлювати стороннє додаток, користувач повинен упевнитися, що його смартфон піддавався операції Jailbreak, що дозволяє розширити можливості в категорії установки різноманітних програмних продуктів і тем для оформлення екрану не з ApplStore, з відкриттям доступу до файлової системи iOS. Якщо така операція не виконувалася, здійснити установку програми буде неможливо, так як це зумовить потребу відмови від такого методу відключення автовідповідача, або ж потреба виконання Jailbreak, що неактуально для девайсів, які ще перебувають на гарантійному обслуговуванні.

Для здійснення завдання необхідно буде завантажити сторонній софт під назвою VoicemailRecoveryiOS7 маркету Cydia, з подальшою його інсталяцією. У назві програми фігурує критерій iOS7, що асоціюється з п'ятої серією iPhone, а особливо з популярною моделлю 5s, що розчаровує власників смартфонів з наступних лінійок продукції від Apple, проте, засмучуватися в цьому випадку не варто. Згідно з регламентом до програми, її можна експлуатувати не тільки на iPhone 5C або 5S, але і на наступних моделях смартфонів Apple.

Для виконання операції буде потрібно зайти в налаштування девайса, активізувати роботу сторонньої утиліти стандартним кліком по її назві, з подальшим входом в налаштування програми і переведенням перемикача в стан "Виключено". Залишиться тільки перезапустити iPhone, щоб зміни вступили в силу. Після перезавантаження, при наборі номера, користувач більше не буде споглядати іконку Voicemail, інтерпретує як «голосова пошта» або «автовідповідач». Якщо піктограма свідчить про те, що автовідповідач не тільки відключений, але і видалений з системи. Якщо користувач в будь-який момент побажає відновити функціональність голосової пошти, для повернення інструменту досить буде ще раз скористатися ресурсами додатки, клацнувши на його назві, з перекладом в налаштуваннях програми перемикача в позицію «Включено». Після перезапуску iPhone функціональність автовідповідача стане доступна.

Відключення через оператора мобільного зв'язку

Однозначної інструкції щодо питання, як активізувати, або відключити голосову пошту через оператора мобільного зв'язку не існує, так як кожен постачальник послуг має власну методику роботи з клієнтами, що передбачає різнопланові критерії включення, або деактивації автовідповідача. Щоб скористатися послугами свого «оператора», можна діяти згідно з такими сценаріями:

 1. Зайти на сайт мобільного оператора, послугами якого користується власник смартфона, і в розділі, де прописана інформація щодо головою пошти, відшукати інструкцію з виконання обумовленої завдання.
 2. Скористатися послугами фахівця гарячої лінії: кваліфікований співробітник здійснить відключення автовідповідача через наявну у нього клієнтську базу, якщо це допустимо технічно, або ж детально пояснить, як споживачеві послуг впорається з цим завданням самостійно.

Цей метод актуальний для всіх власників iPhone, незалежно від року випуску або серії наявного в розпорядженні клієнта смартфона.

Підведення підсумків

До послуги «Автовідповідач», властивої на сучасних смартфонах від Apple, двоїсте ставлення. Одні люди без цієї функції не уявляють свого життя, вважають її важливою, необхідною і практичною складовою, інші категорично відмовляються від подібного програми, пояснюючи свою позицію перевагою спілкуватися з дзвоном іншому, знайомим або колегою в реальному часі. У цій статті кожен власник iPhone зможе знайти відповіді на питання, що стосуються налаштування, включення або відключення послуги, відповідно до своїх суб'єктивних перевагам і побажанням.