Що таке помилка MSVCR100.dll і як від неї позбутися

Помилка MSVCR100.dll з'являється при установці додатків або самої Windows. Якщо спробувати повторити процедуру завантаження або перезапустити ОС, вона не зникне. Проблема критична: вона не просто вказує на втрату якихось функцій, але і в цілому робить неможливим використання нової системи або програми. Що це таке і як можна виправити, ви дізнаєтеся далі.

Усунення помилки MSVCR100.dll.

MSVCR100.dll що за помилка

При розпакуванні дистрибутива програми або ОС з'являється вікно з помилкою під назвою «MSVCR100.dll» і припискою «The program can not start» або без неї. Це говорить про те, що втрачені важливі API-файли з описом способів, якими одна програма може взаємодіяти з іншого. Так буває, коли додаток, яке ви встановлюєте, вимагає завантаження додаткових бібліотек DirectX, PsyX або Visual C ++. У випадку з ОС передбачається, що вони вбудовані в ISO, а насправді розробники забули їх додати. В результаті запуск програми неможливий, тому що на комп'ютері відсутній один з компонентів бібліотеки - MSVCR100.dll.

Як виправити помилку msvcr100.dll

З відсутністю MSVCR100.dll втрачається можливість скористатися програмою, але ми розповімо, як це виправити. Досить просто завантажити відсутній компонент і впровадити в «Windows». Для цих цілей не варто користуватися сумнівними сайтами, інакше крім помилки з уже відомим кодом можна спровокувати масу інших, встановивши вірусний файл, і знову не вдасться продовжити інсталяцію. Для виправлення ситуації з відсутнім компонентом краще відвідати сайт Microsoft і завантажити його звідти.

Де скачати MSVCR100.dll для Windows

 1. Зайдіть на сайт Microsoft.
 2. Натисніть на логотип, щоб відкрити головну сторінку.
 3. Справа вгорі ви побачите «Пошук» - впишіть в нього або назва відсутнього файлу, або «Visual C ++». Вам запропонують завантажити всю бібліотеку цілком.
 4. Уважно почитайте інформацію про dll: для яких версій Windows він підходить, хоча в основному сумісний з 7 і ХР.
 5. Виберіть зручний для вас мову (є російська) і натисніть Download.

Якщо у вас вже є бібліотека, але в ній з якоїсь причини відсутній потрібний dll, то треба спочатку її видалити.

 1. Відкрийте «Пуск» - «Панель управління» - «Установка і видалення програм»
 2. Знайдіть у списку Visual C ++ і натисніть кнопку «Видалити».

Копіюємо відсутній файл в Windows і реєструємо

Також, якщо система видає помилку, можна окремо завантажити dll, не завантажуючи бібліотеку цілком, але Microsoft не передбачає такої можливості - доведеться шукати інше джерело, що заслуговує на довіру. Тепер покроково про те, як встановити та куди кидати скачаний файл:

 1. Розпакуйте архів, якщо він заархівований.
 2. Вам знадобиться той елемент, який відповідає розрядності системи: як правило, на стаціонарних ПК - 32 bit, а на ноутбуках 64 bit.
 3. Скопіюйте підходящий.
 4. Далі, якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то відкрийте «Комп'ютер» - «Диск С» (або з іншою назвою, головне - системний) - Windows - System32 і натисніть Ctrl + V.
 5. Якщо ж у вас ноутбук, то відкрийте «Комп'ютер» - «Диск С» - Windows - SysWOW64, а потім натисніть Ctrl + V.

Тепер файл потрібно інтегрувати в систему. Для цього:

 1. Натисніть «Пуск», відкрийте збірник службових програм і відшукайте там Command Line.
 2. Клацніть по назві додатковою кнопкою маніпулятора і виберіть Run As Administrator, щоб ваш клопотання не відхилили за недостатністю прав.
 3. Для стаціонарного ПК в чорне поле впишіть: egsvr32 C: \ windows \ system32 \ msvcr100.dll.
 4. Для ноутбука - regsvr32 C: \ windows \ SysWOW64 \ msvcr100.dll.
 5. Натисніть «Інтер».

Інші можливі рішення

Якщо ви не хочете видаляти і завантажувати заново бібліотеки, завантажувати файли та виконувати інші маніпуляції, впевнені, що помилка викликана системним збоєм, то можна скористатися ще одним дієвим методом і відшукати загубився файл. Що можна зробити:

 1. Знову відкрийте Command Line і запустіть через Run As Administrator, як описано в попередньому кроці.
 2. Впишіть в поле sfc / scannow і натисніть Enter.

Система виявить помилки, поверне зниклі файли і заново встановить з ними зв'язок. Це може тривати досить довго: залежно від швидкодії вашого ПК і кількості накопичених проблем. Іноді лічильник відсотків обробки завмирає на одній цифрі - не варто переживати, це звичайне явище. Після завершення процедури потрібно перезапустити ОС і ще раз спробувати встановити програму. Також можна спробувати регенерувати то стан ОС, в якому не було проблем з бібліотеками. Відкрийте «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Відновлення попереднього стану ПК» і виберіть відповідну дату. Коли маніпуляції з ОС закінчаться, знову спробуйте, як йде інсталяція.