Налаштування інтернету Білайн

Білайн - це велика телекомунікаційна компанія з широким покриттям в Російській Федерації. Вона постачає досить давно послуги мобільного та домашнього інтернету, щоб усі абоненти могли постійно мати доступ до Всесвітньої павутини на своєму телефоні, планшеті і стаціонарному або портативному комп'ютері. Налаштування домашнього і мобільного інтернету Білайн може здійснюватися вручну або через Майстер налаштувань. Слід зазначити, що на офіційному спеціально розробленому для клієнтів ресурсі компанії розміщена доступна і докладна інформація про технічні параметри мережі та поради по тому, як швидко отримати безперебійний доступ до високошвидкісного інтернету.

Білайн є одним з основних провайдерів інтернету в Росії

Домашній інтернет

В основному для будинку Білайн застосовує популярну технологію FTTB, яка не вимагає придбання модемів та іншого обладнання. Але якщо ви маєте намір в квартирі або будинку створити бездротову мережу, доведеться окремо придбати і налаштувати роутер. Отже, щоб отримати швидкий і якісний доступ до Всесвітньої павутини від компанії Білайн, необхідно підключити кабель з роз'ємом RJ45 до ноутбука або комп'ютера.

  1. У сьомій версії Windows потрібно здійснити команду Панель управління - активувати Мережа та інтернет - запустити Перегляд стану мережі та завдань - натиснути Налаштування нового підключення або мережі - клікнути Підключення до робочого місця - натиснути Далі - вибрати Використовувати моє підключення до інтернету (VPN).

Навіть починаючі користувачі можуть самостійно налаштувати інтернет Білайн

  1. Після виконаних дій необхідно буде ввести навпаки параметра Інтернет-адреса значення «tp.internet.beeline.ru», навпаки Ім'я местоназначенія - вказати назву компанії Білайн англійською мовою.
  2. Не забудьте поставити позначку-галочку навпроти налаштування «Не підключатися зараз, тільки виконати установку для підключення в майбутньому» і перейдіть в нове вікно налаштувань, де потрібно буде вказати ваш персональний логін і ключ безпеки. Після цього користувачам треба всього лише вибрати дії «Створити» і «Закрити».
  3. Далі, потрібно змінити налаштування адаптера (опція знаходиться в лівій частині відкритого вікна Центр управління мережами і загальним доступом). В директорії висвітиться щойно створене підключення. Необхідно відкрити його властивості (за допомогою ПКМ) і упевнитися, що адреса vpn-сервера «tp.internet.beeline.ru».
  4. На вкладці «Параметри» у вікні «Властивості» потрібно зняти позначку з налаштування «Включати домен входу в Windows». Після цього там же необхідно відкрити «Безпека» і встановити навпроти параметра зазначені дані: Тип «VPN - L2TP IPSec VPN», Шифрування «необов'язкове», Дозволити наступні протоколи «Протокол перевірки пароля CHAP». Не забудьте зберегти всі внесені зміни.
  5. Після цього можна активувати налаштоване з'єднання Білайн. Від користувача потрібно вказати логін і ключ безпеки.

Процес настройки високошвидкісного домашнього інтернету від оператора Білайн у восьмій версії Windows мало чим відрізняється. Необхідно ввести ті ж самі параметри, які описані вище. Ми рекомендуємо завантажити з офіційного ресурсу програму Майстер налаштувань, яка допоможе якісно здійснити такий процес. Можна відзначити наступні сильні сторони: відсутність плати за використання, повна сумісність з усіма різновидами Windows, зрозумілий інтерфейс.

Мобільний інтернет

Якщо ви хочете активувати мобільний бездротовий інтернет на телефоні, що функціонує на Android, рекомендуємо скористатися офіційним ресурсом компанії Білайн.

  1. Після переходу за посиланням необхідно вказати точну модель вашого смартфона, наприклад, Sony C1605 (Xperia E Dual) або Apple iPhone 6 Plus (A1524). Слід розуміти, що алгоритм підключення мобільного інтернету залежить від версії Android або iOS, компоновщика, модельного ряду.
  2. Після цього перед користувачем з'явиться перелік параметрів, які необхідні для здійснення процесу вручну. Перелік параметрів знаходиться на вкладці «вручну».
  3. Можна отримати автоматичні настройки, відправивши запит через сайт. На відкритій сторінці слід вказати свій номер телефону. Коли прийдуть дані, їх необхідно буде зберегти. Система надсилає параметри, які підходять саме для вашої моделі смартфона, яку ви вибрали в першому пункті. Таким же чином відбувається активація послуги MMS.

В цілому можна відзначити велику зручність процесу настройки послуг через ресурс глобальної мережі компанії Білайн, оскільки користувачі мають можливість вибрати необхідну модель гаджета, операційну систему та інші індивідуальні характеристики. Якщо, незважаючи на це, у вас виникли складності, рекомендуємо звернутися до професійних фахівців компанії Білайн.