AeroAdmin: як запустити і користуватися програмою

Така програма, як AeroAdmin, надає нам можливість підключитися до комп'ютера за допомогою інтернету, перебуваючи на відстані від нього. Після її установки і запуску ви зможете без зусиль працювати з встановленими об'єктами, елементами робочого столу і настройками свого ПК. Спеціальний параметр «Режим підключення» дасть встановити спеціальні права, якими може володіти користувач, перебуваючи в системі.

Знадобитися вона як простій людині, так і досвідченим програмістам. Коли у вас вже є дані, то вам треба налаштувати систему іншій людині, поставити необхідні параметри для безпеки і встановити AeroAdmin.

Як користуватися програмою?

Тут ми вам розповімо про все докладно і ясно. Уявімо, що ви користувач з досвідом і вам треба допомогти звичайному, не розбирається в цьому людині. Для повної роботи системи AeroAdmin повинен знаходитися на обох пристроях. Якщо це правило дотримане, то запустіть її.

Вікно програми AeroAdmin

Звертаємо увагу на поле «Ваш ID». Номер, який там вказано, передайте адміну. Адмін, в свою чергу, вставляє цей ключ в рядок ID клієнта. Режим підключення вибираєте самі, адже він залежить від вашого випадку.

Вказівка ​​ID клієнта для з'єднання в AeroAdmin

Після того як встановили параметри, можна сміливо натискати «Підключитися». Після натискання цієї кнопки клієнту на комп'ютер прийде повідомлення про запит на підключення. Якщо він згоден із запитом, то він просто повинен його прийняти. Тепер адмін може бачити весь ваш робочий стіл. Однак, що він може там робити, залежить від обраного режиму.

Повідомлення клієнту про підключення в AeroAdmin

Знаючи ці моменти в роботі з AeroAdmin, ви зможете без праці використовувати функції програми.

Яку версію вибрати?

Таким питанням задаються багато людей. Користувачі часто шукають платну версію AeroAdmin Про. Однак простий користувач з легкістю і задоволенням зможе працювати і з безкоштовною. У ній число клієнтів в місяць дорівнює 20, а в Pro - 50.

Є ще й багато інших відмінностей, про які ви можете прочитати в інших джерелах. Однак ми можемо з упевненістю порекомендувати вам користуватися безкоштовною програмою.

Які плюси і можливості є у AeroAdmin?

Додаток встановлюється швидко і без зайвої реклами. У безкоштовної версії AeroAdmin є все необхідне для роботи. Інтерфейс програми має повністю російську мову.

Ось така корисна річ існує на просторах інтернету. Можете спокійно нею користуватися, адже всі дані шифруються. Сподіваємося, що у вас не залишилося питань. Але якщо вони у вас є, то пишіть їх в коментарі. А також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.