Синій екран 0000145 - як допомогти у вирішенні проблеми

Microsoft не упускає можливості заробити на своїх користувачів. Великі кошти йдуть на боротьбу з піратством. І один із способів - створити труднощі в роботі контрафактного ПЗ. Одного ранку користувач встає, запускає комп'ютер і виявляє синій екран. Власне, на цьому завантаження і завершується. Але рішення все ж є, так що впадати у відчай не варто.

Виправлення помилки c0000145 Application Error на Windows.

Відмова від відповідальності

Всі рекомендації, озвучені в статті, призначені для вирішення аварійної ситуації операційної системи. Користувач виконує їх на свій страх і ризик. Ресурс nastroyvse.ru не несе відповідальності за шкоду особистих даних на комп'ютері і зовнішніх носіях. При будь-яких сумнівах звертайтеся до кваліфікованих майстрів.

опис помилки

Головна причина цієї помилки - невідповідність цифрових підписів офіційних оновлень і контрафактної збірки. Проблема з'явилася після випуску пакета оновлень 14 квітня 2015 року. Одне з них - KB3045999 BSOD - блокує подальшу завантаження системи. Традиційно помилка виникає на версіях, активація яких відбувалася через стороннє програмне забезпечення. Однак подібні повідомлення надходять і від ліцензійних користувачів. Якщо у вас оригінальний продукт, звертайтеся в службу підтримки Microsoft. Іншим читати далі. Помилка виникає тільки на Windows 7. Більш нові системи не піддаються такому впливу або ж помилка має відмінне назву. Так що рекомендуємо по можливості провести апгрейд до новіших версій Windows.

Способи усунення проблеми

Їх всього 2. Перший передбачає використання майстра автоматичного відновлення системи і запуску. Другий же передбачає ручне видалення горезвісного поновлення. Коли система відновить функціональність, забороніть автоматичне завантаження оновлень. На жаль, придбати офіційну сімку вже не вийде - цокає зворотний відлік закінчення підтримки операційної системи.

Спосіб 1 - майстер відновлення

Для виклику майстра знадобиться перезавантаження комп'ютера, можливо навіть з аварійним відключенням. Подібний крок викличе появу вікна з 30-секундним таймером вибору режиму завантаження. Потрібно вибрати безпечний режим з використанням командного рядка. Це важливо, тому що викликати майстер в чисто безпечному режимі буде набагато важче. У відкритому інтерфейсі командного рядка введіть один з варіантів команди - restrui.exe або X: //Windows/system32/Restore/restrui.exe. Букву X слід замінити на буквений індикатор системного диска. Як правило, це C, але у вас може бути інший. Після правильного виконання дій відкриється вікно майстра, де будуть такі пункти:

В першу чергу необхідно спробувати опцію відновлення запуску. Все, що потрібно робити, - слідувати інструкціям утиліти. Якщо ж це не допомогло, на допомогу прийде послідовний перебір функцій відновлення системи або оригінального образу операційної системи. Переконайтеся, що зроблена резервна копія критично важливих даних - вони можуть піти під знесення в процесі відновлення. Будь-які зміни в безпечному режимі незворотні. Важливо мати це на увазі. Повернути колишню версію не вийде, тільки якщо ви не записали її в форматі образу. При невдачі залишається лише один варіант - перевстановлення системи.

Спосіб 2 - ручне видалення поновлення

Можна спробувати видалити оновлення вручну за допомогою все того ж майстра. Для цього в командному рядку потрібно вказати буквене позначення диска установки операційної системи і запит на перелік встановлених оновлень. Це виглядає приблизно так:

DISM / Image: D: / Get-Packages

Після завантаження переліку шукайте рядок

Package_for_KB3045999 ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~~ 6.1.1.1

Далі необхідно прописати одним рядком команду на видалення в форматі

dism / image: D: / remove-package /PackageName:Package_for_KB3045999~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.1

Прописати краще вручну, тому що в режимі може бути відсутнім курсор і не діяти стандартні команди з клавіатури. По завершенні повного видалення потрібно вийти командою exit і перезавантажити систему. Можна переходити до нормального функціонування сімки. Залишилася дрібничка - заборона встановлення автоматичних оновлень.

Як заборонити установку автоматичних оновлень Windows 7

Для повної заборони оновлень необхідно відвідати розділ адміністірованія з відповідними правами. Опцію можна запустити безпосередньо або через інструментарій «Система і безпека». В управлінському розділі потрібно вибрати перелік всіх служб і опуститися в самий низ до служби Windows. Двічі клацніть по ній, щоб мати можливість вибрати тип завантаження «Відключено». Тепер залишилося її зупинити і застосувати зміни. Більше оновлення не потурбують.

Є й інший метод. В панелі управління потрібно знайти знайомий нам центр поновлення Windows. У нього можна потрапити безпосередньо або за допомогою меню «Система і безпека». Там потрібно вибрати інструмент налаштування параметрів оновлення. На екрані, що виберіть контекстну кнопку «Перевірка оновлень» і забороніть автоматично перевіряти оновлення. Залежно від збірки, функція може виглядати як ручна перевірка або «не перевіряти оновлення». Також необхідно прибрати галочки нижче - згоду на отримання повідомлень про нові надходження і дозвіл будь-якому користувачеві оновлювати девайс. Після підтвердження можна повертатися до роботи. Режим не заборонить поновлення, але дозволить користувачеві виключити з переліку завантаження ті, які викликали перебої в роботі системи.