Прибираємо рекламу в браузері Microsoft Edge

Вступ. Реклама, реклама, реклама ...

Перш ніж дізнатися, як прибрати рекламу в Microsoft Edge, корисно буде дізнатися трохи про саму рекламу і її видах. Слово «реклама» сьогодні настільки популярно, що його знає навіть маленька дитина, і це дуже сильно засмучує, так як вона зустрічається всюди. Безумовно, є корисна реклама (нехай навіть в Інтернеті), але існують і такі, після яких хочеться рознести свій комп'ютер або ноутбук об стіну і ніколи не заходити знову в мережу. Особливо це помічають люди, які дивляться ролики в Інтернеті, коли перед переглядом будь-якого відео тобі пропонується подивитися ще кілька, а потім натиснеш «прибрати» або відключити, а тобі видають мільйон сторінок з різними сайтами. А там і вірус підхопити нескладно ...

Як позбутися від набридливої ​​реклами в браузері Microsoft Edge?

Напевно, сьогодні реклама стала більше негативної, ніж корисною та інформативною. Іноді навіть здається, що більше половини представленого на будь-якому сайті контенту займає саме реклама, тому люди стали частіше звертатися до різних блокировщикам. На жаль, деяким сайтам настільки потрібно впровадити рекламу в свої ресурси, що вони навіть для цього знайшли обхід. Наприклад, є сервіси, які не дозволяють змінювати якість відео або зовсім дивитися його, якщо блокується реклама на сайті.

З іншого боку, люди повинні розуміти, для чого це робиться - понад 80 відсотків користувачів в Мережі не готові платити за контент в Інтернеті. А як же віддячити людям, які містять цілий сайт з корисними ресурсами, якими ви користуєтеся мало не постійно? Це перетворюється в безкоштовну роботу, тоді вони і вдаються до установки реклами по всьому сайту. І найчастіше оплачуються тільки кліки по банерах, ось чому у вас постійно відкриваються нові вкладки в браузері.

Ви можете не погодитися з впровадженням реклами в сайт, але згадайте, бувало, зайдеш на сайт, а там пропонується підписка за перегляд. Ви відразу починаєте сваритися і шукати інше джерело отримання інформації, а там скаржитеся на рекламу. Наші люди ще не звикли платити за перегляд фільму в Інтернеті. І знаєте, навіть в цьому випадку звинувачувати їх не варто, так як зарплата далеко не кожному дозволяє таку розкіш. Як бачите, з такої дрібниці, як реклама в браузері Microsoft Edge, перед вами відкрилися наші сьогоднішні проблеми.

типи реклами

Тепер обговоримо типи рекламних оголошень, які ви можете зустріти в Мережі. Напевно, ви всі їх знаєте (якщо ви давній користувач Інтернету), але все ж буде корисно освіжити свою пам'ять, та й просто знати своїх ворогів в обличчя. Давайте розглянемо найбільш популярні типи реклам на сьогоднішній день:

 1. Банери. Найдокучливіші і всюдисущі банери на сайтах. Вони можуть розташовуватися де завгодно: в кутах, та й просто посеред сторінки. Часто вони з'являються несподівано, а користувач мимоволі потрапляє в пастку, тикаючи по хрестику, насправді що означає не закриття банера, а то, що ваша подорож тільки починається. Тут без валер'янки не обійтися!
 2. Рекламні ролики. Це жахливе відчуття, коли натискаєш на перегляд фільму, а тут тобі і джойказіно, і вулкан, і все, що твоїй азартної душі хочеться! Ще популярні зараз відеоролики, які теж відкриваються перед переглядом чого-небудь. Тут можна відразу відкрити секрет: деякі з них можна розтринькати до кінця, після чого відео зникне.
 3. Міні-ігри. Часто на сайті можна побачити намальовану міні-гру, де треба відкрити скриню, потрапити стрільбою з лука по мішені, зібрати фрукти і так далі. Відразу після одного натискання на цей блок з рекламою ви перейдете мало не на сторінку з завантаженням цієї гри. А знаєте, в чому парадокс? У цій грі може бути реклама на той самий сайт, з якого ви на неї перейшли.

Як прибрати рекламу в Microsoft Edge

Тепер можна перейти до питання про те, як заблокувати рекламу в браузері від Майкрософта. Тільки уявіть собі - ніяких докучливих роликів і банерів! І все це завдяки розширенням для браузерів з функцією блокування. Найбільш популярною програмою сьогодні є Adguard. Що ж вона може дати користувачеві?

