Способи скачування відео з Rutube на комп'ютер і смартфон

Російський відеопортал Rutube пропонує гідну альтернативу сервісу YouTube, представляючи собою величезний майданчик контенту, де можна знайти ролики різного характеру, починаючи з ліцензійних фільмів і серіалів, закінчуючи призначеними для користувача відео. Відеохостинг дозволяє зберігати, публікувати, переглядати відеофайли, ділитися ними з друзями і т. Д., Але ось функція скачування тут не передбачена. Крім того, на сайті використовується захищений протокол і розробниками ведуться роботи для заборони завантажень, як диктує політика ресурсу, що в принципі не заважає користувачам все ж використовувати сторонні інструменти для отримання даної можливості.

Методика скачування відео з Rutube.

Як завантажити відео на комп'ютер

Кожен, хто відвідував відеохостинг і планував качати з ресурсу файли, звичайно, помітив, що Rutube не має на увазі скачування об'єктів, але це зовсім не означає, що така можливість відсутня. Якщо ви поставили собі за мету обзавестися вподобаним роликом для отримання доступу до нього без інтернету, вам буде цікаво, як завантажити відео з сайту rutube.ru на комп'ютер. Способів це зробити абсолютно безкоштовно кілька, на допомогу прийдуть сторонні веб-сервіси та програми. Вибравши бажаний варіант, ви зможете качати файли з Rutube, а також інших майданчиків, при цьому може бути завантажене відео будь-якого формату і обсягу. Крім способів прямого скачування, є можливість це робити з використанням VLC плеєра, який здатний перетворювати потоки відео і зберігати їх у вигляді файлів на пристрої. Отримати посилання на потік можна за допомогою онлайн-сервісів, наприклад, того ж Savevideo.me. Ми розглянемо, як завантажити відео з Rutube, використовуючи спеціальні програми, а також без програм в онлайн-режимі. Відразу відзначимо, що через виконуваних на відеохостингу робіт по забороні завантажень, деякі способи можуть не працювати в певний момент, тому не впадаємо у відчай і пробуємо інший метод. При цьому програми і сервіси періодично оновлюються, і проблема зі скачуванням нерідко носить тимчасовий характер.

Програми для скачування відео

Програмних рішень, як завантажити відео на комп'ютер з Rutube трохи, але все ж вони є. Розглянемо додатки, що дозволяють це зробити:

  • Ummy Downloader. За допомогою цієї програми ви зможете завантажити ролик з Rutube або інших популярних ресурсів, як на комп'ютер, так і Android-пристрій. При інсталяції програми Ummy Video Downloader замість повної установки краще вибрати варіант установки вручну, щоб не інсталювати сервіси, що йдуть в комплекті (на функціональність самої програми це не вплине). Звичайно, якщо вони вам потрібні, то можна залишити, як є і виконати повну установку пакета. Інсталяція софта займає лічені хвилини, після чого ви зможете завантажити відео на пристрій, скопіювавши посилання на нього і вставивши її в вікно відкритої програми, після чого можна вибрати формат і натиснути кнопку «Завантажити»;

  • VSO Downloader. Ще один додаток, що дозволяє качати ролики з Rutube і багатьох інших сайтів на просторах мережі. Завантажувати файли за допомогою VSO Downloader також просто. Для цього необхідно встановити стандартним способом, потім відкрити програму на комп'ютері, запустити відтворення відео з початку (цей момент важливий для виявлення файлу програмою) і скопіювати посилання на контент. Процедура завантаження почнеться відразу після виявлення об'єкта програмою, відео гойдається в форматі FLV і буде доступно в різних варіантах якості;

  • Raljeta AHK. Це портативна утиліта, яка не потребує установки, також дозволяє завантажувати ролики з Rutube. Додаток потрібно завантажити, розпакувати, після чого Raljeta AHK запускається з папки, далі потрібно скопіювати посилання на відеоконтент. Після її копіювання в буфер обміну автоматично відкриється вікно, де вибираємо місце для збереження файлу, натискаємо «Зберегти» і чекаємо завершення процесу, який відображається в консолі утиліти.

