Виправлення помилки 80070020 на Windows Phone

Windows Phone як операційна система знятий з розробки в жовтні 2017 року, для нього вже не випускають додатків і оновлень, але у багатьох смартфони на цій ОС ще збереглися і працюють, тому ми розповімо, як впоратися з поширеним явищем «помилка 80070020».

Як виправляти помилку 80070020 на Windows Phone.

Переклад і причини помилки на Windows Phone

Коли ви хочете встановити яку-небудь утиліту з Windows Store, раптово з'являється повідомлення «There is a problem ... Error code: 80070020», що означає «Виникла проблема, код цієї помилки 80070020. По суті, це оповіщення повинно виникати, тільки коли дата і час, виставлені в телефоні, не збігаються з актуальними. Але іноді воно з'являється з інших причин:

 • в результаті системного збою;
 • через використання флешки, несумісною з телефоном;
 • через використання несумісного поштового домена;
 • в результаті інших призначених для користувача установок.

Перевірте коректність дати і часу на вашому гаджеті

Спочатку переконайтеся, що у вас виставлена ​​правильна дата і час. Іноді при перезавантаженні смартфона або виключенні настройки збиваються, а також автоматична установка параметрів по мережі не завжди правильно спрацьовує (наприклад, може не враховуватися перехід на літній / зимовий час у вашій країні). Зайдіть в потрібний пункт налаштувань і поміняйте дату. Точний час можна дізнатися, зателефонувавши на спеціальний номер - у всіх популярних стільникових операторів є така послуга:

 • «Білайн» - зателефонуйте на номер «100»;
 • «Мегафон» - наберіть * 155 # або * 122 # плюс кнопка виклику.

На МТС такого немає, але можна подзвонити кому-небудь, а потім запросити деталізацію дзвінка через команду * 152 # плюс кнопка виклику. Там буде вказано точний час. Тепер спробуйте знову зайти в Windows Store. Якщо вікно з кодом помилки 80070020 нікуди не зникло, і Windows Phone продовжує чинити опір встановленню додатків, можна спробувати застосувати хитрість:

 1. Зайдіть в налаштування і встановіть дату на 4 жовтня 2017 року.
 2. Час можна вказати будь-яке.
 3. Перейдіть в Windows Store і скачайте потрібну утиліту.

Після цього можна виставити актуальну дату. Такий метод часто виявляється дієвим, тому що, це відкат до моменту останніх оновлень в системі обслуговування Windows Phone. Магазин додатків іноді не в силах розпізнати більш пізню дату, як правильну, оскільки він «завмер» на 2017 році.

Замініть SD-карту

Чомусь телефони Microsoft Lumia, Nokia Lumia і HTC погано працюють з флешками SanDisk, і від цього виникає помилка з кодом 80070020. Спробуйте вийняти її і увійти в «Магазин» - швидше за все, проблема зникне. Якщо у вас інший накопичувач, то зверніть увагу на наступне:

 • чи точно флешка відноситься до категорії Micro CD;
 • її допустимий обсяг становить від 4 до 200 Гб для 8.1 і 10 версії або від 4 до 128 Гб - для 8 і нижче.

Можна також спробувати відформатувати її, підключивши телефон до ПК, натиснувши на назву пристрою додатковою кнопкою миші і вибравши відповідну опцію.

Змініть домен для вашого профілю

Спочатку компанія Microsoft реєструвала акаунти на доменах live.com і hotmail.com, а потім раптово перейшла на outlook.com. Це теж може бути причиною помилки, якщо ви користуєтеся Nokia Lumia вже давно. Змініть ваш обліковий запис, лише збережете всю важливу інформацію, тому що доведеться скинути телефон до заводських налаштувань:

 1. Відкрийте сторінку сайту account.microsoft.com (краще зробити це через комп'ютер), прихильника чи критика наразі.
 2. Розгорніть розділ «Пристрої» і скористайтеся опцією «Видалення телефону» (будьте уважні, якщо у вас їх декілька.
 3. Тепер вийдіть з аккаунта і натисніть «Створити обліковий запис» - вам автоматично запропонують домен outlook.com. Запишіть всі дані, щоб не забути їх - зараз потрібно буде переключити телефон на новий обліковий запис.

 4. У смартфоні знайдіть розділ «Налаштування / Параметри», потім в підрозділ «Система» - «Про систему» ​​- «Скидання налаштувань» і підтвердіть дію, натиснувши «ОК».
 5. Майте на увазі, що разом з попередньо встановленими телефон видалить всі ваші файли, включаючи фотографії, імена та номери в «Телефонного книзі», відеокліпи, додатки - краще заздалегідь зберегти їх куди-небудь і вийняти флешку перед скиданням налаштувань.
 6. Тепер з'явиться форма для входу в обліковий запис - впишіть все нові дані і спробуйте завантажити що-небудь з Windows Store.

Можна діяти менш радикально і не видаляти старий аккаунт, а просто зайти в аккаунт на сайті Майкрософта, вибрати «Додати адресу», скласти його на домені outlook.com з колишньої поштою і призначити основним, а той, що на старому домені переключити в «Ім'я користувача аккаунта ». Потім вже в самому телефоні потрібно зайти в налаштування «Пошта і облікові записи» і додати новий обліковий запис, вказавши його, як основний. Але в цьому випадку доведеться довго чекати (можливо, навіть близько двох днів), поки зміни будуть зафіксовані і синхронізовані з телефоном, а до тих пір помилка залишиться.

Виконайте апаратний скидання вашого смартфона

І останній ефективний метод в даній ситуації - здійснити Hard reset, тобто, скинути всі налаштування до початкових. Перед тим, як це зробити, збережіть на флешку записи в «Телефонного книзі», переконайтеся, що ви пам'ятаєте (або у вас записані) логін і пароль від аккаунта «Майкрософт», поцікавтеся, як не втратити пройдені рівні, якщо ви граєте в онлайн -ігри на телефоні. Зробіть резервні копії важливих чатів з месенджерів і перемістити їх в надійне місце - на знімний носій або в хмарне сховище. Бажано також заздалегідь відключити і витягти флешку, щоб не втратити файлів: як ви пам'ятаєте, можуть піти фотографії, музика і відео, завантажені книги, додатки.

 1. Відкрийте «Налаштування» - «Система» - «Про систему» ​​- «Скидання налаштувань» і скиньте систему.
 2. Дочекайтеся завершення процесу і прихильника чи критика наразі заново.
 3. Тепер можна знову підключити флешку і спробувати завантажити додаток з «Магазину».

Це найдієвіші способи боротьби з помилкою. На жаль, через припинення випуску оновлень для Windows Phone, такі проблеми виникають все частіше.