Як змінити голос або створити звукові ефекти в Скайпі - тільки перевірені програми і способи

Зміна голосу в Скайпі - корисна і доступна кожному опція. Зупинимо увагу на найпоширеніших і ефективних додатках для створення різних звукових ефектів.

Як змінити голос в Скайпі за допомогою Scramby

Перш за все, слід завантажити додаток Scramby. Скайп автоматично розпізнає наявність цього ПО на конкретному комп'ютері. Після запуску в Скайпі переходимо в «Інструменти» і «Налаштування». Далі, відкриваємо «Налаштування звуку», в випадаючому меню навпроти «Мікрофона» слід натиснути Scramby Microphone.

Налаштування Skype для програми Scramby

Після відповідного налаштування Skype через це ПО відкриваємо Scramby, з вибором відповідного для себе ефекту, який будемо налагоджувати на розмову при спілкуванні. Далі, запускається сам додаток. Якщо буде вимагатися вказівку ключа активації, його залишається згенерувати з папки Crack. Отриманий ключ вказуємо у вікні, натиснувши кнопку Activate.

У меню залишається лише вибрати потрібний нам звуковий ефект. У тому числі можна підібрати цікавий звуковий фон - наприклад, у вигляді морського прибою або вечірки.

ПО відрізняється простотою і зручністю роботи, легко змінюючи звукові ефекти. Тут представлена ​​досить об'ємна база різних фонових звуків і шаблонів для спілкування, не вимагаючи спеціальних знань під час налаштування.

Як користуватися Клоун Фіш для Скайпу - змінюємо голос легко

Одне з найпопулярніших додатків для створення цікавих звукових ефектів. Повністю безкоштовне ПО з безперечними перевагами роботи - включаючи простоту використання, наявність російської версії. Але тут менше функцій для роботи. Хоча для зміни голосу і створення цікавих ефектів тут цілком достатньо.

Вікно програми Клоун Фіш для Скайпу

Тут передбачена не тільки можливість зміни голосу, але також додавання будь-яких аудіофонов і ефектів, з функцією попереднього прослуховування мови, яка буде чутна співрозмовнику. Програма підтримує не тільки широкий вибір звукових функцій, але також може конвертувати текстові повідомлення в мова, з можливістю перекладу інформації на різні мови, з організацією масових розсилок, використанням чат-ботів тощо.

Примітно, що такі стандарти простоти і функціональності доступні всім користувачам абсолютно безкоштовно. Звичайно, поки кількість голосових шаблонів тут не така велика, але програма стане відмінною підмогою для цінують простоту і оперативність роботи, без особливих вимог до системних ресурсів свого комп'ютера.

Програма MorphVOX Pro - як користуватися в Скайпі

Іншим поширеним інструментом для створення відповідних звукових ефектів в Скайпі стала програма MorphVOX Pro - платна і без вбудованої підтримки російської. Але при цьому здатна приємно здивувати досить зручним інтерфейсом, простотою використання, кількістю зрозумілих функцій і ефектів на вибір.

Вікно програми MorphVOX Pro для Скайпу

Окремо слід відзначити наявність віртуального помічника Voice Doctor - з автоматичним настроюванням програми під індивідуальне сприйняття після першого запуску, враховуючи індивідуальні особливості мікрофона, зі створенням особистого профілю користувача.

У числі переваг програми - широкі можливості і гнучкість вбудованих налаштувань, з цілком природним звучанням голосу, підтримкою завантаження нових шаблонів голосів. Для підключення додатки в Скайп слід відкрити «Налаштування звуку», вибравши тут Screaming Bee Audio Driver.