Онлайн-сервіси для скачування відеоконтенту

Асортимент веб-сайтів, що дозволяють качати відео з різних джерел набагато ширше, ніж у випадку з софтом, який вимагає установки на пристрій. За допомогою онлайн-сервісів дуже зручно, просто і швидко завантажувати відеофайли з Rutube по посиланню (вона доступна при натисканні кнопки «Поділитися» під відео, можна також скопіювати її з адресного рядка). Особливо кращий такий варіант, якщо інсталювати софт зайвий раз немає бажання або необхідність завантажувати відео на комп'ютер виникає нечасто. Для виконання даного завдання можна використовувати такі ресурси:

  • Ktak.ru. Сервіс пропонує можливість скачування роликів з різних джерел відеоконтенту в мережі, в числі яких і Rutube.ru. Щоб завантажити потрібний відеофайл достатньо скопіювати на нього посилання, після чого перейти на сайт ktak.ru і вставити її у відповідне поле, вказавши також в рядку нижче найменування платформи, з якої потрібно завантажити елемент і натиснути кнопку «Завантажити файл». Далі буде потрібно ввести капчу, якщо ви незареєстрований на сайті користувач, потім вибрати файл в одному із запропонованих варіантів зі списку і коли файл буде готовий натиснути на значок у вигляді дискетки навпроти нього, після чого піде скачування. На сервісі доступні також ручні настройки (вибір формату, розміру та інших параметрів), різання відео, спецефекти та інші можливості;

  • Usyn.ru. Ще один сервіс, що надає можливість качати відеофайли з Rutube або інших місць для розміщення відеофайлів і працює за аналогічним принципом. Йдемо на сторінку сервісу Usyn.ru/rutube/index.php, вставляємо посилання на відео в відповідне поле, тиснемо кнопку «Отримати», після чого файл з'явиться на сторінці. Тепер щоб перейти до скачування просто натискаємо «Завантажити» під файлом. Сервіс також простий і зручний, як і попередній, але для завантаження роликів тривалістю понад 20 хвилин тут доведеться купувати VIP-доступ;

  • Savevideo.me/ru. За аналогією з вищеописаними сервісами ви вставляєте скопійований URL-адресу до відповідного рядка на сторінці сайту і завантажуєте відео. Для цього буде потрібно натиснути кнопку «Завантажити» і після обробки відео на «Завантажити відеофайл» натискаємо правим кліком миші, потім, вибравши з контекстного меню опцію "Зберегти як ...» вказуємо шлях для збереження і тиснемо «Зберегти». За допомогою VLC плеєра доступна також конвертація файлу в інший формат (зробити це можна, використовуючи посилання потоку M3U8, яка буде доступна після обробки відеофайлу). Завантаживши відеоплеєр, слідуємо інструкції на сторінці сервісу;

  • Getvideo.at. Сайт пропонує можливість скачування відео з Rutube, а також інших ресурсів, зробити це можна все тим же способом за допомогою вставки посилання на контент. Процедура передбачає копіювання URL відеофайлу з Rutube, вставку його в пошуковий рядок на сторінці сервісу Getvideo.at, після чого потрібно натиснути кнопку «Знайти» і серед варіантів вибирати бажаний. Завантаження файлу почнеться автоматично при натисканні на об'єкт обраного формату.

Завантажуйте ролики з Rutube.ru або інших джерел за допомогою даних сервісів, зробити це дуже легко, а процес займе мінімум вашого часу. Зазвичай завантажувані відеофайли потрапляють в папку завантажень за замовчуванням, але при бажанні можна змінити каталог для закачувань в налаштуваннях вашого браузера.

Як завантажити відео на телефон

Користувачі смартфонів також нерідко ставлять за мету скачування аудіо і відеофайлів, благо сучасні пристрої дозволяють без проблем це зробити, тим більше, якщо мова йде про Android. Багато качають на телефон для вирішення подібних завдань популярні додатки для скачування з ВКонтакте або YouTube. Але у випадку з місцем для розміщення відеофайлів Rutube на сьогоднішній день завантажувати файли, використовуючи будь-який з цих сервісів, вже не можна через зміну шифровки. Завантажити ролик з Rutube можна за допомогою завантажувача TubeMate YouTube Downloader, що працює також в тлі і здатного конвертувати файли в формат MP3. Крім того, завантажувати аудіо та відео на Android можна за допомогою софта для комп'ютерів, адаптованого під використання на мобільну операційну систему. Як варіант, ніщо не заважає також застосовувати і онлайн-сервіси, які доступні з браузерів.

Тепер ви знаєте, як легко і швидко завантажити з Rutube, незважаючи на видимі заборони. Крім перерахованих вище способів качати файли з розміщення відеофайлів, в тому числі і Rutube можна, використовуючи плагіни для браузерів. Додавати такі розширення ви можете в розділі доповнень, перейшовши до нього з налаштувань браузера. Після того як плагін буде встановлено, на сайті ви побачите кнопку, натиснувши на яку виконується процедура скачування. Як бачите, нічого складного в скачуванні з веб-майданчиків немає і впоратися з цим завданням зможе навіть малодосвідчений користувач.