Видалення Bing bar з Internet Explorer?

Пошукова система Bing активно просувається Microsoft. Її панель інструментів є в багатьох програмах цієї компанії. Можете не використовувати дане розширення, якщо скачаєте якийсь із продуктів Мікрософт. Просто приберіть галочку поруч з написом «Install Bing bar».

Але це не завжди допомагає. Панель Бінг часто завантажується сама. Вона може з'явитися при оновленні Windows або Internet Explorer. Доповнення здатне потрапити в усі оглядачі, які є на комп'ютері.

Як відключити Bing bar в IE?

Найчастіше не потрібно розбиратися, як видалити Bing. Досить змінити пошуковик, який використовується за умовчанням. Просто дотримуйтесь інструкції:

 1. Відкрийте Internet Explorer;
 2. Натисніть на піктограму шестерінки в правому верхньому куті вікна. Або клацніть на меню «Сервис»;
 3. Знайдіть у списку рядок «Налаштувати надбудови»;
 4. Відкрийте вкладку «Служби пошуку»;
 5. Виберіть нову систему пошуку. Натисніть кнопку «За замовчуванням».

Однак від розширення не завжди виходить позбутися таким способом. Воно змінює параметри інтернет-оглядача і може з'являтися при кожному запуску.

У будь-якому випадку з програмою можна нічого зробити, поки вона використовується за умовчанням.

Перед тим як видалити Bing з Internet Explorer, треба поставити інший пошуковик в налаштуваннях.

Як видалити Bing bar?

Можна прибрати розширення з системи, щоб воно не впливало на роботу оглядача.

 1. Вимкніть Бінг в настройках браузера;
 2. Відкрийте папку «Панель управління». Вона знаходиться в меню «Пуск»;
 3. Двічі клікніть на значок «Програми та засоби». У Windows XP він називається «Установка і видалення»;
 4. Знайдіть у списку «Bing»;
 5. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть опцію «Видалити»;
 6. Підтвердіть дію.

Програма пропаде з панелі Internet Explorer і перестане впливати на його роботу. Якщо ви хочете повністю знищити всі компоненти доповнення, використовуйте утиліти для очищення системи (наприклад, CCleaner, Disk Cleaner).

Як змінити початкову сторінку Bing на іншу?

Розширення нав'язує браузеру свої настройки. У тому числі і вибір домашньої сторінки. Навіть після відключення Бінга оглядач буде відкривати цей пошуковик при запуску. Щоб змінити параметри на ті, які зручні вам, зробіть так:

 1. Запустіть Internet Explorer;
 2. Натисніть на меню «Сервис» і виберете «Властивості браузера»;
 3. На вкладці «Загальні» знайдіть розділ «Домашня сторінка»;
 4. Введіть адресу сайту, який хочете бачити кожен раз при запуску оглядача;
 5. Збережіть зміни.

Якщо в цьому меню клікнути на кнопку «Поточна», то браузер буде запускатися зі сторінки, яка в той момент відкрита. Щоб починати роботу в Internet Explorer з порожньої вкладки, напишіть замість адреси сайту команду «about: blank».

Чи потрібно видаляти Bing bar? Плюси і мінуси надбудови

Бінг - хороший сервіс для пошуку в мережі, і його надбудова може бути корисною. Перед тим як прибрати Bing з Explorer, дізнайтеся, що цікавого є в цьому додатку.

Розширення можна налаштовувати під свої потреби. З ним ви дізнаєтеся про актуальні новини, отримаєте миттєвий доступ до пошти і закладок. Бінг працює з іншими продуктами Microsoft, такими як Windows Live ID і Messenger. У доповненні доступна інтеграція з соціальними мережами. Він додає в браузер багато корисних функцій.

Надбудова блокує банерну рекламу і спливаючі вікна, не пропускає шпигунські програми. З доповненням можна переглядати ескізи сайтів, які видав пошук.

Але багато хто не люблять цю програму через її нав'язливості. Вона завантажується без відома користувача. Потім влазить в параметри оглядача, ставить свою домашню сторінку і пошукову систему. Їх не можна змінити, якщо повністю не видалити Бінг. І досить складно прибрати цю панель.

На її популярність впливає і психологічний фактор. Користувачі воліють пошуковики, до яких звикли, і до нових сервісів ставляться з недовірою. Незважаючи на це, продукт Microsoft стабільно розвивається.

А з якими пошуковими системами працюєте ви?