Крім блокування реклами, програма дозволяє влаштувати захист також від онлайн-стеження і сайтів-шахраїв, налаштувати батьківський контроль. Це далеко не всі функції розширення. Про всі доступні налаштуваннях Adquard ви зможете дізнатися на офіційному сайті, де ви власне і зможете встановити це прекрасне розширення //adguard.com/ru/adblock-adguard-edge.html. Але все ж розповімо вам про деякі з них:

 1. Антибаннер, який якраз і прибирає рекламу в будь-якому її прояві, будь то спливаюче вікно, гра, ролик або інший вид Ad.
 2. Антифішинг. За допомогою нього програма попереджає вас про небезпеку, що насувається в ролі сайтів, які можуть вкрасти ваші особисті дані для своїх корисливих цілей.
 3. Антітрекінг дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до інформації про відвідуваних вами сайтах для передачі третім особам. Наприклад, ви могли помітити, що якимсь дивним чином з'являється реклама з товарами, які ви недавно дивилися в деяких інтернет-магазинах, але це лише верхівка айсберга! Сайти непомітно збирають інформацію про ваш вік, стать та інших особистих даних.
 4. Батьківський контроль. Ви зможете захистити своїх дітей за допомогою паролів і чорних списків від доступу до сайтів з вмістом матеріалу для дорослих.
 5. А також дуже цікава функція - це настройка захисту. Тобто ви можете налаштувати, де можна не блокувати рекламу (окремі сайти або навіть області сторінки). Дуже корисно для роботи з сайтами, де можна дивитися фільми з встановленим блокувальником.

Важливо відзначити ще один великий плюс, який буде особливо приємний для людей, у яких обмежений інтернет-трафік - у вас більше не будуть йти мегабайти пам'яті на завантаження непотрібної інформації. Це істотно заощадить надається провайдером трафік, отже, вам залишиться більше доступних мегабайт для перегляду дійсно потрібних і корисних ресурсів, сайтів.

Microsoft Edge сам запускається з рекламою. Що робити?

Крім «невинною» реклами в мережі, є ще новий спосіб насолити користувачеві - в деяких випадках в ваш браузер може проникнути якесь «істота». Воно працює наступним чином:

 1. Або ваш браузер сам активується під час запуску системи Windows, відкриваючи незрозумілий сайт або сайти.
 2. Або ці сторінки відкриваються при звичайному запуску Microsoft Edge.

Це означає, що на ваш пристрій завантажити і встановити шкідливе програмне забезпечення. У будь-якому випадку рішення буде одне - вам потрібно лише слідувати спеціальною інструкцією, яка допоможе відключити цю неприємну проблему.

 1. Тут вам на допомогу прийдуть антивірусні програми (Антивірус Касперського, Dr.Web, ESET - можете перевірити комп'ютер на віруси будь-яким підходящим вам сервісом).
 2. Важливо перевірити в настройках Microsoft Edge встановлені розширення, і якщо з'явилися якісь підозрілі, то обов'язково видаліть їх і перезапустіть браузер.
 3. Тепер подивіться настройки головної сторінки, запускається при відкритті програми. Поставте там той сайт, який вам потрібен (якщо він змінився).
 4. Перевірте автозавантаження в панелі інструментів. Там потрібно буде прибрати автозавантаження браузера і, можливо, автозапуск сайту www.anvir.ru (найбільш популярний вірус). Остання настройка може перебувати також у параметрах самого браузера Microsoft Edge.
 5. Деякі користувачі радять подивитися також властивості ярлика браузера, в якому не повинно бути нічого після .exe.

Тепер у вас повинно було статися відключити автоматично запускається рекламу з браузером. Після всіх проведених операцій рекомендується ще раз сканувати комп'ютер антивірусною програмою. Робиться це для перевірки точного знешкодження системи.

підсумки

Відтепер ви знаєте, як прибрати рекламу в Microsoft Edge або що робити, якщо браузер сам запускається з рекламою. Тепер ніхто не зможе отримати ваші конфіденційні дані або набридати спливаючій рекламою.

Які типи і види реклам найбільше вас дістають? Ділимося своєю думкою в коментарях! Гарного дня, дорогі читачі.