Правильне вступ і вихід в спільнотах в Steam

В Steam, як і майже у всіх соціальних мережах, є публічні сторінки, в яких можуть складатися гравці. Як долучитись до певної групи, знайти її і відписатися, якщо вона вам не сподобалася?

вступ

Якщо ви до цих пір не підписані ні на одну сторінку, то для початку потрібно знайти підходящу для вступу.

 1. Відкриваємо Стим.
 2. Наводимо курсор на свій нік, в випадаючому меню вибираємо «Групи».

  Меню «Групи» в Steam

 3. Натискаємо «Пошук».
 4. У що з'явилася рядку шукаємо назву сторінки, яку хотіли б знайти.
 5. Відкриваємо сторінку, потрібну нам, і натискаємо кнопку «Підписатися».

Наприклад, якщо ви фанат «Доти 2», введіть пошуковий запит «Dota». Як показує Steam, в ігровому сервісі існує цілих 81 5999 сторінок так чи інакше стосуються цієї гри. На перших місцях стоять «Dota 2 - ігровий центр» - головне співтовариство Дотері - і «Dota 2 shop» - місце, де можна обмінюватися і купувати речі з популярної онлайн-стратегії. Чим далі гортати список знайдених сторінок, тим менше в них буде учасників, або самі паблік будуть менш підходити по тематиці.

Де ще шукати потрібні спільноти? Багато активні учасники так чи інакше будуть рекламувати різні сторінки у себе на акаунті або додавати їх абревіатури в свій нік. Тому натикатися на них при постійній грі і комунікації з геймерами ви будете дуже часто. Крім того, інші соціальні мережі, наприклад, «ВКонтакте», також містять паблік, де рекламуються їх побратими з Steam.

закриті

Чи не на всі сторінки так просто підписатися. Частина з них є закритими. Через пошук вони також відображаються, але ось підписатися вже не вийде. Як правило, потрапити туди можна тільки на запрошення. Часто це сторінки кланів, але закритими можуть бути і просто співтовариства по іграх або захопленням.

Проте, більшу частину інформації в таких паблік ви теж можете переглядати. Дуже хочете вступити? Зверніться до одного з учасників, список яких теж часто доступний, і попросіть показати вам в це «ком'юніті».

робимо головною

Будь-яку групу в стім, на яку ви підписалися, можна зробити головною. Як це зробити?

 1. Наводимо мишку на свій нік.
 2. Вибираємо розділ «Профіль».

  Розділ «Профіль» в стім

 3. Тиснемо кнопку «Редагувати».
 4. Гортаємо вниз і знаходимо пункт «Головна група».
 5. Робимо основний будь-яку з тих, в які ви вступили.

Така публічна сторінка буде відображатися у вас вище за інших. А інформація про те, що воно основне, буде відображена на ваш обліковий запис.

Якщо хочете зробити ще більше для улюбленого паблік, можна додати в свій нік його абревіатуру в квадратних дужках. Так роблять гравці, що складаються в кланах або різних крутих спільнотах. Змінити свій нікнейм можна через той же редагування інформації облікового запису.

вихід

Від будь-якої сторінки можна відписатися. Однак будьте обережні: якщо вона закрита, і ви виходите з неї, повернутися назад буде не так-то просто, доведеться знову чекати запрошення.

 1. Відкриваємо лист спільнот, де ми перебуваємо.
 2. Знаходимо там ту, з якої вирішили вийти.
 3. Натискаємо кнопку «Покинути групу».

  Кнопка виходу з групи Steam

Як бачите, в тому, щоб вийти з групи в стім, немає нічого складного.